Crate و بشکه برای تقویت تجربه پیک خود در حاشیه Gbsse ، G Olympse را انتخاب می کنند

NORTHBROOK ، بیماری.، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – جعبه و بشکه، مدت هاست که به خاطر تجربه مشتری عالی خود شناخته می شود ، در حال افزایش وانت در حاشیه خود با G Olympse است ، یک بستر روزانه خدمات ارتباطی تلفن همراه که تعامل فعالانه بین مشتریان و همکاران فروشگاه را تسهیل و ارائه می دهد. این سرویس با ارائه تجارب خرید مدرن و دیجیتالی به جلو و شخصی و انعطاف پذیر ، یکی از پیشرفت های فراوان خرده فروش برای دیدار با مشتریانی است که در کجا و چگونه می خواهند خرید کنند. با G Olympse ، آنها نتایج فوری از جمله زمان کوتاهتر انتظار ، عملیات ساده و واکنشهای مثبت مشتریانی را که تجربه خدمات لمسی بالا را ارزیابی می کنند ، مشاهده کرده اند.

G Olympse و جعبه و وانت بشکه

Crate و بشکه به مشتریان خود تجربه پیشرفته وانت در حاشیه استفاده از فناوری Glympse را در سراسر کشور ارائه می دهد. بستر ارتباطی G Olympse با کاهش چشمگیر تماس با فروشگاه و به حداقل رساندن زمان انتظار مشتری با ارائه ارتباطات فعال به مشتریان و کارمندان فروشگاه ، تجربه مدرن مشتری را ارائه می دهد. این سرویس هنگام آماده شدن سفارش به مشتریان اطلاع می دهد ، دستورالعمل های مهم وانت را ارائه می دهد و به آنها اجازه می دهد ETA و وضعیت ورود خود را به اشتراک بگذارند تا فروشگاه بتواند همان لحظه ورود محصولات را به مشتری برساند. این راه حل تعامل فعالانه بین مشتریان و همکاران فروشگاه را با افزودن قابلیت مشاهده در زمان واقعی ، هشدارها و ارتباطات دو طرفه در لحظات حساس در طول فرآیند برداشت کنار ، تسهیل می کند. این راه حل شامل یک برنامه موبایل و کیوسک برای همکاران فروشگاه است که به شما امکان مشاهده و هشدارهایی را می دهد که به آنها امکان می دهد به طور فعالانه به مشتری خدمت کنند ، با کارایی بیشتری کار می کنند و در نهایت هزینه های عملیاتی را کاهش می دهند.

اخبار مرتبط  افتتاح مزارع محلی مورد علاقه مندوچینو در شهر کالور

گفت: “Crate و Barrel همیشه متعهد به ارائه تجارب شخصی مشتری بوده است.” سارا کاسالان-بیتل، فروشگاه های جایگزین ، جعبه و بشکه. “همکاری با G Olympse به ما این امکان را داده است که با ارائه اعلان های به موقع و دید واضح در تحویل کالا که به تعریف مجدد تجربه خرید مودم کمک می کند ، تعهد خود را نسبت به مشتریان خود حفظ کنیم.”

Glympe و جعبه و بشکه تحویل

از آنجا که مه 2020، گلیمپس همچنین تحویل Crate و Barrel در منزل را با قابلیت مشاهده کانال همه جانبه فراهم کرده است تا به مشتریان بینش در مورد سفارش آنها و زمان تحویل آنها را ارائه دهد. در روز تحویل ، مشتری اعلان ها و به روزرسانی ها را به طور واقعی در طول روز با ETA و محل زندگی مستقیم راننده دریافت می کند ، هنگامی که راهی خانه مشتری می شود. ارتقا Further بیشتر تجربه مشتری شامل روشهایی برای برقراری ارتباط با راننده و ترک بازخورد ، هر دو در زمان واقعی است. این به این معنی است که کالاهای مشتری برای اولین بار تحویل می شود – جلوگیری از تحویل از دست رفته یا برنامه ریزی شده – در حالی که میزان تماس های ورودی به خدمات مشتری را بسیار کاهش می دهد.

اخبار مرتبط  ییلی ، قهرمان شش بخش لبنیات ، با شرکای جهانی خود جمع شد و یک سال فوق العاده را جشن گرفت

گفت: “Crate و Barrel درک می کند که تجربه مشتری اصلی ترین وجه تمایز در این اقتصاد است.” کریس راف، مدیرعامل و رئیس گلیمپس. “ما از ارائه دید بیشتر به برنامه حاشیه ای آنها بسیار هیجان زده هستیم تا بتوانند خدمات سطح بعدی مشتری را ارائه دهند.”

Crate و بشکه و CB2 ردیابی مکان تحویل در ایالات متحده و کانادا.

درباره جعبه و بشکه

Crate and Barrel یک خرده فروش تخصصی مبلمان منزل است که به دلیل طراحی های منحصر به فرد ، سبک بی انتها و خدمات عالی به مشتری شناخته می شود. در سال 1962 ، با همکاری مستقیم با آتلیه ها و کارخانه های اروپایی ، Crate و Barrel از اولین کسانی بود که کالاهای خانگی ارزان قیمت و دکوراسیون منازل خانگی را به مصرف کنندگان آمریکایی معرفی کرد. امروزه ، ماهیت مارک تجاری کاملاً به دوران همه کاره تبدیل شده است. علاوه بر یک بخش بازاریابی مستقیم که به بیش از 90 کشور خدمات ارائه می دهد ، Crate و Barrel 94 فروشگاه در سراسر ایالات متحده و کانادا و همچنین مکان های بین المللی حق امتیاز در سراسر جهان. بیش از 100 میلیون مشتری هر ساله از وب سایت شرکت بازدید می کنند و به صورت آنلاین و از طریق برنامه تلفن همراه خرید می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بازدید کنید www.crateandbarrel.com.

اخبار مرتبط  ROSEN ، GLOBALLY RONGNALLY INVESTOR COUNSEL ، اعلام کرد تشکیل پرونده دادخواست کلاس اوراق بهادار علیه رابط ، Inc. سرمایه گذاران با ضرر بیش از 100 هزار دلار را به تماس با شرکت ترغیب می کند

درباره گلیمپس

برای مشاغل ارائه دهنده راه حل های روزمره خدمات ، گلیمپس تنها بستر ارتباطی است که مشارکت فعالانه مشتری را تسهیل می کند و هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد. دلیل این امر این است که گلیمپسه ارتباط بین افراد مناسب را در زمان مناسب و زمانی که بیشترین اهمیت را دارد ، تسهیل می کند. سیستم عامل منحصر به فرد ما آسان ، امن ، هوشمند و مقیاس پذیر است. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به G Olympse.com.

مخاطب: کامی زیمر، 952-239-9822 ، [email protected]

منبع گلیمپس

لینک های مربوطه

http://www.g Olympse.com