افزایش شستشو به دلیل شیوع همه گیر مربوط به افزایش بیش از 3.5 میلیون اتومبیل فقط در ایالات متحده است **

طبق یک نظرسنجی توسط Polygiene ، از هر 4 نفر 3 نفر می گویند که بیشتر شستشو می کنند زیرا نگران ویروس هستند. شستشو زمان می برد و آزار دهنده است ، اما مهمتر از همه محیط را آلوده می کند.

استکهلم، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – ما می خواستیم رفتار شستشوی مصرف کننده و نگرش او نسبت به شستشو را در متن همه گیر بررسی کنیم ، بنابراین از 625 آمریکایی * خواستیم که حتی قبل از Covid-19 ایالات متحده هر هفته به طور متوسط ​​هفت بار ماشین شسته می شود. افزایش 20 درصدی نشان داده شده در این نظرسنجی تقریباً با افزایش بیش از 3.5 میلیون اتومبیل فقط در ایالات متحده مطابقت دارد ایالات متحده** (جمع کل وسایل نقلیه الکتریکی موجود در ایالات متحده حدود 1.5 میلیون است)

اخبار مرتبط  کیمبرلی کلارک سود سهام سه ماهه را اعلام کرد

آیا می توانیم آن را تغییر دهیم؟ بله ، مصرف کنندگان کاملاً آمادگی تغییر رفتار خود را دارند اگر از مسئله آگاه باشند و از راه حل های موجود در ViralOff و روش های درمانی برای شادابی ماندگار از Polygiene آگاهی داشته باشند. و به نظر می رسد تقاضای مصرف کننده بسیار زیاد است.

بخوانید در اینجا بررسی کامل است.

* نظرسنجی آنلاین در ایالات متحده، گروه سنی 18-100 سال ، متعادل از نظر سن و جنس. داده های جمع آوری شده در 7.-9. سپتامبر 2020.

** تخمین زده می شود که در حدود 130 میلیون ماشین لباسشویی در آمریکای شمالی وجود دارد که هر کدام در سال 2020 هفت بار ماشین در هفته شستشو می دهند.

اخبار مرتبط  درآمد دسترسی به کتاب آزاد Fell Pre COVID-19

عکس های مطبوعاتی و اطلاعات بیشتر در اینجا موجود است ir.polygiene.com یا زیر:
هایمو استروبل، VP عملیات تجاری EMEA. [email protected]، +49 1712683788

می توانید در گزارش ها ، اطلاعیه های مطبوعاتی و اخبار مشترک شوید:
http://ir.polygiene.com/fa/press/subscribe/

درباره Polygiene
ما به عنوان پیشروترین ارائه دهنده فناوری در جهان برای شادابی و کنترل بوی پایدار ، می خواهیم نحوه درک لباس – از کالاهای مصرفی کوتاه مدت به کالاهای طولانی مدت را تغییر دهیم. ما لباس ، منسوجات خانگی و پارچه ها را برای شادابی ماندگار درمان می کنیم ، بنابراین کمتر نیاز به شستشو و ماندگاری لباس و محصولات بیشتر است. بیش از 200 مارک برتر در سراسر جهان نام تجاری Polygiene را برای محصولات خود انتخاب کرده اند. محصولات بهداشتی در اولین بازار رشد Nasdaq در فهرست شده است استکهلم، سوئد. اطلاعات بیشتر: www.polygiene.com. Erik Penser Bank AB یک مشاور معتبر Polygiene است. تلفن: +46 8- 463 83 00 ، ایمیل: [email protected].

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com/de در دسترس شما قرار گرفت

اخبار مرتبط  مرکز نساجی چین Keqiao حرکت جدیدی برای توسعه با کیفیت بالا ارائه می دهد

https://news.cision.com/de/polygiene-ab/r/umfrage-zu-viren–waschen-und-viraloff–vermehrtes-waschen-aufgrund-der-pandemie-entsprache-einer-zu،c3256764

پرونده های زیر را می توان بارگیری کرد:

SOURCE Polygiene AB