سوپراستار جهانی نیمار جونیور با مجموعه لباس زیر پنبه ای ارگانیک Superdry به جلو پیوست

این مشارکت نقطه عطفی در تاریخ Superdry است ، که با تقویت پیام سبک پایدار به مخاطبان جهانی ، شروع نام تجاری را در سال 2021 آغاز می کند. پیوستن نیروها به اسطوره فوتبال و نماد سبک باعث تقویت چشم انداز پایدار Superdry برای آینده مد می شود. Superdry متعهد شده است که تا سال 2030 به یک مارک 100٪ پنبه ارگانیک تبدیل شود و در حال حاضر از 400 کشاورز در این کشور حمایت می کند هند، در حال گذار به کشاورزی ارگانیک ، به عنوان بخشی از مارک های Grow Future Thinking.

در پیوستن به خانواده Superdry ، نیمار جونیور نقل کرد ،

“بدیهی است ، وقتی در مورد لباس صحبت می کنیم ، نوع آن هر نوع باشد ، اولین چیزی که می خواهیم راحتی است. با لباس زیر و لباس فرق نمی کند. اما وقتی قابلیت دوام را به هر دو شرایط اول اضافه می کنید ، Superdry بدون شک بهترین موردی است که من دارم من از پیشرفت و پتانسیل این همکاری بسیار خوشحالم. “

توافق با نیمار گام دیگری در احیای نام تجاری Superdry تحت تأسیس است ، جولیان دانکرتون، سازمان بهداشت جهانی [yesterday] به عنوان مدیر عامل دائمی تجارت تأیید شد.

اخبار مرتبط  Cra-Z-Art یک دفتر فروش خارج از کشور در اروپا افتتاح می کند

رابطه با نیمار جونیور باعث می شود که سوپدری متعهد شود تا از هدفی نزدیک به قلب فوتبالیست ، موسسه Projeto Neymar Jr (iNJR) مستقر در محله Jardim Glória ، در Praia Grande ، جایی که نیمار جونیور بزرگ شده است ، حمایت کند. در حال حاضر بیش از 2000 کودک ثبت شده در انجمن مدنی غیرانتفاعی دارند. این برنامه برای گسترش فرصت ها برای کودکان ، نوجوانان و خانواده های آنها که در شرایط آسیب پذیری اجتماعی زندگی می کنند ، از طریق آموزش ، فرهنگ ، ورزش و بهداشت کار می کند.

“علاقه نیمار به ایجاد تغییرات مثبت از طریق انستیتو پروجیتو نیمار جونیور با اهداف ما برای تولید پایدارترین محصول هماهنگ است ، در حالی که از سیاره ما محافظت می کند و از مردم ما در همه کارهایی که انجام می دهیم حمایت می کند.” می گوید جولیان دانکرتون. “Superdry از طریق بسیاری از ابتکارات هیجان انگیزی که ما برنامه ریزی کرده ایم ، اقدامات صحیحی را برای ایجاد تغییرات تدریجی در جوامع جهانی ما انجام می دهد که میراث زیست محیطی مثبتی را برای نسل آینده ایجاد می کند.”

علاوه بر این ، Superdry وعده کمک مالی سالانه برای حمایت از iNJR در کمک به تغییر زندگی جوانان در برزیل، از طریق سبک پایدار و کمک به محافظت از سیاره و مردم ما هدایت می شود.

اخبار مرتبط  اتحاد بین المللی سرزمین پیشگامانه و آغاز عملیات کنف CBD داخل سالن را اعلام کرد

مدیر خلاق Superdry می گوید: “نیمار جونیور سبک منحصر به فردی در داخل و خارج از زمین دارد” فیل دیکینسون. “ما رویکرد او به زندگی را دوست داریم و خلاقیت او کاملاً با ارزش مارک ما در تجسم روح ماجراجویی کاملا متناسب است. ما در حال حاضر لباس زیر شگفت انگیز درست می کنیم و هدف ما این است که آن را حتی بهتر کنیم. آنها یک پارچه پنبه ای ارگانیک بسیار راحت هستند ، کمربندهایی که آنها را صد در صد پایدار و دارای مسئولیت پذیری مناسب می کند. علاوه بر لباس زیر ، با نیمار کار می کنیم ، ما مجموعه خود را برای تهیه لوازم ضروری پنبه ارگانیک شیک در یک مجموعه لباس خواب گسترش می دهیم. همه این بدان معنی است که شما می توانید شیک به نظر برسید و کارهای خوبی انجام دهید ، حتی در حالی که شما در حال هل دادن هستید. “

نیمار جونیور در حال حاضر در تیم های پاری سن ژرمن و تیم ملی برزیل فوتبال بازی می کند. او همچنین قهرمان لیگ قهرمانان ، کوپا لیبرتادورس و همچنین جام های داخلی شده است فرانسه، اسپانیا و برزیل. در سال 2016 او یک مدال طلای المپیک را با تیم ملی برزیل گرفت و ثابت کرد که یکی از بهترین گلزنان تاریخ برای CBF است. نیمار جونیور با بیش از 143 میلیون نفر تنها در اینستاگرام مخاطبان گسترده ای در شبکه های اجتماعی جهانی دارد. این دستیابی ، همراه با علاقه به اهداف اجتماعی ، وی را به شریک ایده آل Superdry برای رشد آینده اندیشی تبدیل می کند.

اخبار مرتبط  جیمی جاروبرقی JV85 Pro "Super Suction King" را راه اندازی کرد

Superdry یک مارک معاصر است که در ارائه کالاهای با کیفیت بالا و کیفیت برتر در چهار مجموعه متمرکز است. با الهام از فرهنگ های آمریکا ، ژاپن و بریتانیا Superdry به سبک زیبا و آرام با محتوای جذاب ارائه می دهد. روش های ساخت ، توجه به جزئیات ، مواد برتر و هنر طراحی شده با دست جزئیات امضای مجموعه ها هستند. Superdry در 65 کشور جهان حضور جهانی چشمگیری دارد. Superdry.com تجربه دیجیتالی ما با خیال راحت و ایمن به بیش از 100 کشور در سراسر جهان خرده فروشی می کند.

ماموریت تجاری ما الهام بخشیدن و مشارکت دادن به مصرف کنندگان وسواسی است و میراث زیست محیطی مثبتی بر جای می گذارد.

www.superdry.com

مخاطب: [email protected]

منبع Superdry