THC BioMed آب نبات های THC Kiss را در بازارهای تفریحی و پزشکی حشیش راه اندازی می کند

THC.CSE

THCBF – فرابورس

TFHD.F

ونکوور، بریتیش کلمبیا ، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – THC BioMed Intl Ltd. (” THC BioMed “یا” جامعه خوشحال است که از حمل آب نبات THC Kiss به بازارهای کانابیس تفریحی و پزشکی کانادا خبر می دهد. استان ساسکاچوان اولین تامین خواهد شد و پس از آن سایر استانها نیز تأمین می شوند.

جان میلر ، رئیس و مدیر عامل THC BioMed گفت: “ما افتخار می کنیم که دومین محصول شاهدانه خوراکی خود را با مارک Kiss به بازار عرضه کنیم و مشتاقانه منتظر معرفی چندین محصول دیگر در ماه های آینده هستیم.”

آب نبات های THC Kiss با استفاده از روش های منحصر به فرد استخراج که توسط THC BioMed توسعه یافته تزریق می شود.

کیسه های آب نبات THC Kiss از 4 آب نبات تشکیل شده است که هر یک حاوی 2.5 میلی گرم THC است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی متنوعی برای استخرهای شنا (SOG-496) توسعه می دهد

درباره THC

THC BioMed یک تولید کننده مجاز شاهدانه پزشکی و تفریحی تحت مجوز است قانون حشیش. THC BioMed مجاز به کشت و فروش شاهدانه خشک ، استخراج شده ، خوراکی و موضعی است. این شرکت پیشتاز تحقیقات علمی و توسعه محصولات و خدمات مربوط به صنعت شاهدانه پزشکی است. مدیریت اطمینان دارد که THC BioMed از موقعیت خوبی برخوردار است که در خط مقدم این صنعت در حال رشد قرار دارد.

اطلاعات رو به جلو:

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است شامل اطلاعات آینده نگرانه به معنای قانون اوراق بهادار کانادا در مورد فعالیت های THC BioMed باشد. اطلاعات آینده نگر براساس برخی از انتظارات و فرضیات کلیدی انجام شده توسط مدیریت BioMed THC است. در برخی موارد ، می توانید عبارات آینده نگر را با حضور برخی کلمات مشخص کنید: افعال در آینده ، استفاده از علامت گذاری زمان درجات مختلفی از احتمال / احتمال ، افعال یا کلماتی مانند “انتظار” ، “قصد” “،” برنامه “،” جستجو “،” پیش بینی “،” باور “،” تخمین “،” پیش بینی “،” بالقوه “،” ادامه “،” احتمال “و تغییرات این اصطلاحات یا عبارات مشابه ، یا شکل منفی این اصطلاحات یا عبارات مشابه اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی بیان می شود و شامل موارد زیر است: (الف) آب نبات های بوسه THC ابتدا به استان ساسکاچوان قبل از تأمین سایر استانها و (ب) THC BioMed پیشتاز این صنعت در حال رشد خواهد بود. اگرچه THC BioMed معتقد است انتظارات و فرضیاتی که این اطلاعات آینده نگرانه بر اساس آنها بنا شده منطقی است ، اما نباید به چنین اطلاعاتی بی جهت اعتماد کرد ، زیرا THC BioMed نمی تواند به صحت اثبات آن اطمینان دهد. این شرکت از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی عمومی هرگونه اطلاعات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع یا نتایج آینده ، یا موارد دیگر ، غیر از مطابق با قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار ، صرف نظر می کند. .

اخبار مرتبط  PURA سنگ بنای LOI را تا 100 میلیون دلار استراتژی مارک کنف تایید می کند

بورس اوراق بهادار کانادا (CSE) محتوای این نسخه را بررسی نکرده است و هیچ مسئولیتی در قبال صحت یا ارتباط این نشریه ندارد.

رئیس و مدیر عامل: جان میلر ، THC Biomed Intl Ltd. ، تلفن. : 1-844-THCMEDS ، آدرس پست الکترونیکی: [email protected]

لینک های مربوطه

http://thcbiomed.com/

SOURCE THC BioMed Intl Ltd.

اخبار مرتبط  صنعت جهانی سرو