AG Shapiro و DoorDash از حمایت گسترده کارگر گیگ در حین اضطراری COVID-19 خبر دادند

هریسبورگ ، پ.، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – دادستان کل جاش شاپیرو امروز به مدیرعامل DoorDash پیوست تونی خو اعلام کنیم که دادستان پنسیلوانیا و بزرگترین DoorDash ، بزرگترین شرکت ارائه دهنده مواد غذایی در ایالات متحده ، در یک همکاری عام و عمومی برای گسترش امور مالی ، بهداشتی و مراقبت از کودک از کارگران گیگ DoorDash و Caviar همکاری کرده اند ( معروف به “Dashers”).

“من تیم در DoDDash را به خاطر رهبری قدرتمند خود در تنظیم یک استاندارد جدید ، ستایش می کنم ، که امیدوارم دیگران را به عمل القا کند.” گفت دادستان کل شاپیرو “ما به شرکت های اقتصادی حرکات گرافیکی دیگری برای پیشرفت و اولویت بندی سلامت و ایمنی کارگران احتیاج داریم. به ویژه شرکت هایی که در خط مقدم هستند هنوز در هنگام اضطراری COVID-19 تحویل می گیرند و با مردم در تعامل هستند.”

علاوه بر این حمایت های گسترده برای کارگران ، دادستان کل شاپیرو ترتیب داد تا DoorDash را با شهرهای این کشور شریک کند فیلادلفیا و پیتزبورگ از طریق Project DASH برای تهیه مواد غذایی ، وعده های غذایی ، و یا مواد غذایی به افراد کم درآمد ، سالمندان در خانه و جمعیت آسیب پذیر. دادستان کل با شهردار کنی از فیلادلفیا و شهردار Peduto از پیتزبورگ برای هماهنگی این تلاش.

اخبار مرتبط  رویداد QVC و HSN "The Big Find" در سال 2020 به صورت آنلاین برگزار می شود

“ما مفتخریم که با دادستان کل شاپیرو شریک شویم تا حمایت خود را از Dashers که برای حمایت از اجتماعات خود در این بحران تلاش می کنند ، گسترش دهیم.” گفت تونی خو، مدیر عامل DoorDash. “کمک به Dashers برای حفظ امنیت خود ، خانواده ها و مراقبت از آنها ، اولویت ما است و ما می دانیم که شرکتهایی مانند DoorDash وظیفه خود را انجام می دهند.”

DoorDash و دفتر پنسیلوانیا دادستان کل مفتخر است اعلام کند که DoorDash حامی پشتیبانی DoorDash را به Dashers و پنسیلوانیا جامعه در مواقع اضطراری:

  • DoorDash مساعدت مالی COVID-19 را برای Dashers که آزمایش مثبت کرده اند یا تشخیص داده شده است احتمالاً COVID-19 ، که به خود قرنطینه داده شده اند ، که در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید به دلیل COVID-19 هستند ، گسترش می دهد. که یک خانه داری دارند که هر یک از این معیارها را رعایت می کند. اگر 30 روز در DoorDash یا Caviar فعال بوده اند و در 30 روز گذشته حداقل 30 زایمان را انجام داده اند ، Dashers واجد شرایط می شوند. پیش از این ، Dashers باید حداقل 60 روز فعال بود. Dashers می توانند اطلاعات بیشتری کسب کرده و در آن شرکت کنند https://help.doordash.com/dashers/s/article/COVID-19-Financial-Assistance-Program؟language=en_US.
  • DoorDash دسترسی از راه دور یارانه به هر Dasher فعال را برای قرارهای مربوط به نگرانی های COVID-19 فراهم می کند. https://help.doordash.com/dashers/s/article/DoorDash-Doctor-on-Demand؟language=en_US
  • DoorDash کمکهای مالی به Top Dashers که مسئولیت اصلی مراقبت از کودک را برای کودکانی که مدارس و مهد کودک های آنها به دلیل COVID-19 بسته شده اند ، ارائه می دهد. برنامه های کاربردی برای این برنامه که تا زمانی که کمک های بیکاری همه گیر در دسترس قرار بگیرد ، پل ارتباطی مالی را برای والدین فراهم می کند ، به مدت دو هفته باز خواهد بود.
  • از طریق پروژه DASH ، DoorDash یک صندوق ایجاد می کند تا سازمان های خدمات اجتماعی منتخب را برای ارائه مواد غذایی و / یا مواد غذایی آخر مایلی به جوامع آسیب پذیر در کل فراهم کند. پیتزبورگ و فیلادلفیا در مواقع اضطراری COVID-19. https://blog.doordash.com/expanding-project-dash-to-serve-vulnerable-communities-in-the-face-of-covid-19-14bab3b3b199
  • DoorDash با او شریک خواهد بود پنسیلوانیا بيمارستان ها حداقل 60 روز با اهداء نامحدود داشپس به كارگران خدمات بهداشتي و درماني اهدا مي كنند 0 دلار هزینه تحویل از هزاران رستوران محلی به کارمندان مراقبت های بهداشتی. بیمارستانهای علاقمند به شرکت در این برنامه می توانند در https://get.doordash.com/dashpass-for-healthcare ثبت نام کنند.
اخبار مرتبط  تماس کنفرانس سه ماهه سوم کروگر با سرمایه گذاران

علاوه بر این برنامه های جدید و گسترده ، DoorDash تجهیزات محافظ شخصی رایگان را به Dashers ، گزینه های تحویل بدون تماس برای محافظت از پنسیلوانیاها ارائه داده است ، و از محلی پشتیبانی می کند پنسیلوانیا از جمله موارد دیگر ، رستورانهایی که دارای پنج یا مکان کمتر هستند ، مبلغی را برای ارائه 50٪ تا پایان ماه مه می پردازند.

اخبار مرتبط  iAnthus استعفای مارك داولی از هیئت مدیره را اعلام كرد

معاون دادستان کل نانسی واکر، معاون دادستان کل کاترین توئیگو بخش کار عادلانه به نمایندگی از دفتر دادستان کل کشور بر اساس توافقنامه برجسته از کارگران DoDDash کار می کرد.

SOURCE DoorDash

لینک های مربوطه

http://www.doordash.com