اتحادیه بین المللی زمین اعلام آمادگی سایت برای مشارکت مشترک CBD کنف

سن دیگو، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – اتحادیه بین المللی زمین ، شرکت (OTCQB: ILAL) ، خوشحال است که اعلام می کند شریک سرمایه گذاری مشترک خود آماده سازی سایت را به پایان رسانده است و هفته آینده رسماً برای توسعه عملیات کنف تجاری در 40 هکتار از مساحت شرکت به طور رسمی زمین خواهد خورد جنوب کالیفرنیا ویژگی.

این شرکت امضای سرمایه گذاری مشترک را در تاریخ 12 اکتبر سال 2020 اعلام کرد. مرحله اول توسعه شامل برنامه هایی برای عملیات داخلی 1350 فوت مربع است که برای رشد ، جوانه زنی ، فرآوری و ذخیره سازی و 3 هکتار فضای باز تهیه شده است. در صورت مناسب بودن شرایط رشد و ایجاد تیم کشت مناسب ، رشد در محیط داخلی می تواند تقریباً برداشت دائمی داشته باشد. گیاهان در فضای باز معمولاً بزرگتر هستند و در بسیاری از موارد جوانه های بیشتری دارند ، اما با برداشت های متعدد ، عملکرد گیاهان داخل سالن بسته به تعداد گیاهان و همچنین سایر عواملی که می توانند بر تولید تأثیر داشته باشند ، می تواند بسیار بیشتر باشد.

جیسون سانشتاین گفت: “دیدن اینکه این پروژه با چه سرعتی از زمین خارج می شود بسیار چشمگیر است و ما از همکاری با شریک تجاری استراتژیک خود سپاسگزاریم. ما مفتخریم که اولین مورد به روزرسانی سهامداران خود را به اشتراک می گذاریم.” نایب رئیس اتحاد بین المللی سرزمین.

اخبار مرتبط  Dating.com ژاکت های تعطیلات زشت را تبدیل به یک چرخش بزرگ در بین مجردها می داند

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، شرکت وارد یک سرمایه گذاری مشترک شد که 50٪ متعلق به شرکت و 50٪ متعلق به گروور خواهد بود. سهم شرکت در سرمایه گذاری مشترک استفاده از 40 جریب زمین و فضای تجاری موجود داخلی خواهد بود. تولید کننده تمام سرمایه مورد نیاز ، خدمات مشاوره ای ، تجهیزات کشت ، زیرساخت های کشاورزی و توانایی مقیاس گذاری کنف را در اختیار شما قرار خواهد داد.

این شرکت این دارایی را در Q1 2019 برای 11000000 دلار، که شامل سه بسته خالی 20 جریب و یک بسته 20 هکتاری با محل برگزاری رویداد 8000 فوت مربع در حال حاضر درآمدزا است. در Q3 2019 ، این شرکت یک بسته خالی 20 جریب را به قیمت فروش داد 630،000 دلار. پس از بررسی دقیق ، شرکت تشخیص داده است که این سرمایه گذاری مشترک بهترین استفاده و بازگشت سرمایه برای دو قطعه خالی 20 جریب خالی است بدون اینکه شرکت سرمایه اضافی را هزینه کند.

اخبار مرتبط  بلندگوی جدید HUAWEI Sound با همکاری Devialet

درباره International Land Alliance، Inc:
International Land Alliance، Inc. (OTCQB: ILAL) یک شرکت بین المللی سرمایه گذاری و توسعه زمین است که در آن واقع شده است سان دیگو ، کالیفرنیا. این شرکت به عنوان “مأموریت اصلی” خود ، علاوه بر استفاده از برنامه های پیشرفته proptech و ساخت و ساز پیشرفته برای دستیابی به این اهداف ، از فناوری راه حل های پایدار و دارای مسئولیت اجتماعی پذیرفته است. این شرکت متمرکز بر دستیابی به زمین خام جذاب در درجه اول در باخا کالیفرنیای شمالی، اغلب در فاصله رانندگی از جنوب کالیفرنیا. این شرکت با اختصاص زمان و منابع قابل توجه برای جستجوی بهترین سایت های موجود و اخذ مجوزهای لازم برای توسعه نمونه کارهایی جذاب از املاک ، که تنوع سرمایه گذاری و گزینه های زندگی را فراهم می کند ، در اختیار سهامداران خود است. لطفا به سایت: www.ila.company مراجعه کنید.

بیانیه بندر امن
اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است شامل اظهارات خاصی باشد که شرح واقعیت های تاریخی نیستند اما اظهاراتی رو به جلو به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 است. این اظهارات آینده نگر ممکن است شامل موارد زیر باشد: توصیف برنامه ها و اهداف ما برای عملیات آینده ، مفروضات اساسی چنین برنامه ها و اهداف ، و اصطلاحات دیگر آینده نگر مانند “ممکن است” ، “انتظار می رود” ، “معتقد است” ، “پیش بینی می کند” ، “قصد دارد” ، “پروژه ها” یا اصطلاحات مشابه ، تغییرات این اصطلاحات یا منفی این اصطلاحات. تعدادی از خطرات و عدم اطمینان وجود دارد که می تواند باعث شود نتایج واقعی با گفته های آینده نگر در اینجا تفاوت اساسی داشته باشد. چنین اطلاعاتی بر اساس مفروضات مختلف مدیریت ما و انتظارات آن است که در هنگام ساخت منطقی بوده اما ممکن است نادرست باشد. همه این مفروضات ذاتاً در معرض عدم اطمینان اقتصادی و رقابتی و شرایط غیرقابل پیش بینی قابل توجهی هستند که خارج از کنترل ما و فرضیات مربوط به تصمیمات تجاری آینده است که قابل تغییر هستند. بر این اساس ، نمی توان اطمینان داشت که نتایج واقعی انتظارات را برآورده می کنند و نتایج واقعی ممکن است از برخی از نتایج پیش بینی شده در اینجا (شاید به طور مادی) متفاوت باشد.

اخبار مرتبط  فناوری HEPA با توجه به افزایش سموم هوا از صنایع مختلف پیش بینی می شود رشد قابل ملاحظه ای داشته باشد

SOURCE International Land Alliance، Inc.