شرکای تنسی تیتان با Ashley HomeStore برای مقابله با چالش کودکان بدون تخت که خودشان تماس بگیرند

NASHVILLE ، تن.، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – فقط چند روز مانده به کریسمس ، تیتان های تنسی برای اطمینان از همکاری با اشلی هوم استور نشویل کودکان نیازمند دارای تخت های تازه و جدید هستند تا خودشان تماس بگیرند.

کاروانینگ با یک کامیون تحویل پر از 50 تخت کودک جدید ، تشویق کنندگان تیتان ها ، طلسم T-Rac و داوطلبان تیم ، اشلی HomeStore’s Hope to Dream رژه را به نشویل دهکده های جوانان که تخت های جدید به چندین خانواده نیازمند ارائه شده است. انتظار می رود طی چند روز آینده خانواده های دیگر تخت های خود را تحویل بگیرند.

اخبار مرتبط  شرکت سامسونگ الکترونیک به برنامه تأمین کننده شرکت حامل می پیوندد

تحویل دوم 50 تخت جدید از Ashley HomeStore پس از اول سال به دهکده های جوانان تحویل داده می شود.

دهکده های جوانان بیش از 30 سال پیش برای کمک به کودکانی که با مشکلات عاطفی ، ذهنی و رفتاری روبرو هستند تاسیس شده است ، برنامه های درمانی در خانه ، نگهداری از فرزندان ، فرزندخواندگی ، خدمات بحران و کمک به خانواده های مبارز را فراهم می کند.

اخبار مرتبط  شرکت Biopharmaceutical UK Grow Group PLC اعلام کرد 6M پوند سری C جمع آوری سرمایه برای گسترش بازار شاهدانه Deutsch English

وی می گوید: “نیازهای کودک همیشه باید در درجه اول باشد و این امر با خواب راحت در تخت جدیدی شروع می شود که می توانند از آن بخواهند.” چاد اسپنسر، مدیرعامل دارنده مجوز اشلی فروشگاه اصلی ، گروه Dufresne Spencer (DSG). “ما خوشحالیم که با هر دو روستای تایتان و جوانان همکاری می کنیم تا هدیه خواب را برای کودکان نیازمند به ارمغان آوریم.”

اخبار مرتبط  تیم مدیریت مصاحبه INC در مورد دیدگاه خود در مورد COVID-19 و تأثیر آن در صنعت گردو و میوه خشک

این اولین سال شریک شدن تیتان ها با برنامه خونه به خواب خرده فروش اثاثیه منازل است. Hope to Dream یک ابتکار ملی است که از زمان تأسیس در سال 2010 میلادی ، هدیه خواب را به بیش از 100000 کودک هدیه داده است.

برای معرفی کودکی برای تختخواب جدید Hope to Dream ، به هر فروشگاه اصلی اشلی مراجعه کنید یا به صورت آنلاین در www.AHopeToDream.com اقدام کنید.

منبع: فروشگاه اشلی