WhistlePig و Moët Hennessy همکاری بین المللی را اعلام کردند

می گوید: “هماهنگی با موت هنسی لحظه مهمی را برای WhistlePig رقم می زند.” جف کوزاک، مدیر عامل شرکت WhistlePig. “ما نمی توانستیم بیشتر خوشحال شویم که مارک تجاری خود را با رهبر شراب و شرابهای لوکس همسو کنیم. ما از همکاری آینده با تیم موت هنسی در بازار بین المللی بسیار هیجان زده هستیم.”

می گوید: “ما مدت طولانی است که LVMH را به عنوان سازنده مارک ها و محصولات شگفت انگیز تحسین می کنیم و در طی سال های گذشته چیزهای زیادی از Moët Hennessy آموخته ایم” ویلکو فایسن، بنیانگذار WhistlePig. “متناسب با نمونه کارها مناسب است ، و از نظر انتقادی ، فرهنگ های ما از لحاظ ساختن صبر و حوصله مارک ها و مشاغل ما در طول زمان ، با تمرکز بر کیفیت و تجربه متفاوت برای مصرف کنندگان و مشتریان ما ، بسیار همسو هستند. سرمایه گذاری در شرکت به علاوه یک مسیر جامع برای مشارکت بازار در سطح بین المللی یکی دیگر از نقاط قوت مهم سفر ماست. “

اخبار مرتبط  SoCalGas و شریک انجمن رستوران های لاتین برای تغذیه کارگران بهداشت و درمان در استان کرن

“ما متقاعد شده ایم که WhistlePig به خوبی با بقیه نمونه کارهای Moët Hennessy متناسب است. این مارک ویسکی با کیفیت بالا و دارای رتبه عالی ، کار برجسته ای را انجام داده است که خود را در میان کارخانه های صنایع دستی نمادین و نمادین متمایز کرده است. ایالات متحده با موقعیت فوق العاده برتر از نظر هویت ، کیفیت و موقعیت قیمت. ” فیلیپ شاوس، رئیس جمهور و مدیرعامل موت هنسی. “ما مشتاقانه منتظر راه اندازی WhistlePig در بازارهای مختلف در هستیم اروپا و آسیا اوایل سال آینده این یک فرصت هیجان انگیز برای تیم ما است که مارک WhistlePig و سبد محصولات را برای بسیاری از مشتریان گرانقدر ما به ارمغان بیاورد. ”

اخبار مرتبط  ALA Inducts Sy Gerber در تالار مشاهیر روشنایی

با مسئولیت بنوشید.

مخاطبین را فشار دهید:

خوک
دیوید ماندلر
پست الکترونیک [email protected]

موت هنسی
ژان کریستف لایزو
پست الکترونیک [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1388255/WhistlePig_Farm.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1388256/Moet_Hennessy_Logo.jpg

منبع Moët Hennessy؛ خوک