Tequila Don Julio و هنرمند نامزد گرمی Big Sean شما را دعوت می کنند تا با جشن نهایی در خانه این شب سال نو طعم “Don Life” را بچشید

از امروز ، ساکنان شهرهای منتخب بالای 21 سال می توانند وارد شانس برنده شدن این بسته VIP یک بار در زندگی شوند که در شب سال نو درست درب منزل تحویل داده می شود. شما می توانید برای شب فراموش نشدنی که سزاوار آن هستید ، از همه چیز مورد نیاز خود انتظار داشته باشید ، از جمله دربان اختصاصی غذا (شام شب سال نو و صبحانه در روز سال نو) ، میکسر کوکتل ، دکوراسیون مهمانی و لوازم جانبی ، 1500 دلار کارت هدیه برای سرویس بطری در منزل و حتی یک پیام شمارش معکوس شخصی از طرف بیگ شان. هدایا با یک “کیت پایین رونده” شامل لباس های مخصوص لباس راحتی و ابریشم می شود ویتا کوکو… مناسب برای شروع تازه در روز سال نو. برای ورود به مسابقات قرعه کشی ، شرکت کنندگان می توانند از طریق آدرس 2021likeadon.donjulio.com مراجعه کنند 24 دسامبر در 8:59:59 صبح ET. **

بیگ شان می گوید: “2020 پر از فراز و نشیب بوده است ، اما من از نعمت هایی که امسال تجربه کردم سپاسگزارم.” “من می دانم که همه ما برای زنگ زدن در سال جدید بسیار هیجان زده هستیم ، به همین دلیل با آن همکاری کردم تکیلا دون ژولیو نشان دادن دقیقاً معنای زندگی در “زندگی دون” چیست. “

اگر به سادگی نمی توانید صبر کن برای فهمیدن اینکه آیا برنده شدید ، می توانید امور را به دست خود بگیرید. تکیلا دون ژولیو با کوکتل پیک برای ارائه دو کیت مهمانی در خانه مشارکت کرده است و اکنون آنها برای خرید در دسترس هستند:

  • کیت مهمانی Tequila Don Julio NYE VVIP: برای تکرار یک شب ولخرجی در خانه ، این کیت بسیار محدود (که فقط 20 عدد موجود است) شامل همه موارد ضروری مهمانی برای یک گروه شش نفره است. لذت بردن تکیلا دون ژولیو 1942 و تکیلا دون خولیو بلانکو، مخلوط کوکتل کاردستی ، تزئینات و لوازم جانبی مهمانی ، بلندگوی بلوتوث ، دوربین فوری و موارد دیگر. این کیت همچنین شامل روپوش های ابریشمی ، ماسک های چشم و طراوت است ویتا کوکو؛ لوازم عالی برای قدم گذاشتن به سبک 2021. SRP: 2021 دلار
  • کیت کوکتل تزئینی Tequila Don Julio NYE: برای بالا بردن بازی کوکتل شما ، این کیت شامل یک کار مخصوص ساخته شده است تکیلا دون خولیو بلانکو کوکتل ، ظروف شیشه ای سفارشی سال نو و لوازم مهمانی برای یک گروه چهار نفره. SRP: 129.99 دلار

می گوید: “در حالی که این شب سال نو متفاوت به نظر می رسد ، اما هر بزرگسالی کاملاً شایسته است لیوان را بالا ببرد و یک سال بی سابقه را جشن بگیرد.” کریستینا چوی، معاون ارشد رئیس جمهور تکیلا ، دیاگیو آمریکای شمالی. “ما از ارائه تجربیاتی که به آنها امکان می دهد با خیال راحت از” زندگی دون “در خانه لذت ببرند بسیار هیجان زده هستیم.”

اخبار مرتبط  Neptune Wellness Solutions Inc. با پیشنهادات مستقیم ثبت شده 12/65 میلیون دلار بسته شد

تکیلا دون ژولیو به کارگران بار و رستوران ، که همیشه بخشی از جشن شب سال نو شما بوده اند ، با استفاده از موارد اضافی ، پشتیبانی خود را ادامه خواهد داد 50000 دلار کمک مالی به بنیاد جامعه کارگران رستوران ، یک سازمان غیرانتفاعی حامی و عملیاتی است که توسط کارگران رستوران و برای آنها ایجاد شده است. این کمک مالی بخشی از تلاش مداوم برای حمایت از دوستان و فامیلی در صنعت در این زمان فوق العاده چالش برانگیز است.

**الزام برای خرید نیست. باید 21 سال یا بیشتر باشد. فقط در ارائه می شود لس آنجلس، سانفرانسیسکو، شهر نیویورک، لاس وگاس، شیکاگو، میامی، نشویل، دالاس و دیترویت. در جای دیگر و جایی که ممنوع است باطل است. وعده های غذایی شامل الکل نیستند. تحویل جایزه به شرط در دسترس بودن (شامل محدودیت های بهداشتی فدرال / ایالتی / محلی) و همچنین محدودیت های اضافی. جایزه مناسب برای برنده و حداکثر پنج میهمان (21 سال یا بیشتر) که باید در همان خانه یا خانه برنده زندگی کنند. با رعایت قوانین رسمی موجود در وب سایت.

اخبار مرتبط  مخترعین InventHelp برای کاربرانی که دارای اثر انگشتهای طولانی هستند ، کمک پیام کوتاه را توسعه می دهند.

در باره تکیلا دون ژولیو

تکیلا دون خولیو که بر اساس اصول پیشگام کشاورزی Don Julio González و پیگیری شخصی او برای رسیدن به کمال تأسیس شد ، انقلابی در صنعت تکیلا ایجاد کرد و استانداردی برای تکیلا فوق العاده برتر را تعیین کرد. تکیلا لوکس اصلی انتخابی در مکزیک، تكیلا دون ژولیو فقط از بالاترین كالیبر ، بلوغ آبی بلوغ كاملاً بالغ و رسیده استفاده می كند كه از بین خاکهای غنی و رسی خاک لوس آلتوس منطقه ایالت جالیسکو. نمونه کارهای Tequila Don Julio شامل Tequila Don Julio Blanco ، Tequila Don Julio Reposado ، Tequila Don Julio Añejo ، Tequila Don Julio 70 ، Tequila Don Julio 1942 و Tequila Don Julio REAL است. برای اطلاعات بیشتر در مورد تکیلا دون خولیو ، لطفاً به سایت www.DonJulio.com مراجعه کنید.

درباره Diageo

Diageo یک رهبر جهانی در مصرف مشروبات الکلی با مجموعه ای برجسته از مارک های تجاری است جانی واکر، Crown Royal ، Bulleit و بوکان ویسکی ، ودکاهای Smirnoff ، Cîroc و Ketel One ، Captain Morgan ، Baileys ، دون ژولیو، Tanqueray و گینس.

Diageo در هر دو بورس اوراق بهادار نیویورک (DEO) و بورس اوراق بهادار لندن (DGE) ذکر شده است و محصولات ما در بیش از 180 کشور جهان به فروش می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Diageo ، مردم ، مارک های تجاری و عملکرد ما ، به ما در www.diageo.com مراجعه کنید. برای اطلاعات ، ابتکارات و روشهای به اشتراک گذاشتن بهترین روش ها ، از منابع نوشیدنی مسئولانه جهانی Diageo ، www.DRINKibsite دیدن کنید.

اخبار مرتبط  SICO® ایستگاه های نوار موبایل و برج های نمایش را معرفی می کند که انعطاف پذیری را برای پذیرایی و رویدادها به ارمغان می آورند

برای دریافت اخبار و اطلاعات در مورد Diageo آمریکای شمالی ما را در توییتر دنبال کنید:Diageo_NA.

درباره بنیاد جامعه کارگران رستوران

بنیاد جامعه کارگران رستوران ، یک سازمان غیرانتفاعی حامی و عملی است که توسط کارگران رستوران و برای آنها ایجاد شده است. RWCF در سال 2018 به منظور حمایت و جمع آوری کمک مالی برای سایر سازمان های غیرانتفاعی که در حال فعالیت هستند – تاسیس شد ، عدالت جنسیتی ، عدالت نژادی ، دستمزد عادلانه و محیط های کاری سالم در صنعت رستوران. در پی همه گیری COVID-19 ، تمرکز بیشتر RWCF بر حمایت از کارگران در بحران و صاحبان مشاغل کوچک با صندوق تسکین بحران COVID19 کارگران رستوران است.

RWCF اولین سازمان غیرانتفاعی آمریکا است که از مدل بنیاد جامعه برای حمایت از افراد در یک بخش کار خاص استفاده می کند. ما جامعه ای هستیم که صنعت رستوران داری را برای همه مهمان نواز تر می کند. در مدل عادی ما (قبل از تاسیس صندوق کمک به بحران) یک سوم بودجه ای که جمع می کنیم برای تلاش های خود در جهت ایجاد جامعه و حمایت وکالت ، یک سوم برای اعطای کمک به سایر سازمان های غیرانتفاعی (آنهایی که آموزش شغلی ارائه می دهند ، سیاست های دستمزد و حقوق کارگران ، یا ارائه خدمات برای کارگران رستوران مربوط به جنسیت و حقوق نژادی و بهداشت روانی و سو substance مصرف مواد) و یک سوم به صندوق سرمایه گذاری تأثیرگذار اختصاص داده می شود ، هدف ما این است که بر حقوق کارگران در صنعت تأثیر مثبت بگذارد.

www.RestaurantWorkersCF.org

RWCFUSA در فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و لینکدین

مخاطب: روابط عمومی شکارچی، [email protected]

منبع تکیلا دون ژولیو

لینک های مربوطه

https://www.donjulio.com/en-us/