فرصت های بازار جهانی مواد اولیه غذایی 2020-2027

DUBLIN، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – گزارش “اندازه بازار مواد تشکیل دهنده مواد غذایی ، روندها و تجزیه و تحلیل ، بر اساس نوع ، بر اساس برنامه ، بر اساس منطقه ، پیش بینی تا سال 2027” به ResearchAndMarkets.com ارائه.

رشد بازار مواد تشکیل دهنده مواد غذایی عمدتا به دلیل گسترش جهانی تقاضای غذاهای فرآوری شده ، به ویژه در کشورهای در حال توسعه است.

اندازه بازار در 2019- دلار آمریکا 29/36 میلیارد دلار ، رشد بازار – CAGR 7/8 درصد ، روندهای بازار – افزایش سریع جمعیت و شهرنشینی تقاضای جهانی برای فرآورده های غذایی فرآوری شده را افزایش داده و تقاضای مواد غذایی را برانگیخته است.

پیش بینی می شود که از نظر اندازه بازار جهانی مواد اولیه غذایی رشد کند 36.29 میلیارد دلار در سال 2019 به 68.03 میلیارد دلار تا سال 2027 ، با CAGR 7.8٪ در دوره پیش بینی. به سرعت در حال گسترش جمعیت و شهرنشینی ، تقاضای جهانی برای فرآورده های غذایی فرآوری شده افزایش یافته و در نتیجه تقاضای مواد غذایی را پیش می برد.

شهرنشینی سریع و تراکم بالای جمعیت با قدرت خرید بیشتر منجر به تصویب سریع غذاهای راحت ، منجر به تقاضای مواد مختلف غذایی شده است. مصرف کنندگان با افزایش بیماری های منتقله از غذا ، به طور فزاینده ای از سلامتی آگاه می شوند و تقاضای مواد غذایی طبیعی را ایجاد می کنند. در طی دهه گذشته ، افزایش چشمگیری در تعداد زنان شاغل ایجاد شده است ، بنابراین تقاضا برای غذاهای آماده ایجاد می شود.

اخبار مرتبط  انجمن صنایع کنف تگزاس چالش های وزارت بهداشت خدمات بهداشت و درمان قانون منع ممنوعیت کنف دودی

بازار در ژاپن پیش بینی می شود که برسد 21.14 میلیون دلار در درآمد در سال 2026 اروپا بازار مواد غذایی CAGR کمتری نسبت به بازار در سال ثبت خواهد کرد آسیا و اقیانوسیه، اما تا پایان سال 2027 ، درآمد نسبتاً بیشتری خواهد داشت. تا سال 2027 ، خاورمیانه و آفریقا انتظار می رود که منطقه (MEA) با رشد نسبتاً کندتر بازار جهانی مواد اولیه غذایی ، ثبت شود.

یافته های اصلی دیگر گزارش نشان می دهد

 • پیش بینی می شود بازار مواد اولیه غذایی از این سال رشد کند 36.29 میلیارد دلار در سال 2019 به 68.03 میلیارد دلار تا سال 2027 ، با CAGR 7.8٪ در دوره پیش بینی. افزایش جمعیت و شهرنشینی سریع ، تقاضا برای محصولات غذایی فرآوری شده را تقویت کرده و باعث رشد بازار مواد تشکیل دهنده غذا می شود.
 • در سال 2019 ، بازار آنزیم ها در ارزش گذاری شد 3.17 میلیارد دلار، در حالی که در همان سال ، بازار مواد نگهدارنده ارزش گذاری شد 3.41 میلیارد دلار. پیش بینی می شود در داخل هیدروکلوئیدها ، یک CAGR 7.76٪ بیش از مدت پیش بینی شده توسط آنتی اکسیدان های طبیعی مشاهده شود.
 • انتظار می رود که بخش نانوایی ها برسد 21.89 میلیارد دلار در سال 2027 ، با رشد CAGR 8.63٪. انتظار می رود که بخش گوشت و فرآورده های گوشتی با CAGR 7.03٪ رشد کند تا به یک ارزیابی برسد 12.13 میلیارد دلار در سال 2027
 • آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود (APAC) منطقه برسد 22.86 میلیارد دلار در سال 2027 ، با رشد CAGR 9.97. کشورهای در حال توسعه سریع ترین رشد مصرف کننده آنزیم های غذایی را دارند زیرا درآمد سرانه آنها تقاضا برای مواد غذایی بسته بندی شده را افزایش می دهد. اروپا تخمین زده می شود که دومین مصرف کننده و تولید کننده آنزیم های غذایی باشد و پیش بینی می شود در سال 2027 حدود 28٪ از سهم بازار جهانی را در اختیار داشته باشد. آمریکای شمالی پیش بینی می شود با توجه به تغییر سبک زندگی مصرف کننده و افزایش آگاهی در مورد تغذیه ، بالاترین نرخ رشد 10.12٪ را برای آنزیم ها به ثبت برساند.
 • بازیگران اصلی بازار گروه كری هستند (ایرلند) ، Corbion Purac (هلند) ، Cargill Inc. (ایالات متحده) ، Hermes Sweeteners Ltd (سوئیس) ، Tate & Lyle Plc (انگلیس) ، آرچر دانیلز میدلند (ایالات متحده) ، ویتامین ریکن (ژاپن) ، Stevia First Corporation (ایالات متحده) ، Palsgaard (دانمارک) ، و Dupont – Danisco (دانمارک)


عناوین اصلی تحت پوشش:

اخبار مرتبط  Herbmax همکاری استراتژیک با غول تدارکات شرکت McLane Global را اعلام کرد

فصل 1. خلاصه داستان بازار

فصل 2. خلاصه اجرایی

فصل 3. معیارهای شاخص

فصل 4. تقسیم بازار و تجزیه و تحلیل تأثیر مواد تشکیل دهنده مواد غذایی

فصل 5. بازار مواد اولیه غذایی بر اساس نوع بینش ها و روندها

فصل 6. بازار مواد تشکیل دهنده مواد غذایی با استفاده از بینش ها و روندها

اخبار مرتبط  Pure Watercraft برای گسترش عملیات قایقرانی الکتریکی در میانه غرب علیا ، ELUX Marine را به دست می آورد

فصل 7. چشم انداز منطقه ای بازار مواد اولیه غذایی

فصل 8. چشم انداز رقابتی

فصل 9. مشخصات شرکت

 • گروه کری (ایرلند)
 • Cargill Inc. (ایالات متحده) Co.bion Purac (هلند)
 • Stevia First Corporation (ایالات متحده)
 • Hermes Sweeteners Ltd (سوئیس)
 • Tate & Lyle Plc (انگلستان)
 • آرچر دانیلز میدلند (ایالات متحده)
 • ویتامین ریکن (ژاپن)
 • Palsgaard (دانمارک)
 • Dupont- Danisco (دانمارک)

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/ozhv1l مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیقات بازار بین المللی و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات مربوط به بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع اصلی ، شرکت های برتر ، محصولات جدید و آخرین روند را به شما ارائه می دهیم.

Research and Markets همچنین خدمات تحقیق سفارشی را با ارائه تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با شماره تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با شماره تلفن +353-1-416-8900 + تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com