مهندس سیاه محصولات تمیزکاری ساده را به موقع برای تعطیلات راه اندازی می کند

Just Wipes در بسته های مناسب و جیبی 10 دستمال فروخته شده و از دو ماده ساده ساخته شده است ، مواد غذایی مناسب برای هر کسی که می خواهد از سلامتی خود در زمستان مراقبت کند ، مناسب است. Just Wipes متشکل از 70٪ الکل ایزوپروپیل ، حاوی الکل ضد عفونی کننده بیش از مارک های برجسته است ، در حالی که با آلوئه محافظ پوست از خشکی محافظت می کند.

موسس دوون فنفیر الهام گرفته شد که به دنبال تجربه ای کمتر از تمیز اقدام کند. در سال 2019 ، او برای مصاحبه با شرکت های فناوری به دره سیلیکون پرواز کرد و با پرواز کثیف چشم قرمز روبرو شد که باعث شد او سوال کند که سفر واقعا تمیز است. Fanfair پس از این تجربه وارد خانه شد ، در حل یک مشکل تصمیم گرفت: چگونه می توان از ضد عفونی کردن در حین کار که در هر کجا که هستید کار کنید.

اخبار مرتبط  Asetek برای تحت پوشش قرار دادن گزینه های سهام کارمندان ، برنامه خرید مجدد سهام را آغاز می کند

پس از آموختن حقایق ناخوشایند در مورد میکروب ها در هواپیما و تحقیق درمورد رقابت ، Fanfair بسته های مسافرتی امضا شده فقط با دستمال مرطوب را تهیه کرد تا به همه کمک کند بدون اینکه زندگی پرمشغله خود را به خطر بیندازند ، ایمن بمانند. فنفیر گفت: “فقط دستمال مرطوب” محصولی است که در سبک زندگی ما جای می گیرد ، نه چیزی است که در آن سبک زندگی خود را داشته باشیم. “

اخبار مرتبط  بزرگترین منطقه شراب چین رویاهای بزرگی دارد

Fanfair خوشحال شد که سفر خود را در حال توسعه Just Wipes با دختر پنج ساله اش Sage به اشتراک گذاشت. به عنوان یک پدر ، فنفیر امیدوار است که با نشان دادن نحوه تفکر آزادانه و خلاقانه ، نوآوری و حل مشکلات ، الگوی مثبتی برای دخترش باشد. Fanfair که می خواست اطمینان حاصل کند که او می تواند خود را در فضای کارآفرینی ببیند ، شرکت خود را با زنان رنگارنگ در اکثر نقش های رهبری تأسیس کرد.

در حالی که برخی تنوع را مانعی برای موفقیت در تجارت می دانند ، فنفیر معتقد است كه این امر منجر به راهكارهای خلاقانه برای چالش های سیستمی می شود و به رغم شروع كار با منابع محدود ، به Just Wipes اجازه رشد می دهد. فنفیر گفت: “چیزی که ما را از بازی دور کرد این چیزی است که به ما قدرت و مقاومت داد تا تسلیم نشویم.”

اخبار مرتبط  Camper توسعه محصول را با Centric PLM er تسریع می کند

فقط دستمال مرطوب بسته های جیبی را می توانید از طریق اینترنت خریداری کنید www.justwipes.com و به صورت حضوری در انتخاب مکانهای H-E-B.

مخاطب:
اشلی اسمال
1-281-8273419
[email protected]

منبع فقط دستمال مرطوب است

لینک های مربوطه

https://www.justwipes.com/