Redland’s Marketplace آشپزی های سنتی مکزیکی خانگی را برای رفتن به خانه در این فصل تعطیلات می پزد

REDLANDS ، کالیفرنیا، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – همان بازاری که قفسه های خود را با مواد معتبر و سخت یافتنی از سراسر جهان تهیه کرده است ، با وعده های غذایی مکزیکی ساخته شده از همان اصل ، اصالت یکسانی را ارائه می دهد. این وعده های غذایی هر روز تازه در کشور تهیه می شوند کوکینا، بخش آشپزخانه این بازار که به ایجاد مواد غذایی سنتی و سنتی مکزیکی مانند گوآکامولای تازه و سالسا با قیمت های مقرون به صرفه اختصاص یافته است. مانند بسیاری از گزینه های رفتن ، هدف از این وعده های غذایی مکزیکی این است که به مشتریان در وعده های غذایی سالم و تازه تری ارائه دهند. بازار همچنین از ارائه این وعده های غذایی مخصوص مکزیکی با اشکال مختلف از جمله کاسه های مخصوص مصرف غذا برای کتو خوشحال است. گزینه های وعده های غذایی همچنین به عنوان یک راه حل برای “آن روزهایی که دیگر احساس نمی کنید یک غذا را از ابتدا بپزید” آماده شده اند.

این کاسه های مخصوص رفتن شامل گزینه هایی مانند آسادا یا مرغ همراه با برنج ، یک کاسه سالاد کلم بروکلی ، یک کاسه مرغ ، رام ، و نوشیدنی هایی مانند این چمپورادو. بازار در پاسخ به رشد و هیجان اخیر خود در مورد افزایش آخرین گزینه های غذایی آماده برای خوردن می گوید: “مشتریان نیاز به چیزی تازه ، سریع و آسان برای برداشتن را ابراز کرده اند.” در نتیجه ، بازار مقدار وعده های غذایی را که ارائه می دهد گسترش داده است ، وعده های غذایی آماده و سفارش را برای شما فراهم می کند تا مشتریان بتوانند در این فصل از تعطیلات در خانه چنگ بزنند و بروند.

اخبار مرتبط  وکیوم بی سیم Dreame T20 با دوام طولانی باتری در 32 ساعت در Indiegogo به 100000 دلار می رسد

بازار قبلاً تحت معاملات “ویژه های هفتگی” خود گزینه های غذای مکزیکی را پیشنهاد کرده است – البته از جمله تاکوهایی که با گوشت گوسفند تازه و گرم ساخته می شوند ، و البته منودو که توسط دسته ای برای کسانی که می خواهند پر کنند ارائه شده است. یک قابلمه و در خانه بخورید. هنوز هم بازار مشتاق گسترش گزینه های خود برای پاسخگویی به خواسته های مشتریان و دولت است. با توجه به اینکه مقررات دولتی نحوه ، مکان و زمان را محدود می کنند مردم از وعده های غذایی خود لذت می برند ، بازار می فهمد که مشتریان به همین ترتیب بدنبال راحت ترین گزینه وعده غذایی هستند که در عین تأمین جوانه های چشایی ، محدودیت های آنها را نیز رعایت کند. به همین ترتیب ، وعده های غذایی رفت و آمد ارائه شده توسط Redlands Ranch Market به مشتریان این امکان را می دهد تا به بازار قدم بزنند ، سفارش خود را ثبت کنند ، وارد شوند ، خارج شوند و لذت ببرند.

اخبار مرتبط  LRG لباس و آینده Kingz در یک مجموعه همکاری می کنند

به عنوان طرفدار گزینه های غذای سالم و غذاهای بین المللی ، بازار می خواهد محلی برای خرید باشد که در آن مردم احساس می کنند می توانند همه چیز مورد نیاز خود را پیدا کنند ، از جمله غذاهای با کیفیت بالا که به راحتی در دسترس هستند و بانک را شکست نمی دهند. بنابراین بازار دارای کالاهای خانگی متنوعی است ، از کالاهای پخته شده گرفته تا کالاهای مکزیکی مانند تورتیلا گرفته تا آب میوه های تازه فشرده و اسموتی ها تا جدیدترین کاسه های مخصوص خرید.

در این فصل تعطیلات ، بازار امیدوار است که با این گزینه های غذای آماده جشن را راحت تر کند. برای کسانی که ترجیح می دهند دست بکشند یا بروند ، یا اگر شما به راحتی نمی خواهید پس از پخت و پز برای خانواده تمیز شوید ، بازار ردلندز Ranch بهترین مکان برای توقف است. سلیقه شما بعداً از شما تشکر می کند

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor جلد صندلی های بهداشتی (CBA-3778) را توسعه می دهد

درباره Redlands Ranch Market

Redlands Ranch Market یک بازار مواد غذایی است که در امپراطوری Inland در واقع شده است ردلندز ، کالیفرنیا. در این بازار مواد غذایی معتبر و معتبر بین المللی از جمله عربی / مدیترانه ای ، آسیایی / اقیانوس آرام جنوبی ، اروپای شرقی ، اتیوپی / اریتره / آفریقای شرقی و مواد غذایی و مواد غذایی هند به فروش می رسد. Redlands Ranch Market همچنین هفت روز در هفته در طول سال غذاهای آماده اسپانیایی ارائه می دهد. تجارت خانوادگی کیفیت را در اولویت قرار می دهد و همه این ظروف را از ابتدا آماده می کند. Redlands Ranch Market از سال 1996 گزینه های آشپزی بین المللی و کیفیت بالایی را به Inland Empire ارائه می دهد. در https://redlandsranchmarket.com بیشتر بیاموزید.

SOURCE Redland Ranch Market