Hormel Foods برای برگزاری نشست سالانه مجازی سهامداران

آستین ، مین، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Hormel Foods Corporation (NYSE: HRL) ، یک شرکت مواد غذایی با مارک جهانی ، اعلام کرد که به دلیل همه گیری COVID-19 ، مجمع سالانه سهامداران سهام خود را در سال 2021 برگزار خواهد کرد. پخش زنده اینترنتی جلسه ساعت 6 عصر برگزار می شود. CST روشن سه شنبه ، 26 ژانویه 2021 از طریق www.virtualshareholdermeeting.com/HRL2021 و برای تمام سهامداران ثبت شده یا صاحبان سود سهام عادی شرکت در پایان کار در 27 نوامبر 2020. سهامداران نمی توانند به طور فیزیکی در جلسه سالانه شرکت کنند.

سهامداران به شماره کنترل 16 رقمی موجود در اطلاعیه در دسترس بودن اینترنت ، کارت پروکسی یا دستورالعمل هایی که مواد پروکسی را همراهی می کنند برای شرکت در جلسه سالانه و رای گیری الکترونیکی سهام نیاز دارند. اگر سهام به نام یک بانک ، کارگزار یا دارنده سابقه دیگر نگهداری می شود ، سهامداران باید دستورالعمل های ارائه شده توسط بانک ، کارگزار یا دیگر دارنده سابقه را دنبال کنند تا بتوانند در جلسه شرکت کنند.

اخبار مرتبط  Crypto.com به صورت زنده در سایت Ledger.com زندگی می کند

به دنبال مشاغل جلسه سهامداران ، جلسه پرسش و پاسخ برگزار می شود. سهامداران می توانند پس از ورود به سیستم با شماره کنترل ، س questionالی را قبل از جلسه به آدرس www.proxyvote.com ارسال کنند. سوالات ممکن است در طی نشست سالانه از طریق www.virtualshareholdermeeting.com/HRL2021 ارسال شود.

برای کسانی که می خواهند در پایان کار در آنجا سهامدار نباشند شرکت کنند 27 نوامبر 2020، به www.virtualshareholdermeeting.com/HRL2021 مراجعه کرده و به عنوان میهمان ثبت نام کنید. میهمانان نمی توانند در طول جلسه رأی دهند یا سالی ارسال کنند.

به روزرسانی ها و اطلاعات بیشتر در https://investor.hormelfoods.com/ir-home/default.aspx در دسترس خواهد بود

اخبار مرتبط  بنیاد اهرم Shake Shack را برای تعهد برجسته برای استفاده از تخم مرغ بدون قفس در سطح جهان ستایش می کند

به دلیل محدودیت های COVID-19 ، این شرکت با ابراز تاسف از اطلاع سهامداران خود مبنی بر اینکه جعبه های هدیه برای اطمینان از ایمنی اعضای تیم و سهامداران سهام Hormel Foods توزیع نمی شود.

درباره غذاهای هورمل – افراد الهام گرفته شده. الهام گرفته از غذا

Hormel Foods Corporation ، مستقر در آستین ، مین، یک شرکت غذایی با مارک جهانی با بیش از است 9 میلیارد دلار درآمد سالانه در بیش از 80 کشور جهان. مارک های آن شامل SKIPPY باشد®، هرزنامه ها®، هورمل® انتخاب طبیعی®، مجلسی®، جاستین®، کاملا®، هورمل® برچسب سیاه®، کلمبوس® و بیش از 30 مارک محبوب دیگر. این شرکت عضوی از شاخص S&P 500 و ارسطوکرات های سود سهام S&P 500 است که در لیست “بهترین کارفرمایان جهان 2000 جهانی” قرار گرفت فوربس این مجله به مدت سه سال متوالی ، یکی از تحسین برانگیزترین شرکت های مجله Fortune است ، برای دوازدهمین سال متوالی در لیست “100 شهروند برتر شرکت” از طرف مجله مسئولیت شرکت ظاهر شده است و جوایز و افتخارات متعدد دیگری را نیز برای مسئولیت شرکت خود دریافت کرده است تلاش خدمات جامعه. این شرکت با بیان هدف خود زندگی می کند – افراد الهام گرفته. Inspired Food. ™ – برای آوردن برخی از معتبرترین و معتبرترین مارک های جهان به میزهای سراسر جهان. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.hormelfoods.com مراجعه کنید

اخبار مرتبط  کربی ژان ریموند و کرینگ سیستم عامل "دوستان شما در نیویورک" را راه اندازی کردند

تماس: روابط رسانه ای
507-434-6352
[email protected]

SOURCE Hormel Foods Corporation

لینک های مربوطه

http://www.hormel.com