Edgewell Personal Care به بیش از 1500 مدیر عامل شرکت در تعهد بی سابقه در زمینه پیشبرد تنوع ، برابری و گنجاندن در محیط کار پیوست.

شلتون ، اتصال، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت مراقبت شخصی Edgewell (NYSE: EPC) به ائتلاف در حال رشد متعهد می شود که برای پیشبرد تنوع ، برابری و شمول (DEI) در محل کار پیش می رود. یکی از بیش از 1500 مدیرعامل که برای اقدام مدیرعامل برای تنوع و فراگیری ™ ، مدیرعامل گرد هم آمده اند میله کوچک خود و اجول را به عهد متعهد می کند.

Edgewell با امضای این تعهد متعهد شده است که اقدامات دیگری را برای ادامه کار در محل کار که چشم اندازها و تجارب متنوع مورد استقبال و احترام قرار می گیرد و کارمندان برای بحث در مورد DEI تشویق می شوند ، انجام دهد. مجموع بیش از 1500 امضاکننده در حال حاضر بیش از 1200 اقدام شناخته شده را به اشتراک گذاشته اند ، و فرصتهای یادگیری ملموس را مبادله می کنند و مکالمات مشترک را از طریق مرکز واحد ابتکار ، CEOAction.com ایجاد می کنند.

لیتل گفت: “افراد از زمینه های مختلف صرفاً به دلیل داشتن تجارب مختلف دیدگاه ها و دیدگاه های انتقادی را ارائه می دهند – این نتایج و نتایج را شکل می دهد که در غیر این صورت ممکن است قربانی دیدگاه های باریک و ذهنیت گله شوند.” “من افتخار می کنم که در Edgewell ، ما فرهنگ اولین مردم را داریم که زمینه ها و دیدگاه های مختلف را جشن می گیرد و تشویق می کند ، به کارمندان ما این امکان را می دهد تا به قول ذاتی خود عمل کنند که همه می توانند بهترین خود را به کار گیرند و از پتانسیل کامل خود استفاده کنند. ”

اخبار مرتبط  Hammer & Nails با علامت قرارداد 19 واحدی برای آوردن مغازه های نظافت مردانه به فلوریدا امضا می کند

سازمانهایی که به این تعهد می پیوندند گامی در جهت ایجاد تغییرات مثبت برمی دارند. نیروی کار متنوع و فراگیر جامعه را تسهیل می کند ، اما همچنین باعث ایجاد نوآوری و خلاقیت می شود. یک مطالعه اخیر نشان داده است که 85 درصد از افراد مورد بررسی گزارش داده اند که تنوع یک م componentلفه اصلی در پرورش نوآوری است.

اقدام مدیرعامل برای تنوع و گنجاندن ™ در حال پرورش نوع جدیدی از اکوسیستم است که محور آن همکاری و اشتراک باشد. Edgewell با پیوستن به یکدیگر برای حل این مسئله مهم اجتماعی ، امیدوار است که اقدامات DEI خود را از طریق اقدامات زیر پیش ببرد:

  • پشتیبانی و تشویق گفتگوی آزاد درباره مکالمات پیچیده و گاه دشوار درباره موضوعات اصلی DEI.
  • در دسترس قرار دادن منابع آموزش و آموزش DEI برای همه.
  • به اشتراک گذاری بهترین اقدامات شناخته شده – و ناموفق -.
  • ایجاد و اشتراک برنامه های استراتژیک DEI با هیئت مدیره ما.
اخبار مرتبط  آرایش حرفه ای NYX ابتکار عمل غرور "متحدین افتخار برای همه" را اعلام کرد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعهد ، به CEOAction.com مراجعه کنید.

درباره اقدام مدیرعامل برای تنوع و گنجاندن …
اقدام مدیر عامل برای تنوع و شمول بزرگترین تعهد تجاری مدیر عامل برای پیشبرد تنوع و شمول در محیط کار است. این تعهد با گردآوری بیش از 1500 مدیرعامل سازمانهای برجسته آمریكا ، اقداماتی را كه شركتهای شركت كننده متعهد می شوند برای پرورش محل كار كه از دیدگاهها و تجارب متنوع مورد استقبال و احترام قرار می گیرد ، بیان می كند ، كارمندان احساس راحتی می كنند و تشویق می شوند تا درباره تنوع و شمول بحث كنند ، – و ناموفق – اقدامات را می توان در سازمانها به اشتراک گذاشت. در CEOAction.com بیشتر بیاموزید و با ما در توییتر ارتباط برقرار کنید:CEOAction.

اخبار مرتبط  BioHiTech سفارشات اضافی هضم مواد غذایی از شرکت کارناوال با ارزش تقریبی 500000 دلار دریافت می کند

درباره Edgewell
Edgewell یک شرکت پیشرو در زمینه تولید محصولات مصرفی خالص بازی با مجموعه ای متنوع و جذاب از نام های تجاری معروف مانند سیستم های اصلاح مردانه و زنانه Schick® و Wilkinson Sword® و تیغ های یکبار مصرف است. آماده سازی اصلاح Edge® و Skintimate® ؛ محصولات مراقبت زنانه Playtex® ، Stayfree® ، Carefree® و o.b.® ؛ موز Boat® ، هاوایی Tropic® ، Bulldog® ، Jack Black® و Cremo® محصولات مراقبت از پوست و آفتاب. و دستمال مرطوب Ones® این شرکت دارای ردپای گسترده جهانی است و در بیش از 50 بازار از جمله ایالات متحده فعالیت می کند ، کانادا، مکزیک، آلمان، ژاپن، انگلیس و استرالیا، با تقریباً 5800 کارمند در سراسر جهان.

SOURCE شرکت مراقبت شخصی Edgewell

لینک های مربوطه

www.edgewell.com