WinCo Foods با مشارکت کارت هدیه شبکه Blackhawk گزینه های جدید هدیه دادن به مصرف کنندگان در طول تعطیلات 2020

PLEASANTON ، کالیفرنیا، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – با تغییر عادات و روند خرید در تعطیلات در طول سال 2020 ، امروز ، شبکه Blackhawk اعلام کرد که WinCo Foods ، یک فروشگاه مواد غذایی متعلق به کارمندان که بیش از 129 فروشگاه در سراسر غرب کار می کند ایالات متحده، مجموعه جدیدی از پیشنهادات کارت هدیه را در فروشگاه برای خریداران راه اندازی کرده است. برنامه جدید کارت هدیه راحتی انواع مختلفی از هدایای تعطیلات و گزینه های خرید را در WinCo برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد. این مشارکت با استفاده از مجموعه خدمات انتهایی به بلک هاوک ، WinCo Foods را قادر می سازد تجربه راحت تری را برای مشتریان فراهم کند و کارت های هدیه محتوای اصلی چند فروشگاهی جدید را به عنوان بخشی از تجربه در فروشگاه ، به خریداران ارائه دهد.

در حالی که مصرف کنندگان به اوج فصل تعطیلات می روند ، کارت های هدیه همچنان که در 14 سال گذشته بیشترین درخواست هدیه در لیست خواسته های آمریکایی ها است[1]. طبق مطالعه اخیر شبکه Blackhawk2، بیش از نیمی از مصرف کنندگان در نظرسنجی (52٪) گزارش کرده اند که احتمال خرید کارت های هدیه بیشتر در این تعطیلات نسبت به سال های گذشته بیشتر است. پاسخ دهندگان انتظار دارند به طور متوسط ​​امسال 10 کارت هدیه خریداری کنند – دو برابر آنچه در سال گذشته گزارش کرده اند.

اخبار مرتبط  PURA و ALKM در تولید محصول تزریق شده CBD جدید کنف مشتق شده به جلو حرکت می کنند

وی ادامه داد: “همچنان که شاهد تغییراتی در نحوه خرید و هدیه مردم در سال 2020 هستیم ، افزودن پیشنهادات جدید کارت هدیه یک قدم خارق العاده برای WinCo و همچنین مشتریان آن است.” برت نارلینگر، رئیس تجارت جهانی ، شبکه بلک هاوک. “WinCo یک خرده فروش استثنایی است که هم از بهترین شیوه های کارت هدیه و هم از محصولات جدید مهیج استقبال کرده است.”

WinCo Foods یکی از بزرگترین شرکتهای تحت مالکیت کارمندان کشور است که در هر 10 ایالت خود به عنوان “رهبر سوپرمارکت ارزان قیمت” شناخته می شود.

شاهین سیاه با بیش از 1000 مارک و شریک کارت کار می کند ، در بیش از 200000 مکان خرده فروشی در 28 کشور جهان ، از جمله حضور در EMEA و APAC ، و هر هفته با بیش از 300 میلیون خریدار در سراسر جهان ارتباط دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت های بلک هاوک ، به اینجا مراجعه کنید www.blackhawknetwork.com.

اخبار مرتبط  اندازه بازار سس پاستا تا سال 2027 ارزش 17.33 میلیارد دلار است

درباره شبکه Blackhawk:
شبکه بلک هاوک راه حل های پرداخت مارک را از طریق محصولات پیش پرداخت ، فناوری ها و شبکه ای ارائه می دهد که مارک ها و افراد را به هم متصل می کند. ما با شرکای خود برای نوآوری همکاری می کنیم ، روند بازار در پرداخت مارک را ترجمه می کنیم تا دسترسی ، وفاداری و درآمد را افزایش دهیم. ما با خدمت به 28 کشور ، راه حل های امنیتی را با اطمینان در سراسر جهان اجرا می کنیم. برای شکل گیری آینده پرداخت های مارک جهانی به ما بپیوندید. در blackhawknetwork.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  kathy i Ireland® در سراسر جهان و Trunkettes ، LLC با مجموعه های جدید لباس شنا یک چلپ چلوپ درست کنید

درباره غذاهای WinCo:
WinCo Foods یک شرکت متعلق به کارمندان است که در سال 1967 تاسیس شد بویز ، آیداهو. WinCo به عنوان یک شرکت سوپرمارکت تخفیف منطقه ای کار می کند که در حال حاضر بیش از 19،000 نفر را استخدام کرده و 129 فروشگاه و 6 مرکز توزیع را در ایالت های واشنگتن، آیداهو، نوادا، کالیفرنیا، اورگان، آریزونا، یوتا، اوکلاهما، مونتانا و تگزاس. برای کسب اطلاعات بیشتر به https://www.wincofoods.com/ مراجعه کنید.

1 Holiday 2020 By the Numbers ، NRF و Prosper Insights & Analytics اکتبر 2020 نظرسنجی تعطیلات مصرف کننده.
2 BrandedPay ™: چگونه افراد و مارک ها از طریق پرداخت با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند »براساس یافته های یک نظرسنجی مبتنی بر اینترنت توسط Leger به نمایندگی از شبکه Blackhawk انجام شده است بین 12 فوریه و 17 مارس 2020. حجم نمونه شامل بیش از 12000 پاسخ دهنده در هشت کشور بود.

مخاطب:
جف رنستروم
[email protected]
208-871-9280

منبع شبکه Blackhawk

لینک های مربوطه

https://blackhawknetwork.com