Syndigo مشارکت رشد ثروت را با شرکای اجلاس اعلام کرد

شیکاگو، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Syndigo ، ارائه دهنده پیشرو در سیستم عامل های نرم افزاری به عنوان سرویس برای مدیریت اطلاعات و سندیکا محصولات ، امروز از همکاری در زمینه رشد ثروت با Summit Partners (“اجلاس”) خبر داد ، یک شرکت سرمایه گذاری جایگزین بین المللی. در این دور سرمایه گذار فعلی شرکت اردن (“TJC”) شرکت خصوصی سرمایه گذاری از حضور داشت نیویورک. این سرمایه گذاری از رشد و گسترش Syndigo پشتیبانی می کند ، و این شرکت را قادر می سازد تا شبکه بهتری از مشتریان خرده فروشی ، تولید کنندگان و توزیع کنندگان خود را ارائه دهد.

در دنیای تجارت جهانی همه کانال امروزه ، تقاضا برای اطلاعات و محتوای محصولات سازگار در قفسه های فیزیکی و دیجیتالی بسیار مهم و به سرعت در حال رشد است. انتظارات روز افزون مصرف کننده ، مارک ها و خرده فروشان را تحت فشار قرار می دهد تا تجربیات خریدارمحور را از کانال های مجازی ، رو در رو ، موبایل ، اجتماعی و ترکیبی ارائه دهند. Content Experience Hub (CXH) ، پلت فرم پیشرو SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) در Syndigo ، پیوند مهمی را ایجاد می کند که برای امکان همکاری بی وقفه در بین کانال ها و هزاران بزرگترین مارک و خرده فروش بزرگ جهان طراحی شده است. امروزه ، Syndigo به بیش از 12000 تولید کننده و 1750 خرده فروش و توزیع کننده در آمریکای شمالی ، آمریکای لاتین و اروپا خدمات ارائه می دهد. در سال 2020 ، Syndigo بیش از 1500 مشتری جدید به مجموعه خود اضافه كرد.

“چشم انداز Syndigo ساده است: تجارت جهانی را فعال کنید. مارک ها و خرده فروشان تقاضای اطلاعات و شفافیت محصولات قبلاً دیده نشده را تجربه می کنند و مشتریان ما با استفاده از محتوای غنی در صفحات محصولات خود شاهد افزایش هستند به ارزش گردش مالی آن بیش از 1 میلیارد دلار در طول هفته آخر هفته سایبر “، گزارش شده است Paul salay، مدیرعامل Syndigo. “ما از ادغام فن آوری گسترده و تخصص نرم افزاری شرکای جدید اجلاس خود در تجربه شرکت اردن با تیم Syndigo بسیار هیجان زده هستیم. ما اطمینان داریم که این همکاری جدید رشد Syndigo را تسریع می کند و هدف ما را قادر می سازد تجارت حتی به روشهای نوآورانه تر در مقیاس جهانی. ”

اخبار مرتبط  انجمن رستوران های لاتین ابتکار عمل "سینکو دپاک" را در مورد سینکو د مایو آغاز کرد

Summit Partners دارای سابقه ای طولانی در همراهی و سرمایه گذاری در زمینه رشد نرم افزارهای پیشرو و شرکت های مصرف کننده ، از جمله پشتیبانی بیش از 30 شرکت برای ادغام تجارت و فناوری است. Summit به عنوان یک سرمایه گذار متمرکز بر رشد ، با همکاری تیم های رهبری همکاری می کند و منابع تخصصی تهیه شده برای استفاده از تجربه و بینش های مهم برای رشد شرکت را فراهم می کند.

وی گفت: “ما معتقدیم كه Syndigo یكی از پیشرفته ترین و مقیاس پذیرترین راه حل ها را در صنعت ارائه می دهد.” پیتر روتیتر، مدیرعامل Summit Partners که اخیراً به هیئت مدیره Syndigo پیوسته است. “نرم افزار این شرکت یک راه حل از انتها به پایان را ارائه می دهد که برای پشتیبانی از توزیع محتوای کامل و قابل تأیید محصول طراحی شده است و نیازهای مارک ها و خرده فروشان و همچنین انتظارات روزافزون مصرف کنندگان را ارائه می دهد. ما از همکاری با تیم رهبری در Syndigo و The Jordan Company در این مرحله جدید رشد بسیار هیجان زده هستیم. ”

وی گفت: “Syndigo از زمان سرمایه گذاری اولیه ما رشد قابل توجهی را تجربه کرده است ، که نشان دهنده تعهد مداوم خود به مشتریان از طریق سرمایه گذاری ، نوآوری و پشتیبانی است.” ایون هو، شریک شرکت اردن. “اضافه شدن Summit Partners به ​​Syndigo بینش و منابع زیادی می بخشد تا بهره وری و رشد مشتری را بیشتر پیش ببرد. ما مشتاقانه منتظر پیشرفت همکاری خود با Syndigo و مشتریان آن هستیم.”

اخبار مرتبط  بازار جهانی نشاسته ذرت (2020 تا 2026)

درباره سندیگو
سندیگو با پشتیبانی از انتقال کارآمد اطلاعات محصول از طریق شبکه مارک های خود و مشتریان ، تجارت را ممکن می کند. این شرکت اطلاعات توصیفی در مورد محصولات و جنبه های تغذیه ای ، تصاویر و سایر رسانه های دیجیتال را ارائه می دهد که از تجزیه و تحلیل دقیق تهیه شده است ، به منظور افزایش تجربیات فریبنده بصورت مجازی و در فروشگاه های فیزیکی برای مارک ها. از طریق پلت فرم جامع Content Experience Hub Syndigo ، مشتریان می توانند محتوای محصول را در بزرگترین شبکه مارک ها و کاربران جهان منتشر ، مدیریت ، توزیع و حسابرسی کنند.

سندیگو به بیش از 12000 تولید کننده و 1750 خرده فروش و توزیع کننده در سراسر جهان در صنایع مختلف مصرفی از جمله سوپرمارکت ها ، خدمات غذایی ، کالاهای سخت ، بهسازی منزل / خودتان انجام دهید ، حیوانات خانگی ، بهداشت و زیبایی ، اتومبیل ، پوشاک خدمات ارائه می دهد. لباس و محصولات بهداشتی

درباره همکاران اجلاس
Summit Partners یک شرکت سرمایه گذاری جایگزین بین المللی است که در حال حاضر بیش از 23 میلیارد دلار سرمایه اختصاص داده شده برای رشد ثروت ، درآمد ثابت و سهام عمومی را مدیریت می کند. اجلاس سران در بخشهای رشد اقتصادی سرمایه گذاری می کند و در بیش از 500 شرکت در فناوری ، بهداشت و سایر صنایع رشد سرمایه گذاری کرده است. این شرکت ها بیش از 160 پیشنهاد عمومی برای فروش به اتمام رسانده اند و بیش از 200 مورد از طریق ادغام و فروش به دست آورده اند. اجلاس با بیش از دوازده شرکت در عرصه تجارت و تجارت الکترونیکی از جمله بروکلینن ، کلاویو ، قهوه Philz ، عینک Quay ، Reverb.com ، Sezane ، TinyPrints ، VeriShip ، MercuryGate و vente-privee.com همکاری کرده است. . Summit دارای دفاتر در آمریکای شمالی و اروپا است و در شرکت های مختلف در سراسر جهان سرمایه گذاری می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.summitpartners.com مراجعه کنید یا آنها را در LinkedIn دنبال کنید.

اخبار مرتبط  For Five Coffee محل سوم ویرجینیا را در واشنگتن دی سی باز می کند

درباره شرکت اردن
TJC (www.thejordancompany.com) ، در سال 1982 تاسیس شد ، یک شرکت خصوصی متوسط ​​است که از سال 1987 تاکنون وجوه خود را با تعهدات اصلی سرمایه بیش از 11 میلیارد دلار مدیریت کرده است. این سابقه 38 ساله در زمینه کمک و سرمایه گذاری در رشد شرکت های مختلف در طیف گسترده ای از صنایع ، از جمله بخش صنعتی ، حمل و نقل و تدارکات ، بهداشت و مصرف و ارتباطات از راه دور ، فناوری و خدمات عمومی. تیم سرمایه گذاری ارشد بیش از 20 سال است که با هم سرمایه گذاری می کنند و توسط گروه مدیریت عملیات ، که در سال 1988 برای شروع و پشتیبانی از پیشرفتهای عملیاتی در پرتفوی شرکتها ایجاد شده است ، پشتیبانی می شوند. دفتر مرکزی TJC در است نیویورک و در شیکاگو دفتر دارد.

در ایالات متحده ، Summit Partners به ​​عنوان مشاور سرمایه گذاری ثبت شده در SEC فعالیت می کند. در انگلستان ، این سند توسط Summit Partners LLP ، یک شرکت دارای مجوز و تنظیم شده توسط سازمان رفتار مالی صادر شده است. Summit Partners LLP یک شرکت با مسئولیت محدود است که با شماره ثبت OC388179 در انگلستان و ولز ثبت شده است و دفتر ثبت شده آن در 11-12 میدان هانوفر ، لندن ، W1S 1JJ ، انگلستان است. هدف این سند صرفاً تهیه اطلاعات مربوط به توانایی های بالقوه بودجه Summit Partners برای نمونه نامه های پیشنهادی شرکت ها است.

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/811698/Syndigo_Logo.jpg

منبع سندیگو

لینک های مربوطه

www.syndigo.com

منبع سندیگو