سندیگو از مشارکت سرمایه رشد با Summit Partners خبر می دهد

شیکاگو، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Syndigo ، ارائه دهنده پیشرو یک نرم افزار به عنوان سرویس (نرم افزار به عنوان سرویس ، SaaS) پلت فرم برای مدیریت اطلاعات و اتحادیه محصولات ، امروز از همکاری سرمایه رشد با Summit Partners (“اجلاس”) ، یک شرکت سرمایه گذاری جایگزین جهانی. سرمایه گذار فعلی ، شرکت اردن (“TJC”) ، یک شرکت سهامی خاص مستقر در نیویورک ، در این دور شرکت کرد. این سرمایه گذاری از رشد مداوم و گسترش جهانی Syndigo پشتیبانی خواهد کرد و به این شرکت امکان می دهد خدمات بهتری در شبکه مشتریان خرده فروشی ، تولیدکنندگان و توزیع کنندگان ارائه دهد.

در دنیای تجارت جهانی همه کانال امروز ، تقاضا برای اطلاعات مربوط به محصول و محتوا که در قفسه فیزیکی و دیجیتال سازگار باشد ، قابل توجه است و به سرعت در حال رشد است. افزایش مداوم انتظارات مصرف کننده ، مارک ها و خرده فروشان را تحت فشار قرار می دهد تا تجارب مداوم و متمرکز بر خریدار را در تمام کانال های آنلاین ، آفلاین ، تلفن همراه ، اجتماعی و ترکیبی ارائه دهند. پلت فرم پیشرو SaaS در Syndigo ، The Content Experience Hub (CXH) ، پیوند مهمی است که برای امکان همکاری بی نظیر بین کانال ها و هزاران بزرگترین مارک و خرده فروش بزرگ جهان طراحی شده است. سندیگو در حال حاضر به بیش از 12000 تولید کننده و 1750 خرده فروش و توزیع کننده در آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی و اروپا خدمت می کند. در سال 2020 ، سندیگو بیش از 1500 مشتری جدید به مجموعه خود اضافه كرد.

“چشم انداز Syndigo ساده است: ارائه تجارت در سراسر جهان. مارک ها و خرده فروشان تقاضای بی سابقه ای برای اطلاعات و شفافیت محصولات را تجربه می کنند و مشتریان ما با استفاده از محتوای پیشرفته در صفحات محصولات خود بیش از 1 میلیارد تجربه کرده اند. دلار به ارزش افزوده سبد خرید در آخر هفته سایبر امسال “، اعلام شد پل سالی، مدیرعامل Syndigo. “ما هیجان زده ایم که تجربیات گسترده فن آوری و نرم افزاری شرکای جدید خود را در Summit با تجربه شرکت اردن با تیم Syndigo گرد هم آورده ایم. ما اطمینان داریم که این همکاری جدید رشد Syndigo و هدف ما از ارائه خدمات را تسریع می کند. تجارت حتی به روشهای نوآورانه تر در مقیاس جهانی. ”

اخبار مرتبط  Tanger مدیران و افسران را انتخاب می کند

Summit Partners سابقه طولانی در سرمایه گذاری و حمایت از رشد شرکت های پیشرو در زمینه نرم افزار و مصرف کننده دارد ، از جمله پشتیبانی بیش از سی شرکت در تقاطع تجارت و فناوری. Summit به عنوان یک سرمایه گذار متمرکز بر رشد ، با همکاری تیم های مدیریتی ، منابع تخصصی ارائه شده برای استفاده از تجربه و چشم اندازهای مهم برای شرکت های در حال رشد را ارائه می دهد.

وی گفت: “ما معتقدیم كه Syndigo یكی از پیشرفته ترین و مقیاس پذیرترین راه حل ها را در صنعت ارائه می دهد.” پیتر روتیر، مدیر اجرایی Summit Partners ، که به هیئت مدیره Syndigo پیوست. “نرم افزار این شرکت راه حل کاملی را ارائه می دهد که برای پشتیبانی از ارائه محتوای کامل و تأیید شده محصول و تأمین نیازهای مارک ها ، خرده فروشان و انتظارات روزافزون مشتریانی که ارائه می دهند ، ارائه شده است. ما از همکاری با تیم مدیریت خوشحالیم. Syndigo و The Jordan Company در این مرحله بعدی از رشد. ”

گفت: “Syndigo از زمان سرمایه گذاری اولیه ما با نشان دادن تعهد ثابت به مشتریان خود از طریق سرمایه گذاری ، نوآوری و پشتیبانی ، رشد چشمگیری داشته است.” ایون هو، یک شریک در شرکت اردن است. “درج Summit Partners چشم انداز و منابع فوق العاده ای برای پیشرفت بیشتر بهره وری و رشد مشتری در اختیار سندیگو قرار می دهد. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری خود با سندیگو و مشتریان آن هستیم.”

اخبار مرتبط  همكاران راه حل هاي داخلي ملي با گروه آكوئين ، پيشرفته ترين فن آوري بهداشتي كشور

درباره سندیگو
سندیگو با پشتیبانی از انتقال کارآمد اطلاعات محصولات در مورد شبکه ها از طریق شبکه مارک های خود و مشتریان ، تجارت را ارتقا می دهد. این شرکت با استفاده از تجزیه و تحلیل عمیق و به منظور افزایش تجربیات جذاب برند بصورت آنلاین و در فروشگاه ها ، اطلاعات تغذیه ای و توصیفی را درباره محصولات ، تصاویر و سایر رسانه های اجتماعی ارائه می دهد. از طریق پلت فرم یکپارچه Syndigo ، Content Experience Hub ، مشتریان می توانند محتوای محصول را در بزرگترین شبکه تجاری مارک ها و گیرندگان در جهان منتشر ، مدیریت ، سندیکا کنند و حسابرسی کنند.

Syndigo به بیش از 12000 تولید کننده و 1750 خرده فروش و توزیع کننده در سراسر جهان در بسیاری از بخشهای عمده مصرف کننده از جمله مواد غذایی ، مواد غذایی ، خدمات سخت افزاری ، DIY / DIY ، فروشگاه حیوانات خانگی ، بهداشت و زیبایی ، خودرو ، لباس و لباس خدمات ارائه می دهد. محصولات بهداشتی

درباره همکاران اجلاس
Summit Partners در سال 1984 تاسیس شد ، یک شرکت سرمایه گذاری جایگزین جهانی است که در حال حاضر بیش از 23 میلیارد دلار سرمایه اختصاص داده شده به سرمایه رشد ، درآمد ثابت و فرصت های سرمایه عمومی را مدیریت می کند. این اجلاس در بخشهای رشد اقتصادی سرمایه گذاری می کند و در حال حاضر در بیش از 500 شرکت در زمینه فناوری ، بهداشت و سایر بخشهای در حال سرمایه گذاری سرمایه گذاری کرده است. این شرکت ها بیش از 160 پیشنهاد سهام عمومی را به اتمام رسانده اند و بیش از 200 مورد از طریق ادغام و فروش استراتژیک خریداری شده اند. اجلاس با بیش از دوازده شرکت در زمینه تجارت الکترونیکی و فضای مصرفی مشارکت کرده است ، از جمله بروکلینن ، کلاویو ، قهوه Philz ، عینک Quay ، Reverb.com ، Sezane ، TinyPrints ، VeriShip ، MercuryGate و vente-privee .با. Summit دفاتر خود را در آمریکای شمالی و اروپا نگهداری می کند و در شرکت های سراسر جهان سرمایه گذاری می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.summitpartners.com مراجعه کنید یا در LinkedIn دنبال کنید.

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی نوشیدنی های الکلی در طول دوره 2020-2024 با 18.88 میلیارد لیتر رشد کند و در CAGR 1٪ در دوره پیش بینی پیشرفت کند

درباره شرکت اردن
TJC (www.thejordancompany.com) ، تاسیس شده در سال 1982 ، یک شرکت سهامداران خصوصی در بازار متوسط ​​است که از سال 1987 و با سابقه 38 ساله سرمایه گذاری ها و کمک های مالی ، سرمایه های خود را با تعهدات اصلی سرمایه بیش از 11 میلیارد دلار مدیریت کرده است. برای رشد بسیاری از شرکت ها در طیف گسترده ای از بخش ها ، از جمله صنعت ، حمل و نقل و تدارکات ، بهداشت و مصرف ، تلفن ، فناوری و خدمات. تیم سرمایه گذاری ارشد بیش از 20 سال است که با هم سرمایه گذاری می کنند و از گروه مدیریت عملیات پشتیبانی می کنند که در سال 1988 برای شروع و پشتیبانی از پیشرفت های عملیاتی شرکت های پرتفوی تأسیس شده است. دفتر مرکزی TJC در نیویورک نیز دارای یک دفتر در شیکاگو است.

در ایالات متحده آمریکا ، Summit Partners به ​​عنوان مشاور سرمایه گذاری ثبت شده در SEC (کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده) فعالیت می کند. در انگلستان ، این سند توسط Summit Partners LLP صادر شده است ، شرکتی که توسط سازمان رفتار مالی مجاز و تنظیم شده است. Summit Partners LLP یک شرکت با مسئولیت محدود است که در انگلستان و ولز با شماره ثبت OC388179 با دفتر ثبت شده در 11-12 میدان هانوفر ، لندن ، W1S 1JJ ، انگلستان ثبت شده است. این سند تنها با هدف اطلاع رسانی در مورد توانایی های بالقوه تأمین مالی Summit Partners در اختیار شرکت های بالقوه پرتفوی قرار دارد.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/811698/Syndigo_Logo.jpg

منبع سندیگو

لینک های مربوطه

www.syndigo.com

منبع سندیگو