The Fresh Market، Inc. دو مدیر را به عضویت هیئت مدیره منصوب می کند

GREENSBORO ، N.C.، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – The Fresh Market، Inc. (“بازار تازه” ، “TFM” یا “شرکت”) ، هدر برگر و سو گوو به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره. انتصابات در نتیجه یک موقعیت آزاد و تصمیم برای افزایش اندازه هیئت مدیره از شش به هفت مدیر بود.

موقعیت باز ناشی از 14 دسامبر 2020 استعفا از ایتای والاچ، که از ژانویه 2017 به عنوان مدیر شرکت خدمت کرده است. آقای والاچ به هیئت مدیره توصیه کرد که تصمیم وی به دلیل اختلاف نظر با شرکت در مورد امور مربوط به عملیات ، سیاست ها یا رویه های شرکت نبوده است.

“ما از خدمات و راهنماییهای Itai در هیئت مدیره طی سه سال گذشته بسیار قدردانی می کنیم. هدر یک عضو عالی هیئت مدیره خواهد بود و تخصص مدیریت و بازاریابی خود را برای کمک به موقعیت شرکت ما برای رشد در آینده وام خواهد داد.” اندی جهار، رئیس بازار تازه

خانم برگر در سال 2008 به مدیریت جهانی آپولو پیوست و در گروه راه حل های مشتری و محصول شریک است ، جایی که وی متخصص اصلی محصولات برای پلتفرم جهانی آپولو است. پیش از این ، خانم برگر در گروه صندوق خصوصی در Credit Suisse Securities کار می کرد (ایالات متحده آمریکا) ، جایی که او مسئول جمع آوری سرمایه نهادی برای صندوق های سهام خصوصی بود. خانم برگر همچنین با شرکای خدمات مالی Capital Z و شرکت وابسته به آن کار کرد ، جایی که او بر روابط سرمایه گذاران و جمع آوری سرمایه تمرکز داشت. خانم برگر فارغ التحصیل تقدیر از دانشگاه دوک با لیسانس در مطالعات مقایسه ای منطقه و فرانسه.

اخبار مرتبط  Inventhelp Inventor مانع موثری برای حلزونها و حلزونها (SOG-359)

خانم گوو بعنوان مدیر مستقل خدمت خواهد کرد و یک مدیر ارشد خرده فروشی بین المللی با تجربه گسترده به عنوان مدیر عامل ، COO و مدیر مالی است. او در حال حاضر رئیس Excelsior Advisors، LLC است و به عنوان مشاور ارشد Alvarez & Marsal از مارس 2017 به مارس 2019. قبل از تأسیس مشاوران عالی در آگوست 2014، او سمت های زیادی را در Golfsmith International Holdings، Inc از جمله به عنوان رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی از 2012 تا آوریل 2014. او سمت های ارشد با خرده فروشان ملی و شرکت های مشاوره ای در بخش خرده فروشی داشته است و در حال حاضر در هیئت مدیره Bed Bath & Beyond Inc. ، IAA ، Inc و Conn’s ، شرکت فعالیت می کند. خانم Gove لیسانس مدیریت بازرگانی خود را در حسابداری از دانشگاه تگزاس ، آستین.

“سو تجربه قابل توجهی در زمینه تحولات موفقیت آمیز در چندین سازمان خرده فروشی به ارمغان می آورد و از طریق تجربیات حسابرسی و حکمرانی خود هیئت مدیره ما را راهنمایی متفکرانه می کند. من مشتاقانه منتظر پیوستن وی به تیم ما و وام تخصص و مشاوره خود برای رشد بیشتر و موفقیت در آینده “، گفت جیسون پاتر، رئیس جمهور و مدیرعامل The Fresh Market.

اخبار مرتبط  نمایشگاه آووکادو با افتتاح 19 مکان حق رای دادن جدید در انگلیس و اروپا ، رویای خود را به آینده ای سبز تحقق می بخشد

درباره بازار تازه ، شرکت
از سال 1982 ، The Fresh Market، Inc. به مهمانان کمک کرده است تا هر روز غذا خوردن را با محلول های صرفه جویی در وقت غذا ، مواد بی نظیر و غذاهای خوشمزه برای هر مناسبت ، صرف غذا کنند. از محصولات تازه و گوشت و غذاهای دریایی استثنایی گرفته تا کالاهای پخته شده و هزاران گزینه ارگانیک ، این خرده فروش غذاهای تازه و خاص دارای مواردی است که هر کام را دوست دارد. در حال حاضر بازار تازه 159 فروشگاه را در 22 ایالت در سراسر ایالات متحده اداره می کند ، این امر به مهمانان الهام می گیرد تا طعم های جدید را کشف کنند و با اطمینان آشپزی کنند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.thefreshmarket.com مراجعه کنید یا شرکت را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و Pinterest.

اخبار مرتبط  بام بزرگترین بازار تابلوهای چوبی مسکونی تا سال 2024 باقی خواهد ماند

منبع The Fresh Market، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.thefreshmarket.com