انجمن مصرف کنندگان ارگانیک از کرافت برای ادعای دروغ بازاریابی محصولات ساخته شده با هورمون رشد مصنوعی به عنوان “طبیعی” شکایت می کند

واشنگتن، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – انجمن مصرف کنندگان ارگانیک (OCA) امروز از شرکت کرافت هینز (“کرافت”) به دلیل گمراه کردن مصرف کنندگان با بازاریابی و تبلیغ محصولات پنیر حاوی شیر از گاوهای سوماتوتروپین گاوی نوترکیب (rbST) – که به آن گاو نوترکیب نیز گفته می شود ، شکایت کرد. هورمون رشد (rbGH) – به عنوان “طبیعی”.

عمل به نمایندگی از OCA توسط قانون ریچمن & خط مشی در دادگاه عالی دی سی تحت قانون رویه های حمایت از حقوق مصرف کننده دی سی.

مدیر بین المللی OCA گفت: “انجمن مصرف کنندگان ارگانیک سالهاست که در مورد استفاده از rbGH ، هورمون رشد مصنوعی و با استفاده از ژنتیک که در تولید شیر استفاده می شود و تأثیرات مضر آن بر سلامتی انسان و گاوهای شیری ، به مصرف کنندگان آموزش داده است.” رونی کامینز.

کامینز گفت: “با برچسب گذاری محصولات پنیری ساخته شده با این هورمون مصنوعی به عنوان” طبیعی “، کرافت اکثر مصرف کنندگان آگاه از سلامتی را که به فکر رفاه حیوانات هستند ، فریب می دهد. “مصرف كنندگانی كه در این گروه قرار می گیرند این فرض را منطقی می كنند كه برچسب های” طبیعی “روی محصولات لبنی به معنای عدم استفاده هورمون رشد مصنوعی از نظر ژنتیك به گاوها است.”

اخبار مرتبط  چرا Free ممکن است بهترین مسیر رو به جلو Quibi باشد

این دادخواست ادعا می کند که در 9 ژانویه 2019، کرافت اعلام کرد اینکه “پنیر طبیعی KRAFT اکنون از شیر بدون هورمون مصنوعی rbST ساخته می شود” ، اما این جمله در مورد تمام محصولات پنیر طبیعی کرافت صدق نمی کند. در حالی که بسیاری از محصولات پنیر “طبیعی” کرافت اکنون از شیر تولید شده بدون rbGH تهیه می شوند ، برخی از آنها ، از جمله انواع حاوی پارمزان ، آسیاگو و رومانو ، هنوز با شیر گاوهایی که rbGH تجویز می شوند ساخته می شوند.

اخبار مرتبط  Alimentation Couche-Tard Inc انتخابات مدیران را اعلام می کند

این دادخواست همچنین ادعا می کند که کرافت می داند مصرف کنندگان عمداً به دنبال فرآورده های لبنی ساخته شده از گاوهایی هستند که بدون استفاده از rbST / rbGH تولید نشده اند و مصرف کنندگان برای چنین محصولاتی هزینه بیشتری پرداخت می کنند.

آ نظرسنجی 2019 توسط انجمن تصفیه کنندگان ذرت دریافت که بیش از نیمی از مصرف کنندگان معتقدند ادعای “طبیعی” برای مواد غذایی به معنای “عدم هورمون و آنتی بیوتیک” است.

اخبار مرتبط  "تغییر داستان" راه اندازی پادکست ، اشتراک گذاری اقدام برای الهام بخشیدن به نوآوری

استفاده از rbGH همچنین به افزایش استفاده از آنتی بیوتیک در گاوهای شیری کمک می کند ، که به نوبه خود به مقاومت آنتی بیوتیکی کمک می کند.

شکایت را بخوانید.

انجمن مصرف کنندگان ارگانیک یک سازمان 501 (c) (3) برای آموزش مصرف کنندگان و لابی های مردمی است که به نمایندگی از میلیون ها مصرف کننده برای غذای سالم ، سالم و یک محیط تمیز حمایت می کند.

SOURCE انجمن مصرف کنندگان ارگانیک

لینک های مربوطه

http://www.organicconsumers.org