گل های شگفت انگیز چرای ارائه دهنده هیدرنتیا برای تعطیلات

ملبورن، استرالیا، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – گیاهان گیاهان دارویی مرتباً دوباره در دنیای گل ها بازگشت می کنند. برای گرامیداشت این محبوبیت (و یک عشق طولانی مدت) ، تیم Amazing Graze Flowers یک راهنمای کوچک در مورد این گل تهیه کرده است تا خریداران در این فصل تعطیلات یک دسته سفارش دهند.

مودهای رنگی

هورمون ها در طول فصل شکوفایی خود تغییر رنگ می دهند ، اغلب از سبز شروع می شوند و به صورتی تغییر می کنند و دوباره برمی گردند. این ویژگی باعث می شود که آنها برای تحویل گل دنبال شوند ملبورن. این تغییر در واقع مربوط به وجود آلومینیوم در خاک به اندازه pH است. خاک اسیدی به احتمال زیاد گلهایی تولید می کند که بین سایه های آبی و بنفش قرار دارند در حالی که یک خاک قلیایی گلبرگهایی به رنگ صورتی نرم یا قرمز می دهد.

اخبار مرتبط  رشد 186٪ از فروش شاهد و تراشه و Pretzels شاهد

انواع هیدرانسی

هورنسیاهای موپهد دسته های گلوله ای و سنگین دارند که از یک پایه بزرگ ساقه رشد می کنند. این تنوع در طیف وسیعی از رنگ ها مانند بنفش ، آبی و صورتی وجود دارد و بیشتر در دسته هایی مانند Amazing Graze Flowers Truth یا Dare Bouquet دیده می شود – یکی از محبوب ترین انتخاب های گل فروشی های بوتیک برای تحویل گل در ملبورن.

گل ادریسی لاکپشت دارای یک حلقه از شکوفه های نمایشی است که دسته ای از جوانه های کوچک رنگی را محاصره می کند. این یک گل بی نظیر و عالی برای پرورش باغ تولید می کند.

هیدرنگی های خوشه بر روی یک ساقه کشیده رشد می کنند و یک مخروط مخروطی ایجاد می کنند. این شکل کلاه جادوها شکل ظاهری متفاوتی برای دسته گل ها به ارمغان می آورد ، اگرچه اغلب برای چیدمان دسته بندی نمی شوند. آنها را می توان به درختان تبدیل کرد – تنها نوع گیاه هورمونی برای انجام این کار.

اخبار مرتبط  شروین ویلیامز سود سهام 1.34 دلار برای هر سهم مشترک را اعلام کرد

تازه نگه داشتن گل ها

برای گلهای شاخه بریده ، مانند دسته گل لطافت مادر Amazing Graze Flowers ، حتما گلدان را با آب در دمای اتاق روزانه تازه کنید. اگر به نظر می رسد گلبرگ ها پژمرده شده اند ، ساقه ها را ببرید و قبل از قرار دادن دوباره آنها در گلدان ، آنها را مدت کوتاهی در آب جوش غوطه ور کنید.

آیا می خواهید گیاه هیدرژنیا پرورش دهید؟ اطمینان حاصل کنید که آب زیادی دریافت می کند و خاک را زیر نظر داشته باشید تا از مرطوب ماندن آن اطمینان حاصل کنید. برخلاف گیاهان دیگر ، سایه را ترجیح می دهد اما مقداری نور خورشید صبح را تحمل می کند. فراموش نکنید – چه برای توصیه های گیاهی باشد و چه برای سفارش آنلاین گل ، ملبورن مردم محلی همیشه می توانند با Amazing Graze Flowers تماس بگیرند.

اخبار مرتبط  Home Depot سود سه ماهه سوم 1.50 دلار را تقسیم می کند

هدیه گل تحویل ملبورن

سرمایه گذاری در یک دسته گل خیره کننده هورنژیا پس از پایان تابستان یک پاداش به شما ارائه می دهد ، زیرا این گلها به راحتی خشک می شوند و به ترتیب دومین زندگی می بخشند. امروز برای تحویل گل همان روز ، هورنتانیا سفارش دهید ملبورن گسترده یا با یکی از گل فروشی های باتجربه در Amazing Graze Flowers صحبت کنید.

لینک های مربوطه

تحویل گل در ملبورن

گلها آنلاین ملبورن

SOURCE Amazing Graze Flowers