اولین کیت شروع کننده خانه هوشمند آقارا در کره جنوبی

کیت شروع کننده خانه هوشمند آقارا شامل محصولات زیر است:

  • Aqara Hub M2: همه دستگاه های Aqara را به هم متصل می کند و امکان ادغام یکپارچه در حسگرهای Aqara و دستگاه های اتوماسیون خانگی را فراهم می کند.
  • Aqara Motion Sensor T1: هر زمان که حرکت غیرمنتظره ای شناسایی شود ، یک اعلان هشدار به تلفن کاربر ارسال می کند یا زنگ محلی را از طریق Aqara Hub M2 فعال می کند.
  • Aqara Door and Window Sensor T1: به کاربران اجازه می دهد تا از راه دور وضعیت پنجره ها و درهای تلفن خود را کنترل کرده و در صورت مشاهده فعالیت غیر منتظره ، اخطار هشدار را دریافت کنند.
  • Aqara Smart Plug T1: باعث هوشمندتر شدن دستگاه های معمولی می شود و کاربران را قادر می سازد از راه دور از طریق تلفن خود یا از طریق فرمان صوتی لوازم خانگی مانند چراغ ها ، پنکه ها یا دستگاه های سازنده قهوه را از راه دور کنترل کنند.
  • Aqara Mini Wireless Switch T1: یک ریموت همه کاره که شامل سه روش مختلف برای کنترل سایر دستگاه های Aqara است
اخبار مرتبط  خرچنگ قرمز Red تمام روز روز ملی خرچنگ را جشن می گیرند

ترکیبی از این محصولات آقارا به کاربر این امکان را می دهد تا اتوماسیون و صحنه های بی پایان و متناسب با برنامه روزانه خود ایجاد کند. به عنوان مثال ، پلاگین هوشمند آقارا را می توان با حسگر درب و پنجره جفت کرد به طوری که هر بار که کاربر درب را باز می کند ، چراغ کف به طور خودکار روشن می شود.

Smart Home Starter Kit با HomeKit و Clova * یکی از آنها سازگار است کره جنوبی محبوب ترین دستیارهای صوتی توسعه یافته توسط Naver Corporation و Line Corporation. همه دستگاه های کیت نیز با برنامه LG ThinQ ادغام می شوند. این اجازه می دهد تا دستگاه های Aqara با دستگاه های LG Electronics (LGE) از جمله دستگاه های تصفیه هوا ، تهویه مطبوع ، خلا rob رباتیک و رطوبت گیر کار کنند.

اخبار مرتبط  فروشگاه جیپ توسط آمازون پذیرای علاقه مندان است

بعلاوه ، انتظار می رود 13 دسته لوازم خانگی اضافی از سری LGE شامل ماشین لباسشویی ، خشک کن ، اجاق گاز ، دستگاه تصفیه آب و موارد دیگر با دستگاه های آقارا در پایان سال 2020 قفل شوند **.

در حال حاضر ، دستگاه های Aqara تنها دستگاه های غیر LG هستند که در برنامه ThinQ پشتیبانی می شوند.

* سازگاری با Clova در سال 2021 پیش بینی می شود.

** برخی از مدل ها ممکن است پشتیبانی نشوند.

درباره آقارا

آقارا در سال 2016 تاسیس شد ، پیشرو در ارائه خانه های هوشمند با دفاتر کار در داخل است نیویورک و شنژن. ما محصولات و راه حل های جامع خانه های هوشمند را ارائه می دهیم که به زیبایی طراحی شده ، مقرون به صرفه بوده و استفاده از آن آسان است محصولات ما از انواع سنسورها گرفته تا سوئیچ ها ، کنترل کننده های پرده و قفل درها را شامل می شود و ما بیش از 400 فروشگاه آقارا هوم را در سطح جهان افتتاح کرده ایم تا راه حل های شخصی سازی خانه های شخصی تر را ارائه دهیم.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor نیمچه وان را که پایین می رود و بالا می برد (ALL-1946)

ما همچنان به گسترش ردپای جهانی خود ادامه می دهیم ایالات متحده، اتحادیه اروپا ، روسیه، جنوب شرقی آسیا، کره و چین، و دستگاه های آنلاین ما 192 کشور و سرزمین را تحت پوشش قرار داده اند و به بیش از 2 میلیون مشتری خدمات ارائه می دهند. ما آرزو داریم که فناوری خانه های هوشمند را برای هر خانوار در سراسر جهان به ارمغان آوریم.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا از وب سایت ما دیدن کنید و سیستم عامل های اجتماعی ما را دنبال کنید.

منبع آقارا