خانواده شرکت های Kroger برای ارائه آزمایش رایگان COVID-19 برای همکاران Frontline ارائه می دهند

وی گفت: “در کروگر ، ایمنی و سلامت همکاران و مشتریان در این مدت بی سابقه اولویت اصلی ماست.” تیم ماسامعاون رئیس جمهور و رئیس ارشد كروگر. “همکاران ما خستگی ناپذیر کار کرده اند تا امکان دسترسی مداوم جوامع به غذاهای تازه و مقرون به صرفه را فراهم کنند. ما به آنها اختصاص داده شده ایم ارائه پشتیبانی و از همکاران ما در سراسر کشور تشکر می کنم. ”

Kroger آزمایش رایگان COVID-19 را به همکاران ارائه می دهد
در این ماه ، Kroger Health – بخش مراقبت های بهداشتی این شرکت – بر اساس علائم و نیاز پزشکی ، آزمایش COVID-19 را به همکاران ارائه می دهد. تست ها ترکیبی از کیت های خودسرانه و سایت های تست عمومی رانندگی از طریق شرکت خواهد بود. گسترش كروگر سلامت برای آزمایش بیشتر همكاران به آزمایش COVID-19 پیوست. این تیم قبلاً در مناطقی با نرخ حادثه زیاد حمایت كرده است.

وی گفت: “تاب آوری خانواده Kroger بی نظیر است و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا تیم خود را سالم و ایمن نگه داریم.” کالین لیندولزرئیس کروگر بهداشت. وی گفت: “در دسترس بودن گسترده آزمایش های تشخیصی ، همکاران ما این امکان را می دهند که احساس سلامتی و آگاهی بیشتری نسبت به سلامتی خود داشته باشند ، و ایجاد فروشگاه ها و تسهیلات ایمن تر.”

اخبار مرتبط  نمایشگاه کانتون از نسخه جهانی 127 خود که از 15 ژوئن برگزار می شود ، استقبال مشتریان جهانی خواهد کرد

Kroger سرمایه گذاری در همکاران را ادامه می دهد
علاوه بر آزمایش برای همکاران خط مقدم ، مراحل و برنامه های زیر نشان دهنده تعهد کروگر برای محافظت از ایمنی و بهزیستی تیم خود است.

  • تجهیزات محافظ شخصی (PPE) – Kroger سرمایه گذاری خود را در PPE افزایش داده است تا یک محیط کار ایمن تر ایجاد کند. این شرکت ماسک های محافظتی را برای همه همکاران ، ارتقاء روش های بهداشتی روزانه ، دکوراسیون کف نصب شده و پارتیشن های پلکسی گلاس در لاین های چک برای ترویج مسافت جسمی ، کاهش حدود ظرفیت مشتری و چندین مرحله دیگر انجام داده است.
  • بسته های جایزه رقابتی – برای حمایت از سلامت روحی و جسمی همکاران کروگر ، این شرکت همچنان در بسته های مزایایی سرمایه گذاری می کند ، که شامل خدمات درمانی و مزایای بازنشستگی نیز می شود.
  • کمک به صندوق دستها و مرخصی اضطراری – 5 میلیون دلار کمک به دستان صندوق همچنان به همكاراني كه به علت COVID-19 با مشكلات شخصي روبرو هستند از جمله عدم دسترسي به مراقبت از كودك ، كمك مالي مي كند. و از طریق دستورالعمل مرخصی اضطراری شرکت ، به همکارانی که مستقیماً تحت تأثیر ویروس قرار دارند یا علائم مرتبط با آنها را تجربه می کنند ، هزینه پرداخت می شود وقت تعطیل

به اشتراک گذاری آنچه ما آموخته ایم: یک طرح برای مشاغل
از زمان بازگشایی مشاغل در سراسر آمریكا ، كروگر راهنمای منابع را ایجاد كرده است كه شامل توصیه ها و یادگیریهای عملی است كه این شركت در هشت هفته گذشته از آن استفاده كرده است تا از همكاران ، مشتریان و جوامع خود محافظت كند ، و همچنین آنچه را از طریق تعامل منظم آموخته است. با رهبران مشاغل در کشورهای دیگر که از نظر دوچرخه سواری همه گیر در کشورهایشان از آمریکا جلوتر هستند. امروز این شرکت سومین قسط خود را عرضه می کند به اشتراک گذاری آنچه ما آموخته ایم: یک طرح برای مشاغل، تمرکز روی نیازها ، رفاه و سلامتی کارکنان در محیط های مختلف کاری. منبع برای بارگیری در KrogerBlueprint.com در دسترس است.

اخبار مرتبط  بازار روغن آووکادو فوق العاده ویرجین تا سال 2027 با 4.4٪ CAGR به 527.1 میلیون دلار در جهان می رسد: تحقیقات بازار متفقین

دارایی های رسانه ای
برای بارگیری کلیه دارایی های b-roll و عکاسی Kroger ، به اینجا مراجعه کنید.

درباره شرکت Kroger
در شرکت Kroger (NYSE: KR) ، ما برای همه تازه هستیم – و به هدف خود اختصاص داده ایم: برای تغذیه روح بشر. ما ، در بین خانواده شرکت های ما ، تقریباً نیم میلیون همکار هستیم که روزانه بیش از 11 میلیون مشتری را از طریق یک تجربه خرید بی نظیر تحت نام های مختلف بنر ، خدمت می کنیم. ما متعهد هستیم تا سال 2025 جوامع #ZeroHungerZeroWaste را ایجاد کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما ، به اتاق خبر و سایت روابط سرمایه گذار ما مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  WellsCare با I8O قرارداد b8ta را در فروشگاه منعقد می کند

منبع شرکت کروگر

لینک های مربوطه

http://www.kroger.com