Gummi World اعلامیه سرمایه گذاری مشترک با Mist Health Systems LLC

TEMPE ، آریز.، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Gummi World در حال انعقاد یک قرارداد سرمایه گذاری مشترک با سیستم های بهداشتی بهداشت Mist ، LLC برای ارائه یک سری پیشرفته از محصولات بهداشتی و مواد مغذی مبتنی بر شاهدانه است.

توسعه دهندگان محصولات Mist Health زندگی خود را وقف بهبود سلامت و رفاه مشتریان خود از طریق راه حل های طبیعی با استفاده از کانابینوئیدها ، مکمل ها و ویتامین های اساسی ساخته شده از بهترین مواد موجود در بازار کرده اند. Mist Health با نزدیک به دوجین محصول با تمرکز روی صمغ های CBD و Delta-8 ، گیاهان حفاظت از اختلالات شناختی ، همراه با صمغ های سلامتی آغاز خواهد شد.

Mist Health Systems اولین شرکت تولیدی شاهدانه است که از محققان برجسته مواد مغذی ، توسعه دهندگان برند ، فرمول سازان و متخصصان فروش با دهه ها تجربه برخوردار است.

اخبار مرتبط  HumanN مستقر در آستین 50،000 دلار از محصولات را به کارگران بهداشتی و اساسی در سراسر کشور اهدا می کند

Gummi World تولید لیبل سفید از ویتامین ها و مکمل های گامی سفارشی را ارائه می دهد. این شرکت مستقیماً با مشتریان کار می کند تا دستورالعمل های منحصر به فرد ویتامین gummi و همچنین ساخت ، بطری سازی ، برچسب زدن و تحقق سفارشات توسط متخصصان صنعت را تولید کند.

“ما هیجان زده هستیم که پیشنهادات منحصر به فرد و بازار Gummi World را با تخصص سیستم های بهداشت Mist در صنعت بهداشت و سلامتی ترکیب می کنیم.” الكساندر كاندلاریو، مدیرعامل Gummi World.

Mist Health Systems گفت که مفهوم تیم الماس Gummi World و توانایی تولید محصولات سفارشی و با کیفیت بر اساس مشخصات مشتری در تصمیم گیری آنها نقش اساسی دارد. تیم الماس بر تولید مواد غذایی در Gummi World نظارت دارد و از یک سرآشپز اجرایی ، داروساز ، دانشمند مواد غذایی ، شیمی دان و دکتر پزشکی تشکیل شده است.

اخبار مرتبط  InventHelp لوازم جانبی بیکینی (OCC-1496) را ارائه می دهد

تیم تدوین سیستم های سیستم های بهداشتی مه با یک پیشکسوت برجسته 40 ساله تغذیه و بنیانگذار تغذیه ورزشی و عملکردی هدایت می شوند. این تیم چندین فرمول محصول فردی و میلیارد دلاری و بیش از آن دارد 25 میلیارد دلار در فروش مارک برای فرمول های خود. این تیم دارای بیش از 100 سال تجربه تغذیه ای عمودی یکپارچه و همچنین پیشگامانه روش های انطباق فدرال است.

Mist Health بیش از 100000 اتصال به فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور از طریق مجموعه گسترده محصولات دارد.

وی گفت: “توانایی Gummi World در تولید ، تولید و تحقق سفارشات از ابتدا تا انتها همراه با تخصص حرفه ای که تیم الماس روی میز می آورد ، این فرصت سرمایه گذاری مشترک را بدون هیچ مشکلی تبدیل کرد.” چاک استبینز، مدیر عامل شرکت بهداشت بهداشت

اخبار مرتبط  Primus گواهینامه WFK را دریافت می کند

اطلاعات بیشتر در مورد سلامتی مه:
این شرکت مالکیت کل یا قابل توجهی در مشارکت های تحقیقات زیست پزشکی ، شرکت های تولیدکننده کانابینوئیدها و ترپن ، شرکت های تولید و فروش بیوفیزیک ، یک شرکت دارویی با 5 دارو در مرحله آزمایش و یکی از بزرگترین شرکت های علوم تناسب اندام در این زمینه دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد Gummi World:
Gummi World یک شریک پیشرفته ، تولید و تکمیل دستور العمل است که به کارآفرینان کمک می کند مکمل های ویتامین gummi را توسعه دهند. این شرکت در ایجاد دستور العمل های منحصر به فرد متمرکز است و توجه ویژه به جزئیات و کیفیت را در هر نوبت ارائه می دهد و اختصاص به منبعی بی نظیر برای شرکای خود دارد.

تماس با مطبوعات:

جاش کلاینستروئر
[email protected]

SOURCE Gummi World