استفاده از هوش مصنوعی برای جلوگیری از سرقت خرده فروشی

سن دیگو، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Pushouts – هنگامی که سارقانی که به عنوان خریدار ظاهر می شوند ، گاری ها و سبدها را با کالاهای گران قیمت پر می کنند و آنها را بدون پرداخت هزینه از در خارج می کنند – هر ساله صدها میلیون دلار سود خسارت را به خرده فروشان می رسانند. طبق فدراسیون خرده فروشی ملی ، میانگین هر فشار بیش از حد است 500 دلار در کالاهای دزدیده شده متأسفانه ، تقریباً تمام این وقایع سرقت تاکنون کشف نشده است.

هوش مصنوعی (AI) اساساً چگونگی مبارزه خرده فروشان با این حوادث سرقت سخت را تغییر می دهد. از آنجایی که الگوریتم های هوش مصنوعی به پیچیدگی بیشتری دست پیدا می کنند و سخت افزارهای مورد نیاز نیز مقرون به صرفه تر هستند ، هوش مصنوعی به طور فزاینده ای طیف وسیعی از کارهای تحقیقاتی را خودکار می کند و وقایع سرقت را در زمان واقعی ثبت می کند. با آموزش ماشین آلات برای تشخیص خودکار رفتارهای سرقت ، خرده فروشان می توانند به سرعت و با هزینه موثر این جنایات روزمره را شناسایی و متوقف كنند.

هوش مصنوعی کاملاً برای شناسایی فشارها مناسب است. این ابزارها ، و همچنین سایر ابزارهای مجهز به هوش مصنوعی ، از نظر هزینه مقرون به صرفه تغییر می کنند و اثربخشی تاکتیک های جلوگیری از از دست دادن را افزایش می دهند. اگرچه هر فشار از دست دادن قابل توجهی است که قطعاً پیشگیری از آن مطلوب است ، اما تا حدودی به ندرت اتفاق می افتد ، تشخیص آن اغلب دشوار است و حتی متوقف شدن آن دشوارتر است. به راحتی تشخیص و جلوگیری از فشارهای روانی با استفاده از انسان ناکارآمد و غیر اقتصادی است.

این چالش ها به راحتی توسط فناوری هوش مصنوعی برطرف می شوند. این ساعت 24/7 است ، هرگز خسته نمی شود ، هر رویدادی را تجزیه و تحلیل می کند و می تواند برای متوقف کردن فشارها ، در زمان واقعی اقدام کند. تشخیص خودکار فشار ، خرده فروشان را قادر می سازد تا با هزینه ای م costثر با این جرم مبارزه کنند.

هوش مصنوعی چندین مزیت را در جنگ فشار به ارمغان می آورد. اول ، میزان مشکل را مشخص می کند. محققان با استفاده از سیستم های مبتنی بر هوش مصنوعی ، ویدیوی علامت گذاری شده را بررسی می کنند که نشان می دهد تعداد دفعات فشار در فروشگاه ها و همچنین دقیقاً کالاهای به سرقت رفته چیست. این امر از توسعه استراتژی های محافظت از محصول به طور فزاینده ای مثر است.

دوم ، هوش مصنوعی پاسخ زمان واقعی را به واقعیت تبدیل می کند. فشارهای شناسایی شده می توانند بلافاصله هشدار دهند ، و این باعث می شود که بزهکار متوجه شود که اقدام به سرقت شناسایی شده و واقعه در فیلم ضبط شده است. پیام صوتی و زنگ خطر بصری اغلب منجر به کنار رفتن مجرم از سرقت می شود. از آنجا که فشارها اغلب توسط مجرمین مرتکب می شوند ، که دزدی از یک فروشگاه را هر چند وقت یک بار راحت تر کرده اند ، این اقدام بازدارندگی همچنین سرقت های متعدد آینده را متوقف می کند.

یک نمونه کارمند از هوش مصنوعی مبارزه با سرقت فشار در SmartDepart گنجانده شده است، یک سیستم جدید از Indyme Solutions. در این مثال ، استفاده از قدرت هوش مصنوعی دوربین های معمولی LP را به ابزارهای قدرتمند پیشگیری از فشار تبدیل می کند. SmartDepart سبدهای خرید و سبدهای خرید را که به خروجی نزدیک می شوند ، شناسایی می کند و به طور منحصر به فرد کسانی را که از خرید خارج شده اند ، شناسایی می کند. الگوریتم های هوش مصنوعی همچنین کالاهای موجود در سبدها و گاری ها را تشخیص داده و مسیر سفر آنها را هنگام خروج از طبقه فروش و نزدیک شدن به خروجی ردیابی می کنند.

یک سبد کالا یا سبد کالا که به عنوان دور زدن تسویه حساب شناسایی شده است ، تلاش برای توقف را تعریف می کند و اقدامات بازدارندگی فعال در زمان واقعی Indyme را آغاز می کند. به طور معمول ، یک چراغ روشنایی بالای خروجی چشمک می زند و یک صدای قابل تنظیم به مجرم پیام می دهد. همکاران فروشگاه یا متخصصان LP نیز می توانند مطلع شوند و سیستم های نظارت تصویری نشانه گذاری شوند.

گفت: “SmartDepart نمایانگر نسل جدیدی از ابزارهای پیشگیری از از دست دادن مبتنی بر هوش مصنوعی است.” جو بودانو، مدیر عامل شرکت ایندیم ، “با استفاده از دوربین های معمولی LP ، ما به طور چشمگیری هزینه محافظت در برابر فشار موثر را کاهش می دهیم ، به خصوص در مقایسه با راه حل های چرخ قفل سنتی.”

به طور قابل توجهی کاهش هزینه های استقرار ، خرده فروشان بیشتری می توانند از فروشگاه های بیشتری در برابر سرقت های موذیانه محافظت کنند. این فقط یک نمونه از چگونگی استفاده از یک راه حل خوب و با استفاده از قدرت هوش مصنوعی ، گزینه های یک خرده فروش را برای حل مشکلات موجود در فروشگاه برای بهبود تجربه مشتری ، افزایش بهره وری پرسنل و پایین آوردن سرقت گسترش می دهد.

برای اطلاعات بیشتر، بازدید indyme.com یا تماس بگیرید فیلیپ ژوستن، معاون فروش ، در [email protected] یا + 1-858-268-0717.

SOURCE Indyme Solutions LLC

اخبار مرتبط  Ignite دو انتصاب جدید به هیئت مدیره و نتایج مجمع عمومی سالانه سال 2020 اعلام کرد