کارشناس خرید Claudia Lombana ایده های هدیه آخرین لحظه را با TipsOnTV به اشتراک بگذارید

آتلانتا، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – روزنامه نگار برنده جایزه کلودیا لومبانا برخی از اسرار فوق العاده خرید لحظه آخری خود را در دیوانه ترین فصل خرید به اشتراک می گذارد.

هدیه ای که در آخرین دقیقه نمی توان از دست داد
در این فصل تعطیلات ، به یکی از عزیزان خود اطلاع دهید که با یک گل آرایی جشن از تله فلورا در حال فکر کردن یا تزئین تزئینات تعطیلات هستند. آنها پیشروترین خدمات تحویل گل در جهان هستند. مجموعه کریسمس تله فلورا دارای یک نوع گل آرایی است که توسط گل فروشی های محلی به دست آستان تحویل داده می شود. مجموعه تعطیلات پرفروش و برجسته تله فلورا شامل دسته گلهایی مانند “دسته گل زینت آدم برفی” و “دسته گل زره پوش” است که شامل ترکیبی از گلهای قرمز و سفید است و در ظروف یادگاری جشن تحویل داده می شود. همه دسته گلهای کریسمس 2020 در Teleflora.com موجود است. آنها کاملا مرتب و ساخته شده با دست می رسند!

ایده های هدیه آخرین دقیقه پسندیده شده
با کارتهای هدیه چند فروشگاه Holiday and Giving Good از سایت Giftcards.com هدیه انتخابی خود را بدهید. آیا در لحظه آخر خرید مواد غذایی انجام می دهید یا برای ارسال ASAP از طریق ایمیل به یک هدیه نیاز دارید؟ کارت های هدیه جواب می دهند. همه مارک های برتر را به یک باره بدهید و به گیرنده اجازه دهید ماجراجویی رستگاری خود را با هر یک از کارت های هدیه انتخاب کند. همچنین هدایایی که مانند کارت های Giving Good پس می دهند بسیار خوب هستند. آنها گزینه های زیادی برای بازخرید ارائه می دهند در حالی که با هر خرید مستقیماً اهداف خیرخواهانه را برمی گردانند ، 3٪ به خیرات انتخابی کارت می پردازد. 5 گزینه مختلف کارت Giving Good برای انتخاب وجود دارد که به عنوان هدایای الکترونیکی در دسترس هستند و می توانند بصورت آنلاین ارسال و استفاده شوند. کارت هدیه را برای تحویل از طریق ایمیل در روز کریسمس برنامه ریزی کنید! هر کارت هدیه الکترونیکی این گزینه را دارد.

یک پیشنهاد هدیه خوشمزه
امسال میان وعده سالم هدیه دهید ، پسته بدهید. پسته نه تنها خوشمزه است ، بلکه یکی از میان وعده های سالم و مقوی است. پسته هدیه ای مناسب برای تعطیلات است و می تواند به راحتی پر کردن یک ظرف مخصوص جشن و یا استفاده از آن به عنوان یک ماده پر کننده برای شما باشد. برای هدیه دادن با پسته کالاهای پخته شده یا ادویه جات دوست داشتنی درست کنید. همه چیز در مورد هدیه دادن است که با عشق ساخته شده است. پیشنهاد دیگر این است که آنها را با شراب یا شامپاین جفت کنید و یک سبد هدیه پر از تشویق تعطیلات ایجاد کنید. برای دریافت ایده های بیشتر در زمینه هدیه دادن ، به سایت AmericanPistachios.org مراجعه کنید.

هدیه آخرین دقیقه برای اعضای خانواده خزدار
یک پیشنهاد رفتارهای سگ ماه کامل است. آنها Human Grade هستند ، به این معنی که فقط از موادی مناسب برای مصرف انسان استفاده می کنند و با همان استانداردهای لازم برای غذاهای خوراکی انسان تهیه می شوند. مناقصه های جکی Full Moon Natural Essentials در هر دو طعم مرغ و گوشت گاو موجود است. ساخته شده از کیفیت عالی ، 100٪ مواد طبیعی کاملاً مورد علاقه سگها ، عاری از غلات و گلیسیرین ، بنابراین هر کسی می تواند از درمان توله سگ خود احساس خوبی داشته باشد! هزینه های درمان ماه کامل حدود 15 دلار و در FullMoonPet.com و خرده فروشان سراسر کشور ، از جمله Walmart ، Target ، Amazon و Chewy.com در دسترس هستند. دوستان و خانواده از یادآوری اعضای خانواده چهار پا آنها قدردانی خواهند کرد.

مخاطب: [email protected]

تصاویر مرتبط

هدایای لحظه آخری.png
ایده های لحظه آخری
کلودیا لومبانا ، کارشناس خرید مصرف کننده ، نکات خود را برای فصل خرید در تعطیلات به اشتراک می گذارد!

لینک های مربوطه

سایت اینترنتی

VIdeo

نکات منبع تلویزیون OnTV

اخبار مرتبط  Freebirds تحویل درخواستی را در سراسر تگزاس با علاقه انجام می دهد