InventHelp Inventor کیت پچ فوم را برای ترمیم آسان سوراخ ها (NJD-2267) توسعه می دهد

پیتسبورگ، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع ، از: رودخانه تومس ، N.J.، “بنابراین من E Z PATCH را اختراع کردم. طراحی من یک کیت پچ فوم جهانی را برای اصلاح و اصلاح کارآمد فراهم می کند.”

اختراع اختراع شده یک بسته سریع و آسان برای اصلاح قسمت آسیب دیده دیوار ، کف یا سقف فراهم می کند. با این کار ، جایگزینی برای روش های سنتی وصله ارائه می دهد. در نتیجه ، در وقت و تلاش صرفه جویی می شود و می تواند کیفیت کار تعمیر را بهبود بخشد. این اختراع دارای طرحی عملی و قابل برنامه ریزی است که استفاده از آن راحت و آسان است ، بنابراین برای خانوارها ، کارگران گچ بری ، نقاشان و پرسنل تعمیر و نگهداری ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است.

اخبار مرتبط  Chartwells K12 با 10 روند غذایی و تغذیه ای فقط برای کودکان و نوجوانان ، 2021 را آغاز می کند

طرح اصلی به نیوجرسی دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-NJD-2267 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید

اخبار مرتبط  گروه تدارکات بندر دومین تاسیسات ساوانا را برای خدمت به بازارهای در حال رشد Omnichannel افتتاح می کند

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com