مدیر عامل شرکت Plexus Worldwide – دستمزدی را برای دریافت جوایز “از شما” تشکر می کند به کارمندان محلی

SCOTTSDALE ، Ariz.، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – تارل رابینسون ، مدیر عامل شرکت Plexus Worldwide® ، یک شرکت پیشرو در زمینه فروش سلامت و رفاه مستقیم با محوریت سلامت و خوشبختی – این هفته اعلام کرده است که حقوق و پاداش خود را برای باقی مانده سال 2020 به عنوان پاداش اضافی به وی اهدا خواهد کرد. 400+ کارمندان Plexus

رابینسون در بیانیه ای اعلام كرد كه غرامت خود را در این هفته به عنوان تعهد گسترده برای كارمندان Plexus Worldwide در میان همه گیری های COVID – 19 بازگرداند. خوشبختانه ، به عنوان یک تجارت اساسی ، شرکت Plexus به دلیل بحران جهانی هیچ کارمندی را از بین نرفته است و این شرکت اختصاص داده شده است تا امنیت شغلی کارکنان فعلی خود را تضمین کند. ارزش اصلی شرکت Plexus ، “ما یک پلکس هستیم” همان چیزی است که شرکت به خود افتخار می کند. ‘One Plexus’ ، صرف نظر از هر نقش در سازمان ، به عنوان یک تیم در حال همکاری است ، این عمل واقعی مهربانی مظهر این ارزش اصلی است.

اخبار مرتبط  دانلود قسمت دوم فصل دوم سریال هم گناه

رابینسون اظهار داشت که او را تشخیص می دهد که سایر افراد ، خانواده ها و دوستانی که تحت تأثیر بحران تحت تأثیر قرار گرفته اند ، دارای قابل توجهی هستند. با این حمایت مالی اضافه شده ، رابینسون امیدوار است که بتواند به خانواده های خود کمک کند یا آن را به نیازمندان بپردازد.

“من صمیمانه سپاسگزارم به کارمندان Plexus در سراسر سازمان ، به ویژه کسانی که هر روز برای اطمینان از حمل و نقل محصولات خود را نشان می دهند. از نظر تغذیه خوبی اکنون بسیار حیاتی است و ما همچنان به موقع محصولات خود را به سمت دربهای مشتری می رسانیم. تعهد آنها نه تنها به ما اجازه می دهد تا تجارت خود را حفظ کنیم بلکه به پلکسوس نیز اجازه می دهد تا ابتکارهای بشردوستانه ما مانند Nourish One را ادامه دهد.با هر کیسه Plexus Lean ™ خریداری شده ، معادل 14 وعده غذایی ما را ارائه می دهیم تا تفاوت واقعی را در مبارزه با گرسنگی با همکاری با Feeding America ” تارل رابینسون.

درباره Plexus در سراسر جهان:
شرکت Plexus Worldwide ، LLC یک شرکت پیشرو در زمینه سلامتی و خوشبختی است و دارای محصولات بهداشتی و درمانی است که به مردم این امکان را می دهد تا زندگی و رفاه خود را بهبود بخشند. با وجود صدها هزار صاحب مشاغل مستقل (“سفیران”) در سراسر جهان ، طبق گفته های مستقیم فروش ، پلکسوس در بین 25 شرکت برتر جهانی قرار دارد. ترکیبی از محصولات و فرصتهای Plexus به افراد کمک می کند تا سلامتی و اهداف مالی خود را برآورده سازند. برای اطلاعات بیشتر در مورد ما به www.plexusworldwide.com مراجعه کنید

اخبار مرتبط  Eatwith و MASTERCHEF کلاسهای جدید آشپزی مجازی را راه اندازی کنید

لطفا تماس بگیرید پیرس متی برای اطلاعات بیشتر در صورت نیاز:
شانل فیرواتر
[email protected]

SOURCE Plexus در سراسر جهان

لینک های مربوطه

http://www.plexusworldwide.com