اولین فیلترهای جستجوی همه جانبه آن که استانداردهای صنعت را به چالش می کشد و خدمات را برای همه قابل دسترسی می کند

پورتلند ، سنگ معدن، 18 دسامبر سال 2020 / PRNewswire / – زیبا هاب ، a پورتلندپلت فرم کشف مبتنی بر ارائه دهندگان خدمات زیبایی و سلامتی ، امروز از راه اندازی Inclusive Beauty ، طرف مشتری خدمات پلت فرم ZibaHub با فیلتر جستجوی فراگیر خبر داد که به کاربران امکان می دهد ارائه دهندگان خدمات را بر اساس مهارت ، تخصص و ارزش های مشترک پیدا کنند. زیبایی فراگیر زیبا با این امکان که به کاربران امکان می دهد تا ارائه دهندگان زیبایی و سلامتی متناسب با نیازهای آنها ، انتظارات ایمنی مربوط به COVID-19 و مطابقت با ارزشهای اجتماعی آنها را به مصرف کننده بازگردانند.

مکان یابی ارائه دهندگان خدمات با مقادیر مشترک دیگر پیچیده نیست. این که آیا یک مشتری غیر باینری است که به حذف موهای زائد علاقه مند است ، یک فرد سیاه پوست به دنبال یک ارائه دهنده باتجربه متخصص در موهای با بافت یا فردی با حجاب است که به دنبال یک منطقه خدمات خصوصی با پروتکل های متواضع است ، نشان های ورود زیبا از اضطراب یافتن سرویس می کاهد ارائه دهندگان از طریق توانمند سازی کاربران برای یافتن متخصصانی با تخصص برای تأمین نیازهای آنها و همدلی برای احساس ارزشمند بودن و احترام به آنها. ویژگی COVID Providence Ziba به کاربران امکان می دهد قبل از رزرو ، پروتکل های ایمنی را بررسی کنند تا اعتماد مصرف کننده را تقویت کنند.

اخبار مرتبط  سازندگان عطر از لیزا پانکیویچ از شرکت Clorox به هیئت مدیره استقبال می کنند

با هدایت ماموریت خود برای ارائه حرفه ای های زیبایی و سلامتی با ابزارهای حرفه ای فعال در زمینه فناوری که در اختیار متخصصان سایر صنایع قرار گرفته است ، ZibaHub یک بستر متمرکز برای متخصصان زیبایی ایجاد کرد تا تجربیات خود را به نمایش بگذارد و فرصت های کاری را کشف کند.

اخبار مرتبط  هفته ملی وفل هدایای رسانه های اجتماعی با عنوان های 2020

“متخصصان زیبایی درک می کنند که” احساس امنیت “برای مشتریان آنها بیش از فراهم کردن محیطی است که از قوانین و مقررات بهداشتی پیروی می کند. این به معنای ساخت یک تجربه آرامش بخش است که از کل مشتری استقبال می کند و بر اساس انتخاب های شخصی و اجتماعی او پشتیبانی می کند ، “گفت: بنیانگذار و مدیر عامل ZibaHub ماندانا صالحی. “اکثریت قریب به اتفاق متخصصان زیبایی که اخیراً از آنها تحقیق کردیم ، خسارت مالی 50 درصدی یا بیشتر را نسبت به زمان گذشته در سال گذشته گزارش کردند. به دلیل نگرانی در مورد ایمنی مربوط به بیماری همه گیر ، اعتماد به نفس و رزرواسیون مصرف کننده در حال کاهش است. در عین حال ، ما حسابداری اجتماعی که به مصرف کنندگان امکان می دهد آشکارا به دنبال مشاغل متعلق به Black و BIPOC باشند و هدف آنها را به طور هدفمند از مکانهایی با ارزشهای اجتماعی منطبق با خودشان هدایت کنند. این دو رویداد که همزمان اتفاق می افتند الهام بخش تسریع در انتشار Inclusive Beauty بودند. “

اخبار مرتبط  Habasit نوارهای TPO جدید را با گل میخ های اختصاصی ارائه می دهد.

زیبا همچنین چندین عنصر برای توانمندسازی متخصصان زیبایی دارد از جمله ، یک هیئت مدیره برای مشاغل حق الزحمه و فرصت های اجاره ، پروفایل های تصویری که به عنوان رزومه دیجیتالی عمل می کنند و تقویمی برای رویدادها و آموزش های صنعت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات زیبا هاب ، لطفاً به اینجا مراجعه کنید www.zibahub.com.

مخاطب:
آریانا دوناویل
ZibaHub مدیر ارتباطات
(510) 847-3845 (سلول)
[email protected]

منبع ZibaHub

لینک های مربوطه

http://www.zibahub.com