BARK ، مارک پیشرو برای سگ ها ، برای لیست در NYSE از طریق ادغام با Northern Star Acquisition Corp.

نیویورک، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / –

  • BARK ماهانه بیش از 1 میلیون سگ را از طریق اشتراک های BarkBox و Super Chewer و توزیع گسترده خرده فروشی مجموعه ای از بهترین محصولات اختصاصی در کلاس ارائه می دهد.
  • سازمان تحت هدایت دیجیتال از داده های گسترده مشتری برای تولید و توزیع انواع مختلف محصولات سگ از اسباب بازی گرفته تا غذا استفاده می کند.
  • از موقعیت خوبی برخوردار است تا در چهار کانال اصلی سگ رهبر گروه باشد: سرگرمی ، غذا ، خانه و بهداشت
  • حرکت پیشرو در صنعت: درآمد تقریبی تقریبی 365 میلیون دلار و حاشیه ناخالص تقریباً 60٪ برای پایان سال مالی 31 مارس 2021، 179٪ افزایش سود سالیانه از خطوط تولید جدید در نیمه اول سال مالی 2021 و درآمد خالص CAGR FY2020-FY2023 بیش از 40٪
  • مقادیر معامله BARK در مقدار تقریبی شرکت 1.6 میلیارد دلار و انتظار می رود تا 454 میلیون دلار درآمد ناخالص نقدی برای سرمایه گذاری در تسریع خطوط تولید جدید و موجود و همچنین گسترش بین المللی
  • سرمایه گذاران سطح بالای موسسه ، از جمله شرکت مدیریت و تحقیقات وفاداری LLC ، گروه سرمایه گذاری سناتور ، صندوق های فدراسیون هرمس کافمن و شرکت های وابسته به گروه Santo Domingo ، از جمله دیگر ، از معامله پشتیبانی می کنند. 200 میلیون دلار لوله کاملا متعهد
  • سهامداران و مدیریت موجود BARK 100٪ سهام خود را در شرکت ترکیبی حفظ خواهند کرد
  • واحدهای ستاره شمالی می توانند به طور داوطلبانه توسط دارندگانی که از همین حدود شروع می شوند ، جدا شوند 18 دسامبر 2020

Barkbox، Inc. (“BARK” یا “شرکت”) ، مارک جهانی پیشگام کانال های جهانی برای سگ ها و شرکت شمال ستاره اکتساب شرکت (“ستاره شمالی”) (NYSE: STIC.U) ، یک هدف خاص مورد معامله عمومی شرکت خرید ، امروز اعلام کرد که آنها یک قرارداد ادغام قطعی را وارد کرده اند. در نتیجه معامله ، که ارزش شرکت را تقریباً با ارزش سازمانی تقریبأ ارزیابی می کند 1.6 میلیارد دلار، BARK به یک شرکت دارای فهرست عمومی در بورس اوراق بهادار نیویورک با نماد علامت جدید “BARK” تبدیل خواهد شد.

در سال 2012 توسط تاسیس شد مت میکر، هنریک وردلین و کارلی استریف، BARK بزرگترین شرکت سگ محور در جهان است که به خوشحال کردن سگها و صاحبان آنها با بهترین محصولات ، خدمات و محتوا اختصاص دارد. پیشنهادات فعلی این شرکت که از طریق سایت www.barkbox.com در دسترس است ، شامل BarkBox ، جعبه مشهور ، سفارشی ، طراحی و تهیه داخلی آن و ماهیانه با مضمون هوشمندانه اسباب بازی ها و خوراکی ها ، Super Chewer (اسباب بازی های لاستیکی بسیار بادوام) ، BARK Home (محصولات روزمره) ) ، BARK Bright (دندانپزشکی ، سلامتی و تندرستی) و BARK Eats (خدمات شخصی سازی مواد غذایی).

محصولات نوآور و با کیفیت BARK از طریق اشتراکات BarkBox ، Super Chewer و BARK Bright Dental مستقیماً به مصرف کنندگان توزیع می شود و از طریق Amazon.com و همچنین 23000 مکان خرده فروشی از جمله Target ، Petco ، PetSmart و Costco و بسیاری دیگر در دسترس است. رویکرد فروش کانال های همه کانال شرکت ، بستر داده محور و تعامل مداوم مشتری از طریق تماس مستقیم و رسانه های اجتماعی این امکان را برای شرکت فراهم می کند تا ماهانه به بیش از 1 میلیون مشترک فعال برسد.

فروش صنعت حیوانات خانگی رسید 96 میلیارد دلار در سال 2019 و انتظار می رود طی سالهای آینده رشد چشمگیری داشته باشد. BARK از موقعیت خوبی برخوردار است تا از طریق رشد مشترکان جدید ، توسعه محصولات جدید اختصاصی و گسترش کانال های توزیع ، از این روندهای قوی صنعت بهره ببرد.

مدیریت و حکمرانی

پس از بسته شدن معامله ، آقای میکر به عنوان رئیس اجرایی ادامه خواهد داد ، آقای وردلین به عنوان مدیر ، توسعه محتوا و تولید محصول ادامه خواهد داد و خانم استریم نیز به عنوان مدیر ابتکار عمل های BARK مانند BARK Eats ادامه خواهد داد. مدیر اجرایی BARK مانیش جونجا، یکی از رهبران ارشد سابق آمازون و eBay با دو دهه تجربه مقیاس گذاری مشاغل از طریق نوآوری در محصول و فناوری با محوریت مصرف کننده ، تجارت همه کانال ، گسترش جهانی و تحول عملیاتی ، به عنوان مدیر عامل شرکت ترکیبی خدمت خواهد کرد. رئیس ستاره شمال و مدیر اجرایی جوانا کولز، یک مدیر خلاق رسانه و فناوری ، و رئیس جمهور و مدیر عامل جاناتان لدکی، یک مدیر فصلی با بیش از 35 سال سرمایه گذاری و تجربه عملیاتی ، به عضویت هیئت مدیره شرکت ترکیبی در خواهد آمد.

آقای میکر گفت ، “ما از آغاز همکاری با ستاره شمال وقتی وارد مرحله بعدی رشد خود هستیم بسیار هیجان زده هستیم. ما BARK را شروع کردیم زیرا در ساختن سگها و افرادی که آنها را دوست دارند وسواس داریم. در نتیجه این ادغام ، ما سرعت بخشیدن به توانایی ما در مقیاس بندی پلت فرم BARK در سراسر جهان ، ایجاد شادی به میلیون ها سگ و خانواده که محصولات ما را از طریق خدمات اشتراک ماهانه ما دوست دارند و توزیع کانال ما را رشد می دهند. ما از فرصت های رشد متعددی که شامل توسعه ما است ، انرژی می گیریم. پیشنهادات و تجارب محصول ، ارتقا platform پلت فرم قوی مشتری برای مشتری با وجود استفاده از هوش مصنوعی و ایجاد خاطرات ماندگار برای دوستداران سگ. “

آقای وردلین افزود: “BARK به خوبی موقعیت خود را دارد تا در چهار کانال اصلی برای سگ ها یک سرآمد دسته باشد: سرگرمی ، غذا ، خانه و بهداشت. ما به مشتریان وفادار خود طیف وسیعی از پیشنهادهای متناسب با کیفیت بالا ، از اسباب بازی ها ، درمان و مخلوط غذای شخصی شده به تختخواب ، یقه و محلول های دندانپزشکی ، و برای راه اندازی تجارب جدید و تجربیاتی که همچنان باعث خرسندی سگها و خانواده های آنها می شود ، بسیار هیجان زده هستند. علاوه بر این ، همکاری با مدیران افسانه ای رسانه و فناوری جوانا کولز در ادامه سفر خود بسیار ارزشمند خواهد بود. “

اخبار مرتبط  تکمیل شرکتهای تابعه جهانی باقیمانده از سهام برجسته Domo

آقای جونجا گفت ، “ما معتقدیم كه این معامله با ستاره شمال بستر قویتری را برای پیشبرد مأموریت ، نوآوری و یافتن راههای جدید و خلاقانه برای برقراری ارتباط با جامعه رو به رشد BARK به BARK ارائه می دهد. با بستن ادغام ، BARK یک شرکت دولتی با ترازنامه قوی و موقعیت پیشرو در بازار در یک بازار سریع رشد و مقاوم در برابر رکود ، پشتیبانی شده از تحقیقات و داده های جامع ، محصولات کاملاً شخصی و تجارب طراحی شده برای جلب رضایت شخصیت و ترجیحات هر سگ مجزا باشد. بیش از یک میلیون سگ با اشتیاق ماهانه در انتظار محصولات ما به جلو می پریم و ما تلاش خواهیم کرد سهامداران عمومی خود را به همان اندازه که سگها و خانواده هایشان را می سازیم خوشحال کنیم. “

خانم کولز گفت ، “BARK یک تجارت پیشرو ، متمرکز بر مصرف کننده ، اولین تجارت دیجیتال است که به اعتقاد ما برای موفقیت درازمدت آماده است. مشتری وفادار مشتری ، تشدید نام تجاری قوی و پیگیری اجتماعی پرشور شرکت فرصت های هیجان انگیزی را برای پیشرفت بیشتر ایجاد می کند. BARK را به عنوان یک مارک جهانی پیشرو برای سگ ها محکم کنید. من کار خود را صرف ساختن مارک های تجاری و جلب توجه مخاطبان ، توجه ، تعامل و اشتراک آنها کرده ام و هرگز با شرکتی با چنین دسترسی و روابط فوق العاده با مشتریان خود روبرو نشده ام. من معتقدم BARK با وفاداری به سختی در برند ، محصولات انحصاری ، اقتصاد مقاومتی و یک مدل جذاب اشتراکی و تجارت الکترونیکی که باعث می شود شرکت در سالهای آینده رشد کند ، یک اخلالگر واقعی در فضا است.

بررسی اجمالی معاملات

ارزش معامله BARK با ارزش تقریبی شرکت تقریباً برابر است 1.6 میلیارد دلار. برای پایان سال مالی 31 مارس 2021، شرکت درآمد تقریبی تقریباً پیش بینی می کند 365 میلیون دلار و سود ناخالص تقریباً 221 میلیون دلار.

شرکت ترکیبی انتظار دارد تا حداکثر دریافت کند 454 میلیون دلار درآمد ناخالص نقدی در زمان بسته شدن ، با فرض عدم بازخرید سهامداران عمومی موجود ستاره شمال ، از جمله یک متعهد کاملاً بزرگ 200 میلیون دلار قرار دادن خصوصی سهام عادی (“پیشنهاد لوله”) در 10.00 دلار به ازای هر سهم به رهبری Fidelity Management & Research Company LLC ، Senator Investment Group ، Federated Hermes Kaufmann Funds ، و شرکت های وابسته به گروه Santo Domingo (با توصیه Quadrant Capital Advisors، Inc.) ، در میان دیگر سرمایه گذاران سطح بالای موسسه. تمام سهامداران و مدیران BARK 100٪ سهام خود را در شرکت ترکیبی حفظ می کنند. پیش بینی می شود عواید برای تسریع در رشد خطوط تولید موجود و جدید ، سرمایه گذاری در کارکنان ، بازاریابی و پرسنل مهندسی و توانایی ها و تا حدی کاهش تعهدات بدهی استفاده شود.

واحدهای ستاره شمالی می توانند به طور داوطلبانه توسط دارندگانی که از همین حدود شروع می شوند ، جدا شوند 18 دسامبر 2020.

هیئت مدیره ستاره شمالی و BARK به اتفاق آرا پیشنهاد ادغام و معاملات مربوطه را تصویب کرده اند ، که انتظار می رود در اوایل سه ماهه دوم سال 2021 تکمیل شود ، منوط به تأیید سهامداران سهام شمال و BARK از سهام دیگر پیشنهاد ادغام و رضایت یا چشم پوشی از سایر شرایط بسته شدن عرفی.

اطلاعات اضافی در مورد ترکیب تجاری پیشنهادی ، از جمله یک نسخه از قرارداد ادغام و ارائه سرمایه گذار ، در گزارش فعلی فرم 8-K ارائه می شود که امروز توسط ستاره شمال در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت می شود و در سایت www.sec موجود است .gov. معرفی سرمایه گذار را می توان در وب سایت سرمایه گذار BARK به آدرس investers.bark.co نیز یافت.

اطلاعات تماس کنفرانس سرمایه گذار

BARK و ستاره شمال میزبان یک کنفرانس مشترک سرمایه گذاران برای بحث در مورد معامله پیشنهادی هستند ، پنجشنبه ، 17 دسامبر 2020، در 7:30 صبح ET.

برای گوش دادن به سخنان آماده شده از طریق شماره تلفن 877-407-0789 (ایالات متحده) یا 201-689-8562 (بین المللی) و یک اپراتور به شما کمک می کند. بازپخش تلفنی در شماره 844-512-2921 (ایالات متحده) یا 412-317-6671 (بین المللی) ، کد عبور 13714365 در دسترس خواهد بود. پخش مجدد تلفن از طریق چهارشنبه ، 17 مارس 2021، در 11:59 بعدازظهر ET.

مشاوران

سیتی گروپ به عنوان تنها مشاور مالی و بازار سرمایه ستاره شمال فعالیت می کند. Citigroup در ارتباط با پیشنهاد PIPE به عنوان تنها عامل قرارگیری در ستاره شمال عمل می کرد.

Canaccord Genuity به عنوان مشاور مالی BARK فعالیت می کند.

گوندرسون دتمر استوغ ویلنوو فرانکلین & Hachigian ، LLP و Skadden ، Arps ، Slate ، Meagher & Flom LLP به عنوان مشاور حقوقی BARK عمل می کنند. گرابارد میلر به عنوان مشاور حقوقی ستاره شمالی فعالیت می کند.

درباره BARK

BARK بزرگترین شرکت سگ محور در جهان است که به خوشحال کردن سگها با بهترین محصولات ، خدمات و محتوا اختصاص دارد. تیم وسواس سگ BARK درک منحصر به فرد و مبتنی بر داده خود را از ویژگی های خاص هر سگ در طراحی اسباب بازی های مخصوص سبک بازی ، غذاهای کاملاً راضی کننده و مکمل های سلامتی و اولین تجربه های سگ که سلامتی و خوشبختی سگها را در همه جا پرورش می دهد ، استفاده می کند. BARK که در سال 2012 تاسیس شد ، با خدمات اشتراک ماهانه ، BarkBox و Super Chewer به طور وفادار در سراسر کشور به سگ ها خدمت می کند. تجربه تجارت الکترونیکی سرپرستی شده در BarkShop.com ؛ مجموعه های سفارشی از طریق شبکه شریک خرده فروشی خود ، از جمله Target و Amazon. محصولات سلامتی که نیازهای سگهای شما را با BARK Bright برآورده می کنند. و یک سرویس شخصی تحویل غذا برای سگها BARK Eats. در BARK ، ما می خواهیم افرادی باشیم که سگهای ما فکر می کنند ما هستیم و قول می دهیم صدای آنها باشیم تا زمانی که هر سگی به توانایی بالقوه دم خود برسد. برای اطلاعات بیشتر در اطراف bark.co بو بکشید.

اخبار مرتبط  Vessl Enlists جایزه GRAMMY® جایزه هنرمند میگل به عنوان مشاور خلاق و سفیر پایداری

درباره شرکت North Star Acquisition Corp.

North Star Acquisition Corp. یک شرکت اکتساب ویژه با هدف ایجاد ادغام ، بورس اوراق بهادار سرمایه ، خرید دارایی ، خرید سهام ، سازماندهی مجدد یا ترکیب تجاری مشابه با یک یا چند کسب و کار یا نهاد در زیبایی ، سلامتی ، خودآرایی است. بخش های مراقبت ، مد ، تجارت الکترونیکی ، اشتراک و رسانه های دیجیتال. تیم مدیریت و هیئت مدیره متشکل از مصرف کنندگان ، رسانه ها ، فناوری ، خرده فروشی و مدیران صنعت و بنیانگذاران مالی ، از جمله جوانا کولز، رئیس و مدیر ارشد اجرایی ، و جاناتان لدکی، رئیس جمهور و مدیر عامل خانم کولز یک مدیر خلاق رسانه و فناوری است که در نقش های قبلی خود به عنوان سردبیر دو مجله برجسته و مدیر ارشد محتوای مجلات هرست ، شبکه گسترده ای از روابط را در تقاطع فناوری ، مد و زیبایی ایجاد کرد. خانم کولز در حال حاضر به عنوان مشاور ویژه شرکت کورنل کاپیتال ، ایالت ، فعالیت می کند 3.5 میلیارد دلار شرکت سرمایه گذاری خصوصی ، و در هیئت مدیره شرکت اسنپ ، Sonos ، نرم افزار تراکم و زنان کارآفرین عضو است شهر نیویورک. آقای لدکی یک تاجر باتجربه با بیش از 35 سال سرمایه گذاری و تجربه عملیاتی است. او صدها مورد خرید را در چندین صنعت انجام داده و جمع آوری کرده است 20 میلیارد دلار در بدهی و حقوق صاحبان سهام. وی همچنین از سال 2014 مالک مشترک حق رای دادن در لیگ ملی هاکی در جزایر نیویورک و مالک قبلی جادوگران واشنگتن و پایتخت های واشنگتن است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به https://n northernstaric.com مراجعه کنید.

اطلاعات مهم و از کجا می توان آن را پیدا کرد

این ارتباط با توجه به معامله پیشنهادی ادغام شامل شمال ستاره و BARK انجام می شود. ستاره شمالی قصد دارد بیانیه ثبت در فرم S-4 را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ارائه دهد ، که شامل بیانیه پروکسی / دفترچه راهنمای ستاره شمالی و برخی اسناد مربوطه خواهد بود که در جلسه سهامداران برای تأیید ترکیب تجاری پیشنهادی و موارد مرتبط با آن. از سرمایه گذاران و دارندگان امنیت ستاره شمالی خواسته می شود بیانیه پروکسی / دفترچه راهنما و هرگونه اصلاحیه و سایر اسناد مربوطه را که در اختیار SEC قرار خواهد گرفت ، هنگام دسترسی به آنها با دقت و به طور کامل بخوانید زیرا حاوی اطلاعات مهمی در مورد BARK است. ، ستاره شمالی و ترکیب مشاغل. بیانیه پروکسی قطعی از تاریخ ثبت سابقه برای رأی گیری در مورد ترکیب تجاری پیشنهادی ، برای سهامداران ستاره شمال ارسال می شود. سرمایه گذاران و دارندگان امنیت همچنین می توانند نسخه های بیانیه ثبت و سایر اسناد حاوی اطلاعات مهم در مورد هر یک از شرکت ها را پس از ثبت چنین اسنادی در SEC ، بدون پرداخت هزینه ، در وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov دریافت کنند.

اطلاعات موجود در وب سایت های ارجاع شده در این بیانیه مطبوعاتی یا ممکن است از طریق آنها قابل دسترسی باشد ، با مراجعه به این بیانیه مطبوعاتی گنجانده نشده و بخشی از آن نیست.

شرکت کنندگان در خواستگاری

ستاره شمالی ، BARK و برخی از مدیران و افسران اجرایی مربوطه ممکن است به عنوان تصویب مجموعه تجارت و امور مربوط به آن ، در تقاضای وکالت از سهامداران ستاره شمالی شرکت کنند. سهامداران می توانند اطلاعات دقیق تری راجع به نام ، وابستگی و علایق برخی از افسران اجرایی و مدیران ستاره شمالی در خواستگاری با خواندن گزارشنامه نهایی ستاره شمال به تاریخ 10 نوامبر 2020، ثبت شده در SEC در 12 نوامبر 2020، و بیانیه پروکسی و سایر مطالب مربوطه که در ارتباط با ترکیب مشاغل در هنگام دسترسی به SEC ارسال شده است. اطلاعات مربوط به منافع شرکت کنندگان ستاره شمالی در درخواست ، که ممکن است در برخی موارد متفاوت از سهامداران آنها باشد ، در صورت ارائه پروکسی در رابطه با ترکیب مشاغل ذکر خواهد شد.

بدون پیشنهاد یا درخواست

این ارتباط به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار یا تقاضای هرگونه رأی یا تأیید نیست و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهاد ، خواستگاری یا پیشنهادی داشته باشد وجود نخواهد داشت. فروش قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از این حوزه قضایی غیرقانونی خواهد بود.

اظهارات رو به جلو

اظهارات خاصی که در این بیانیه مطبوعاتی گنجانده شده است ، واقعیت های تاریخی نیستند ، اما گزاره هایی آینده نگرانه برای اهداف بندرگاه امن تحت قانون اصلاحیه دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 است. اظهارات رو به جلو معمولاً با کلماتی مانند “باور کردن ، “” ممکن است “،” خواهد شد “،” تخمین می زند “،” ادامه “،” پیش بینی “،” قصد “،” انتظار “،” باید “،” “،” “برنامه ریزی” ، “پیش بینی” ، “بالقوه” ، ” به نظر می رسد ، “” جستجو “،” آینده “،” چشم انداز “و عباراتی از این قبیل که رویدادها یا روندهای آینده را پیش بینی یا نشان می دهند یا بیانگر موضوعات تاریخی نیستند ، اما عدم وجود این کلمات به معنای عدم رو به جلو بودن بیانیه نیست -دل زدن این اظهارات آینده نگر شامل اظهاراتی در مورد برآورد و پیش بینی سایر معیارهای مالی و عملکرد و پیش بینی فرصت های بازار است.

اخبار مرتبط  پیتر براون به عنوان رئیس و مدیر اجرایی Seaboard Foods LLC برای موفقیت رئیس فعلی عضو می شود

این اظهارات براساس مفروضات مختلف ، چه در این بیانیه مطبوعاتی مشخص شده باشد و چه مشخص نشود ، و بر اساس انتظارات فعلی از مدیریت BARK است و پیش بینی عملکرد واقعی نیست. این گزاره های آینده نگر فقط برای اهداف گویا ارائه می شوند و در نظر گرفته نشده اند و هیچ سرمایه گذار نباید آنها را به عنوان ضمانت ، اطمینان ، پیش بینی یا اظهارنظر قطعی درباره واقعیت یا احتمال مورد اعتماد قرار دهد. پیش بینی وقایع و شرایط واقعی دشوار یا غیرممکن است و با فرضیات متفاوت خواهد بود. بسیاری از وقایع و شرایط واقعی از عهده کنترل BARK خارج هستند. برخی از عوامل مهمی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در هر بیانیه آینده نگر متفاوت است ، تغییر دهند ، می تواند شامل تغییر در تجارت داخلی ، خارجی ، شرایط مالی ، سیاسی و قانونی باشد. این اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم اطمینان است. عدم توانایی طرفین در انجام موفقیت آمیز یا به موقع ادغام ، از جمله خطر عدم تأییدیه های نظارتی مورد نیاز ، به تأخیر انداختن یا تحت شرایط پیش بینی نشده ای است که می تواند بر شرکت ترکیبی تأثیر منفی بگذارد یا منافع مورد انتظار ادغام حاصل نمی شود ؛ عدم تحقق منافع پیش بینی شده ادغام ؛ خطرات مربوط به عدم اطمینان اطلاعات مالی پیش بینی شده با توجه به BARK. این خطر که هزینه های حیوانات خانگی ممکن است با نرخ پیش بینی شده افزایش پیدا نکند. مشترکین BARK ممکن است هزینه های خود را با BARK افزایش ندهند. توانایی BARK در ادامه تبدیل پیروان و مخاطبین رسانه های اجتماعی به مشتری ؛ توانایی BARK در گسترش موفقیت آمیز خطوط تولید و توزیع کانال. رقابت؛ اثرات نامشخص بیماری همه گیر COVID-19 ؛ و عواملی که در اسناد ستاره شمالی ثبت شده یا باید در SEC ثبت شود ، مورد بحث قرار گرفته است. اگر هر یک از این خطرات تحقق یابد یا فرضیه های ما نادرست ثابت شود ، نتایج واقعی می توانند تفاوت معناداری با نتایج ضمنی این اظهارات آینده نگر داشته باشند. ممکن است خطرات اضافی وجود داشته باشد که در حال حاضر نه ستاره شمال و نه BARK آن را نمی دانند یا که در حال حاضر ستاره شمال و BARK معتقد نیستند که غیرمادی هستند که همچنین می تواند نتایج واقعی را با نتایج موجود در بیانیه های آینده نگر متفاوت کند.

علاوه بر این ، بیانیه های آینده نگر انتظارات ، برنامه ها یا پیش بینی های ستاره شمالی و BARK را از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی منعکس می کند. ستاره شمال و BARK پیش بینی می کنند که وقایع و تحولات بعدی باعث تغییر ارزیابی های ستاره شمالی و BARK می شود. با این حال ، در حالی که ستاره شمالی و BARK ممکن است تصمیم بگیرند که این اظهارات آینده نگر را در برخی از نقاط در آینده به روز کنند ، ستاره شمال و BARK به طور خاص از هرگونه تعهد به این کار صرف نظر می کنند. نباید به این اظهارات آینده نگر اعتماد کرد که نشان دهنده ارزیابی های ستاره شمالی و BARK از هر تاریخی پس از تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعاتی است. بر این اساس ، نباید اعتماد بی جهت را بر اظهارات آینده نگرانه گذاشت.

پیش بینی های مالی در این ارتباطات گزاره های آینده نگرانه ای است که مبتنی بر فرضیاتی است که ذاتاً تحت عدم اطمینان و احتمالی قابل توجهی است ، بسیاری از این موارد خارج از کنترل ستاره شمالی و BARK است. در حالی که همه پیش بینی ها لزوماً حدس و گمان هستند ، ستاره شمال و BARK بر این باورند که تهیه اطلاعات مالی احتمالی به طور فزاینده ای با سطح بالاتری از عدم اطمینان مواجه می شود ، بیشتر از زمان تهیه پیش بینی گسترش می یابد. پیش فرض ها و برآوردهای اساسی نتایج پیش بینی شده ذاتاً نامطمئن هستند و در معرض طیف گسترده ای از خطرات و عدم قطعیت های مهم تجاری ، اقتصادی و رقابتی هستند که می تواند باعث شود نتایج واقعی با آنچه در پیش بینی ها وجود دارد تفاوت اساسی داشته باشد. گنجاندن پیش بینی ها در این ارتباط نباید به منزله نشانه ای باشد که ستاره شمالی و BARK یا نمایندگان و مشاوران مربوطه آنها پیش بینی های قابل پیش بینی از وقایع آینده را در نظر گرفته یا در نظر می گیرند.

این ارتباط به صورت فراگیر یا شامل کلیه اطلاعاتی است که شخص ممکن است بخواهد در سرمایه گذاری در ستاره شمال در نظر بگیرد و قرار نیست اساس تصمیم سرمایه گذاری در ستاره شمال باشد. کلیه اظهارات کتبی و شفاهی آینده نگرانه مربوط به ستاره شمالی و BARK ، معاملات پیشنهادی یا سایر موارد قابل انتساب به ستاره شمالی و BARK یا هر شخصی که از طرف آنها اقدام می کند ، صریحاً در کل اظهارات احتیاطی فوق صلاحیت دارند.

مخاطب

برای BARK

سرمایه گذاران:
ICR ، شرکت
ژان فونتانا
[email protected]

رسانه ها:
گارلند هاروود
[email protected]

For North Star Acquisition Corp.

جاناتان گاستالتر/ناتانیل گارنیک/سام فیشر
گاستالتر و شرکت
(212) 257-4170
[email protected]

SOURCE BARK و Northern Star Acquisition Corp.

لینک های مربوطه

https://n شمالstaric.com