Bittel 7.9 میلیون دلار اجاره نامه Terranova جدید اعلام کرد

ساحل میامی ، فلوریدا، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – رئیس Terranova ، استفان بیتل هجده مستاجر جدید را در مجموع 26،245 SF برای ارزش کل اعلام کرده است 7.9 میلیون دلار افتتاح در دو مورد از مهمترین مناطق بازار شهری آن در شهرستان میامی-دادمرجان گیبلز معجزه مایل و ساحل میامی جاده لینکلن، معبر مشهور جهان برای عابران پیاده.

لیزینگ در طول COVID به شدت توسط تلاش استثنایی رئیس جمهور Terranova انجام شده است ، مندی مک ایلوری. در جاده لینکلن ، سه پنجره بازشو جدید ، یک رستوران کامل سرویس ، چهار دستگاه تحویل سالن غذای جدید و یک سالن پشت بام که از تنوع ساحل میامی جمعیت محلی و توریستی ، به ترکیبی پرجنب و جوش از مقصد غذاخوری و خرده فروشی های جاده بپیوندید. همزمان، کورل گیبلز از دو رستوران جدید ، شش استودیوی هنرمند و یک کتابخانه استقبال می کند معجزه مایل.

این گروه التقاطی از خرده فروشان و رستوران های جدید ، که به دقت برای طعم محلی خود انتخاب شده اند ، شامل موارد زیر است:

  • بابا گیاهی، مرکز باغ خرده فروشی محله شما ، یک فضای 348 فوت مربع در باز کرده است 808 شمال لینکلن لین. مالک گابریل دیازملقب به Plant Daddy ، این مفهوم را به احترام مادر فقیدش در ماه ژوئن راه اندازی کرد.
  • جوزی دفورد مغازه پرنعمت 348 فوت مربع خود را افتتاح کرد ، Renegade Rustlers در 804 شمال لینکلن لین. اولین تاجر آجر و ملات افتتاح یک تاجر مستقر در بازار عتیقه جاده لینکلن 23 اکتبرrd.
  • سل + سوربت جدیدترین خرده فروش پاپ آپ است که اکنون در آن باز است 816 شمال لینکلن لین. خلق شده توسط ساحل میامی ساکن جینا کراویتز در سال 2018 ، Sol + Sorbet یک مارک لباس راحتی و لباس شنا است. با 260 فوت مربع ، واحد خرد خرده فروشی یک پدیده نسبتاً جدید جاده لینکلن است.
  • گاو سکسی، یک رستوران کاملاً استیک لاتین و سبک churrascaria انتظار می رود که بهار 2021 را در جاده 809 لینکلن. غذاخوری مدرن با منویی که شامل سالاد ، ساندویچ ، استیک ، غذاهای دریایی ، پیتزا و ماکارونی است ، برای صبحانه ، ناهار و شام باز خواهد بود و شامل 1،346 فوت مربع و صندلی های فضای باز در تفرجگاه معروف جهان است.
  • به سادگی پیتزا خوب، 27. سیلانترو توسط آشپز هدایت می شود نیلتون کاستیلو، و instagramable میله شیک بازار پیشنهادات غذا را در غذاخوری لینکلن، ساحل میامی اولین سالن غذای مدرن واقع در خیابان مریدین و ن. لینکلن لین. نوار جدید ، میامی معاون غذاخوری ، و سالن پشت بام ، حیاط آسمان، توسط ایجاد شده است ساحل میامی افراد محلی و پیشکسوتان مهمان نوازی در گروه مهمان نوازی ناک اوت.
اخبار مرتبط  Artistic در حال بیان رنگ موسیقی با مجموعه جدید الهام گرفته شده از Hard Rock® زنده و تقویت شده است

معجزه مایل – مرکز شهر مرجان گیبلز راهرو عمده فروشی خرده فروشی مناسب برای عابران پیاده ، همچنین از تعدادی از بازرگانان هیجان انگیز جدید به The City Beautiful mix استقبال می کند.

  • در حالی که کتابخانه شعبه مرجانی میامی-دده تحت بازسازی قرار می گیرد ، کتابخانه یک ویترین فروشگاه 2،242 فوت مربعی را در 308 Miracle Mile. فضای خرده فروشی تجاری بسیار دیدنی و کاملاً مناسب به دلیل دسترسی به آن از طریق توسعه تجاری و مسکونی اطراف ، ترافیک کلی پا و مجاورت با موجود کورل گیبلز کتابخانه شعب.
  • Terranova ، با همکاری منطقه بهبود تجارت Coral Gables ، راه اندازی شد استودیو در مایل بر 1 اکتبرخیابان. شامل شش فضای مختلف برای مجموع 8655 SF در 200 بلوک از معجزه مایل، هنرمندان مختلف فضاها را به استودیوها و گالری های فعال تبدیل کرده اند. از نقاش و مجسمه سازی بسیار معروف معاصر ، کارلوس لونا به فارغ التحصیلان دبیرستان که بورس تحصیلی Isaiah Fund را اعطا کرده اند ، استودیوها و گالری های هنرمندان تا سالن نمایش داده می شوند 31 دسامبرخیابان.
  • دریای مدیترانه، یک کانسپت رستوران جدید ساخته شده در مهمان نوازی ساخته شده در ناپولی که غذاهای “آسان” از دریای مدیترانه را ارائه می دهد ، رستوران 2592 SF خود را در ماه نوامبر در 136 Miracle Mile. Seasy Mediterranean علاوه بر غذاهای دریایی سنتی ایتالیا با قیمت های محبوب گزینه های سالم کنار دریا را نیز سرو می کند.
  • محبوب فلوریدا جنوبی مفهوم سوشی ساک با راه اندازی 15 خود ، سلطه خود را در نوار سوشی محله خود ادامه می دهدهفتم محل در 202 Miracle Mile سال آینده. سوشی ساکه 11 سال پیش توسط برادران جیمز و آرژلیو جونیور آگوایو ایجاد شد و یک قرارداد اجاره ای 10 ساله به قیمت 2600 فوت مربع امضا کرد. منوی گسترده Sushi Sake شامل سوشی و ساشیمی ، teriyaki ، hibachi است که با انواع سس های امضا شده و منتخب Sake در بالای آن قرار گرفته است.
  • تاماریا، یک خانه جاز که غذاهای بین المللی سالم سرو می کند ، اجاره سه ساله ای با قیمت 1497 فوت مربع مربع را امضا کرده است 208 Miracle Mile. انتظار می رود در سال 2021 افتتاح شود ، تاماریا صبحانه ، ناهار و شام را ارائه می دهد.
اخبار مرتبط  Changyu Noble Dragon در مزه مزه کور مارک های پرفروش شراب جهان مقام اول را دارد

می گوید: “ما می خواستیم فرصتی برای مشاغل کوچک ، رستوران داران و هنرمندان فراهم کنیم تا بتوانند خود را در مکانی شلوغ و رشک برانگیز قرار دهند ، فعالیت بیشتری ایجاد کنند و همزمان جای خالی ایجاد شده توسط تعطیلات طولانی مدت را پر کنند.” رئیس و بنیانگذار Terranova استفان بیتل. “علیرغم همه گیری در حال انجام ، فلوریدا جنوبی خرده فروشی بازار املاک و مستغلات سالم و فعال است. “

اخبار مرتبط  با TENCEL (TM) تعهد خود را برای آینده ای پایدار تمدید کنید

مخاطبین رسانه ای:

ربکا دوویل
شرکت Terranova
[email protected]
(305) 779-8943

درباره شرکت Terranova
شرکت Terranova ، فلوریدا جنوبی پیشرو شرکت املاک و مستغلات تجاری ، تقریبا درگیر است 1 میلیارد دلار در دارایی های املاک و مستغلات تجاری برای شرکای خود و نمونه کارهای خود. خدمات جامع Terranova شامل خرده فروشی خیابان های بزرگ ، لیزینگ و مدیریت املاک و تصرفات / مشارکت های مشترک است. خدمات به گروه منتخبی از شرکا / مشتریانی که برای به حداکثر رساندن ارزش املاک و مستغلات خود بر ما اعتماد می کنند ، ارائه می شود.

SOURCE Terranova Corporation

لینک های مربوطه

http://www.terranovacorp.com