InventHelp Inventor روشی بدون دست برای استفاده از چتر (NWO-367) را توسعه می دهد

پیتسبورگ، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – “من می خواستم یک روش راحت تر برای استفاده از چتر در روزهای بارانی یا آفتابی هنگام راه رفتن ، باغبانی یا انجام کارهای دیگر ایجاد کنم ،” هوما ، لا، “بنابراین من بسته آب و هوایی را اختراع کردم. طراحی هندزفری من شما را قادر می سازد تا آزادانه و بی خطر زیر آفتاب حرکت کنید و می توانید از آن در مسابقات ورزشی ، پارک های تفریحی ، ساحل ، رویدادهای بیرون از منزل یا هنگام کار در فضای باز استفاده کنید.”

اخبار مرتبط  به نقل از Doddle Survey، Doddle Survey می گوید ، تجربه بحرانی و رضایت مشتری را باز می گرداند

این اختراع روشی بدون دست برای محافظت در برابر آب و هوای نامساعد و آفتاب فراهم می کند. با این کار نیاز به چتر را از بین می برد. در نتیجه ، راحتی را افزایش می دهد و باعث می شود دست ها برای کارهای دیگر آزاد باشند. این اختراع از طرحی بادوام و سبک برخوردار است که استفاده از آن راحت و آسان است بنابراین برای عموم مردم ایده آل است. علاوه بر این ، در انواع طراحی برای استفاده با چترهای اندازه متفاوت قابل تولید است و نمونه اولیه آن موجود است.

اخبار مرتبط  مارلر کلارک ، وکلای سالمونلا ، اولین دادخواست قرمز پیاز سالمونلا را علیه تامسون بین المللی تشکیل می دهند

طرح اصلی به نیواورلان دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-NWO-367 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید

اخبار مرتبط  Cotecna گواهینامه KaiXin (پکن) شرکت با مسئولیت محدود

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com