برو • SafeMate ™ با لوازم ضروری برنده جایزه ضروری KnobMate ™ و SafeSpaceMate Year به سال جدید

“من می خواستم یک راه حل برای کمک به کارکنانم احساس امنیت کنم ، بنابراین KnobMate و SafeSpaceMate را ایجاد کردم تا با بازگشت به دفتر نگرانی های آنها را برطرف کنم. این لوازم جانبی جذاب به از بین بردن تماس با میکروب ها و کاهش ترس از آلودگی ویروسی کمک می کند. به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک ، هر کاری که ما می توانیم برای کمک به مردم برای از دست دادن یک سبک زندگی سالم انجام دهیم ، همچنین به تحریک اقتصاد و رفاه کلی کشور کمک می کند. ” جولیا بروفکه ونگر.

اخبار مرتبط  آکادمی ورزشی + فضای باز ارائه یادداشت های ایمن ارشد را اعلام می کند

این لوازم جانبی در اندازه جیب با طراحی پیشرفته خود به عنوان مانعی بین دست و سطح روزمره شما عمل می کنند. KnobMate یک همراه حیاتی با یک دسته لاستیکی برای باز کردن دستگیره های درب ، یک سپر برای فشار دادن دکمه های صفحه کلیدها ، و یک قلاب برای مانور اهرم ها و دسته ها در پمپ بنزین ها ، فروشگاه های راحتی و بازارهای مواد غذایی است. SafeSpaceMate یک فاصله دهنده متقابل شش فوت است که می تواند هنگام نشستن ، ایستادن یا راه رفتن با دیگران به طور دقیق فاصله بگیرد.

اخبار مرتبط  هیدراتاسیون پوست در طول فصل ضروری است

این موارد اولیه Go • SafeMate برای اطمینان از بازگشت ایمن به زندگی روزمره کمک می کند. در هتل ها و هنگام مسافرت ، در وسایل حمل و نقل عمومی و سرویس های بهداشتی ، در اطراف شهر در رستوران ها ، خرده فروشی ها و اماکن تفریحی ، در دفاتر ، مدرسه ، و در مراکز درمانی و جوامع کمک کننده زندگی استفاده کنید. HandMate ، دستگاهی نوآورانه برای پیچاندن ، چرخاندن و نگه داشتن تقریباً هرچیزی از منوی رستوران ، شیکرهای نمک و فلفل و بسیاری دیگر از وسایل روزمره ، لوازم جانبی بعدی است که در سال 2021 رونمایی می شود.

اخبار مرتبط  اگر سلول های باتری لیتیوم یون از بسته های باتری جدا شده و برای تأمین انرژی دستگاه ها استفاده شود ، می تواند آسیب جدی ببیند یا منجر به مرگ شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوازم جانبی برنده جایزه جولیا ، لطفا به سایت www.gosafemate.com مراجعه کنید یا با شماره 484-302-8147 تماس بگیرید. KnobMate در 14.95 دلار و SpaceMate در 24.95 دلار همچنین در سال 2021 در آمازون در دسترس خواهد بود. Go-SafeMate را در اینستاگرام و فیس بوک دنبال کنید و عکس های خود را با هشتگ #GoSafeMate به اشتراک بگذارید.

SOURCE Go-SafeMate

لینک های مربوطه

https://www.gosafemate.com