گزارش Spin Master Corp. برای گزارش نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020 در تاریخ 6 مه 2020

تورنتو، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – Spin Master Corp. (“Spin Master”) (TSX: TOY) ، یک شرکت پیشرو سرگرمی جهانی کودکان ، بعد از نزدیک شدن بازارها ، نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020 را گزارش خواهد کرد. چهارشنبه ، 6 می 2020.

رونن هاری، مدیر ارشد اجرایی و مارک سگالمدیر ارشد مالی ، یک کنفرانس برای جامعه سرمایه گذاری برگزار می کند پنجشنبه 7 اردیبهشت 2020 در 9:30 صبح (ET).

شماره تماس برای شرکت کنندگان (647) 427-7450 یا (888) 231-8191 است. پخش مستقیم تماس از طریق وب سایت Spin Master در http://www.spinmaster.com/events.php قابل دسترسی خواهد بود. پس از تماس ، ضبط صوتی و رونوشت از تماس در همان صفحه وب سایت بایگانی می شوند.

نشست سالانه سهامداران در تاریخ 7 مه 2020 ، ساعت 11:30 بامداد (ET) ، در دفاتر Spin Master در 225 King Street West برگزار می شود. تورنتو، اونتاریو M5V 3M2.

Spin Master به طور جدی وضعیت COVID-19 را رصد می کند و نسبت به نگرانی های بهداشت عمومی نسبت به سهامداران و سایر شرکت کنندگان در جلسات احتمالی ما و همچنین پروتکل هایی که دولت های فدرال ، استانی و محلی دارند و ممکن است آنها را تحمیل کنند ، حساس است. با توجه به دستورالعمل های فعلی دولت و دستورالعمل های بهداشت عمومی در مورد مسافت اجتماعی ، از جمله حداکثر اندازه تجمعات عمومی ، هیئت مدیره استاد اسپین ، حسابرسان و سایر مشاوران به صورت حضوری در این جلسه حضور نخواهند داشت و در حدی که اقامت خارجی دارند ، نیستند. انتظار می رود برای چنین اهدافی مجاز به عبور از مرزهای بین المللی باشد. ارائه جلسه رسمی توسط مدیریت در جلسه وجود نخواهد داشت. بر این اساس ، در این مواقع خارق العاده ، Spin Master از سهامداران می خواهد که به صورت حضوری در جلسه شرکت نکنند. کاملاً ممکن است که اسپین مستر نهایتا نتواند هیچ یک از سهامداران را برای حضور در جلسه فیزیکی بپذیرد.

اخبار مرتبط  کارول بروک ، روزنامه نگار مواد غذایی ، انسان دوست و بنیانگذار بنیانگذار Les Dames d'Escoffier International (LDEI) ، می میرد

برای اطمینان از رأی سهامداران در این جلسه ، از هر سهامدار می خواهیم تا به صورت به موقع ، فرم دستورالعمل یا فرم دستورالعمل رأی گیری را به دستورالعمل ارائه شده در بخشنامه پروکسی مدیریت Spin Master در رابطه با جلسه ارسال کند.

علاوه بر این ، به منظور دسترسی از راه دور سهامداران به جلسه ، در دسترس شرکت کنندگان خواهد بود که از طریق (647) 427-7450 یا (888) 231-8191 یا به صورت آنلاین از طریق یک پخش مستقیم وب از طریق وب سایت Spin Master به آدرس http تماس بگیرند. : //www.spinmaster.com/events.php. مدیریت پس از انجام مراحل رسمی در جلسه ، به سؤالات از طریق پخش مستقیم وب پاسخ خواهد داد. Spin Master این حق را برای خود محفوظ می دارد که هرگونه اقدامات احتیاطی دیگری را که در رابطه با جلسه بدنی مناسب می داند ، انجام دهد. لطفاً برای اطلاعات به روز و جدیدترین دستورالعمل ها ، صفحه وب رویدادهای Spin Master را رصد کنید ، زیرا ممکن است وضعیت تغییر کند.

اخبار مرتبط  BFF جدید شکم شما - ملاقات با FRISKA ، یک برند تجاری سلامتی و بهداشتی و بهداشتی را از طریق ترکیبات آنزیمی هضم شده بهبود می بخشد

درباره Spin Master Corp.

Spin Master (TSX: TOY؛ www.spinmaster.com) یک شرکت برتر جهانی سرگرمی کودکان است که مجموعه های متنوعی از اسباب بازی های نوآورانه ، بازی ها ، محصولات و ویژگی های سرگرمی را ایجاد ، طراحی ، تولید ، مجوز و بازار می کند. Spin Master بیشتر برای مارک های برنده کننده از جمله Zoomer® ، Bakugan® ، Erector® توسط Meccano® ، Hatchimals® ، Air Hogs® و PAW Patrol known شناخته شده است. از سال 2000 ، Spin Master 110 نامزد اسباب بازی TIA سال (TOTY) با 30 برد در بین انواع دسته بندی محصولات ، از جمله 13 نامزد TOTY برای اسباب بازی های نوآورانه سال دریافت کرده است. تا به امروز ، اسپین مست 9 سریال تلویزیونی از جمله راه اندازی مجدد تولید کرده است باکوگان: نبرد سیاره و آمار فعلی PAW گشت، که در بیش از 160 کشور و سرزمین در سطح جهان پخش می شود. Spin Master بیش از 1800 نفر را در کشورهای جهان از جمله استخدام می کند کانادا، ایالات متحده، مکزیک، فرانسه، ایتالیا، انگلستان، روسیه، اسلواکی، لهستان، آلمان، سوئد، هلند، چین، هنگ کنگ، ژاپن، ویتنام و استرالیا

اخبار مرتبط  MINISO Group Holding Limited قیمت گذاری پیشنهادات اولیه را اعلام می کند

SOURCE Spin Master Corp.

لینک های مربوطه

www.spinmaster.com

پاسخی بگذارید