Yahyn فناوری تغییر بازی را به سیستم عامل خود معرفی می کند

برای به نمایش گذاشتن همه اینها ، یاهین در حال معرفی وب سایت جدید و پیشرفته ای است که برای روایت داستان خود بهتر طراحی شده است ، اما مهمتر از آن ، داستان شرکای ارزشمند آن است. با رشد موجودی آنها ، باغ های انگور کوچک و جذابی ادامه پیدا می کنند که در غیر این صورت داستان های آنها روایت نمی شود. Yahyn ترکیبی عالی بین عاشقانه بودن شراب و فناوری پیشرفته است.

صحبت از فناوری عالی (و به موقع پریدن هر دو پا در سال 2021) ، یاهین سرانجام آماده است تا با همکاری با شرکت علوم حسی ، Tastry ، م companyلفه هوش مصنوعی خود را معرفی کند ، که مطابقت دقیق شراب با مصرف کنندگان را بر اساس یک فرایند علمی فراهم می کند ترکیب یک پرسشنامه مرتبط با اطلاعات مربوط به سلیقه شخصی مصرف کنندگان. سپس این ترکیب با ترکیبات شیمیایی یک شراب خاص ترکیب می شود ، و تطابق کامل دارد. این یک لحظه مهم برای Yahyn و یک بازی تغییر دهنده برای صنعت به طور کلی است.

اخبار مرتبط  Eco Hippie با افتخار مجموعه ای از ملزومات خانگی Eco Luxe را ارائه می دهد ، شامل محصولات تمیزکننده خانگی سازگار با محیط زیست و 100٪ پنبه های ارگانیک PaperLess حوله ها و دستمال

سرانجام ، یاهین فرصتی عالی برای افزودن به تیم خود داشته است که با کمک به برخی از بهترین ساملیایرهای صنعت که مشاغل آنها تحت تأثیر همه گیر قرار گرفته است ، و ارائه تخصص آنها به شرکت در حال رشد است. چندین نفر از متخصصین خواب در زمینه مشاور به عنوان مشاور به یاهین خواهند پیوست. در میان آنها است کریستوفر فاگان، Cellar Sommelier در رختشویخانه معروف فرانسوی در دره ناپا و Sommelier سطح 2 مجاز از دادگاه Master Sommeliers. فاگان اظهار داشت: “نقش من این است كه مشتریان خود را در تصمیم گیری در جایی كه احساس كنند بهترین شراب را می گیرند ، با در نظر گرفتن جفت شدن ، قیمت گذاری و در دسترس بودن راهنمایی كنم. وی ادامه می دهد: یافتن محصول عالی می تواند یك چیز دشوار باشد. حتی بیشتر ، هنگامی که با انتخاب زیادی روبرو می شوم. می توانم کمک کنم تا فاصله را کم کنم و شرابی را پیدا کنم که آنها دوست داشته باشند. “

اخبار مرتبط  ماشین آلات بسته بندی کارتن نوشیدنی اندازه بازار در حدود 1.5 میلیارد دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

آقای فاگان و همکارانش برای مشاوره در سایت yahyn.com در دسترس هستند ، برای ایجاد نمایه منحصر به فرد خود در سایت www.yahyn.com/login ثبت نام کنید. یاهین معتقد است که این شرکت در یک فرصت فوق العاده قرار دارد و زمان آن برای رفع اختلال رسیده است.

درباره یاهین
یاهین یک شرکت خصوصی است که دفتر مرکزی آن در منچستر ، نیوهمپشایر، توسط کارآفرینان و تکنسین های فصلی تاسیس شد با بیش از 1 میلیون در مدت زمان بیش از پنج ماه که در سهام خصوصی مطرح شده ، آماده است انقلابی در نحوه خرید شراب ایجاد کند. Yahyn محل تلاقی سنت دیرینه شراب و فناوری پیشرفته است که به مصرف کننده کمک می کند تا شراب عالی را به عنوان نقطه تعجب لحظه های گرامی زندگی پیدا کند. یاهین معتقد است که فاصله تا لیوان شما سفر زیبا به عاشقانه ترین تاکستان ها را اندازه گیری می کند.

اخبار مرتبط  Vireo Health بازخرید اجباری احکام صادره همراه با اسکان خصوصی در مارس 2020 را اعلام کرد

yahyn.com | IG:yahynn

درباره Tastry
Tastry company یک شرکت علوم حسی است که در آن واقع شده است سان لوئیس اوبیسپو ، کالیفرنیا. هوش مصنوعی آنها که در انتظار ثبت اختراع هستند ، ترجیحات خریداران را با استفاده از فناوری های کاربر پسند ، شیمی تحلیلی و یادگیری ماشین ارزیابی می کنند. در واقع ، Tastry “به رایانه آموزش داده است كه چگونه طعم و بو را بوجود آورد” تا توصیه های محصول فوق العاده شخصی را به طور دقیق ارائه دهد. خرده فروشان از این اطلاعات برای بهینه سازی ترکیب محصولات استفاده می کنند که باعث افزایش فروش ، حاشیه و وفاداری به فروشگاه می شود. فناوری Tastry همچنین بینش های مبتنی بر علم را که برای توسعه محصول و انواع استراتژی های بهبود تجارت مورد استفاده قرار می گیرد ، فراهم می کند. در tastry.com بیشتر بیاموزید

tastry.com

تماس: ایو لو سیور
یاهین
مستقیم: 949. 949.973.0616
[email protected]

منبع یاهین

لینک های مربوطه

yahyn.com