مشارکت تصویری و صوتی اختصاصی جوهرهای Dreamscape Media با دانشگاه یک روزه

وی گفت: “دانشگاه یك روزه در زمینه جمع آوری سخنرانیهایی كه بزرگسالان با علایق مختلف را شیفته و آنها را به ادامه تحصیل ترغیب می كند ، كار بسیار خوبی انجام داده است.” براندن تینسلر، همیار خرید ویدئو ، Dreamscape Media. “ما از توزیع محتوای آموزشی جذاب دانشگاه یک روزه به بینندگان گسترده هیجان زده هستیم. این مطالب دسترسی گسترده ای به مربیان کلاس جهانی در زمینه موضوعات را فراهم می کند.”

فیلم و صوت سخنرانی های دانشگاه یک روزه در دسترس خواهد بود ژانویه 2021. از اولین سخنرانی های منتشر شده در 12 ژانویههفتم هستند: آینده ریاست جمهوری، موجود در هر دو حالت صوتی و تصویری ، ارائه شده توسط سام پوتولیشیو از دانشگاه جورج تاون، و برادوی یهودی: از شتل به ساندهایم سخنرانی ویدیویی ، ارائه شده توسط استفان ویتفیلد از دانشگاه Brandeis.

“همانطور که این حرکت استراتژیک را در نظر گرفتیم و به دنبال یک شریک بودیم ، Dreamscape Media با توجه به تعهد آنها به کیفیت ، پیشرفته ترین منابع تولید و درک عمیق مخاطب مورد نظر ما ، واقعاً مورد توجه ما قرار گرفت این همکاری به ما کمک می کند تا توانایی خود را گسترش دهیم تا بیشتر بتوانیم “یک دانش آموز برای یک روز” باشیم. ” استیون شراگیس، بنیانگذار دانشگاه یک روزه.

اخبار مرتبط  Betterware de Mexico سایت جدید بازاریابی وب را راه اندازی می کند

عناوین ویدیویی در دو قالب دیجیتال و DVD و صدا در دیجیتال و CD در دسترس قرار می گیرند. از جمله سخنرانی هایی که قرار است در طول سال 2021 منتشر شود ، موارد برجسته شامل این موارد است نوابغ موزیکال موزیکال ، ارائه شده توسط کریگ رایت از دانشگاه ییل، بزرگ تفکر استراتژیک ، ارائه شده توسط جرمی سوری دانشگاه تگزاس و Art of Aging: نسخه ای برای ذهن و بدن، ارائه شده توسط کاترین ساندرسون از کالج آمهرست.

تعدادی از عناوین صوتی و تصویری Dreamscape از دانشگاه یک روزه هم اکنون برای پیش سفارش در آمازون ، شنیدنی و OverDrive در دسترس هستند و کاتالوگ به صورت تصویری و صوتی در هر کجا که کتابهای صوتی و فیلم ها هنگام فروش فروخته می شوند ، در دسترس خواهد بود.

کت زاپا ، ناشر و EVP فیلم و تلویزیون ، گفت: “این محتوا همیشه مورد توجه است ، به ویژه در این زمان که بزرگسالان به دنبال گسترش دانش خود برای به روزرسانی مهارت در محل کار خود ، کشف موضوعات جدید یا برای لذت بردن از یادگیری صرف هستند.” در Dreamscape Media. “در Dreamscape ، ما در جشن و شادی دانشگاه یك روزه و یادگیری مادام العمر شریک هستیم و خوشحالیم كه این نوع مطالب را برای توده ها به ارمغان می آوریم.”

اخبار مرتبط  Cato به روزرسانی تجاری را ارائه می دهد

با اطمینان از اینکه این سخنرانی های مهم آموزشی برای مخاطبان گسترده ای قابل دسترسی خواهد بود ، فیلم و صوت این سمینارها همچنین از طریق hoopla digital ، خدمات تلفن همراه و آنلاین ایجاد کننده رده نوار Midwest Tape برای کتابخانه های عمومی ، در اختیار مراجعین کتابخانه قرار خواهد گرفت.

درباره Dreamscape Media

Dreamscape Media (dreamscapepublishing.com) یک شرکت توسعه رسانه خصوصی است که با تمرکز بر کتابخانه / بازار آموزشی ، بر تولید ، توزیع و صدور مجوز در کانال های انتشاراتی و ویدیویی تمرکز دارد. این شرکت کتابهای صوتی داستانی و غیر داستانی ، برنامه های ویدیویی خواندنی کودکان مبتنی بر کتاب تولید می کند و خدمات توزیع ویدئو را ارائه می دهد. عنوان ها به دو صورت کتابخانه ای و کانال های خرده فروشی در قالب های فیزیکی و دیجیتالی در دسترس هستند. در سال 2020 ، Dreamscape Media ده سالگی خود را با توزیع کامل از طریق کتابخانه و کانال های خرده فروشی جشن می گیرد. Dreamscape بازوی انتشارات Midwest Tape است – بیش از 30 سال یک شریک قابل اعتماد در کتابخانه های عمومی.

اخبار مرتبط  تنقلات جلبک دریایی اندازه بازار ارزش 3.36 میلیارد دلار تا سال 2027

درباره دانشگاه یک روزه

دانشگاه یک روزه نزدیک به 200 نفر از بزرگترین اساتید از مدارس برتر جهان را گرد هم می آورد تا نسخه های ویژه ای از بهترین سخنرانی های خود را در مورد موضوعات متنوع ارائه دهند. اساتیدی که در دانشگاه یک روزه در سراسر کشور تدریس می کنند ، جوایز بی شماری از تدریس را کسب کرده و بالاترین امتیاز ممکن را از دانشجویان خود در دانشگاه کسب کرده اند. به همه سخنرانی ها ، فیلم ها و رویدادهای پخش زنده در: www.onedayu.com دسترسی پیدا کنید. دانشگاه یک روزه در هر هفته 5 سخنرانی زنده جدید ارائه می دهد. برای پیش نمایش سخنرانی های آینده ، لطفاً به این سایت مراجعه کنید: www.onedayu.com/live-stream-event-schedule/

SOURCE Dreamscape Media