Canopy Rivers به ​​روزرسانی در مورد فروش FarmHouse و روند درخواست سرمایه گذاری ، تأمین مالی بدهکار در اختیار دارد.

تورنتو، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Canopy Rivers Inc. (“رودخانه های سایبان” یا “شرکت“) (TSX: RIV) (OTC: CNPOF) امروز در مورد مشارکت 49٪ متعلق به خود ، PharmHouse Inc ، به روزرسانی کرد (“خانه دارویی“).

بر 29 اکتبر 2020، PharmHouse یک حکم دادگاه از دادگاه عالی انتاریو دریافت کرد (“دادگاه“) برای شروع فرایند درخواست فروش و سرمایه گذاری (“SISP“) برای شناسایی علاقه و فرصت های فروش یا سرمایه گذاری در کل یا بخشی از دارایی ها یا مشاغل FarmHouse. این ممکن است شامل بازسازی ، سرمایه گذاری یا شکل دیگری از سازماندهی مجدد تجارت و امور فارمهاوس باشد. مرحله اول SISP نتیجه گرفت 30 نوامبر 2020، و تعدادی پیشنهاد غیر الزام آور دریافت شد. PharmHouse ، با کمک مانیتور و مشاور SISP ، تعدادی از طرفین را برای انتقال به مرحله بعدی SISP انتخاب کرده است و پیشنهادات الزام آور برای مرحله دو SISP در حدود است 16 فوریه 2021.

این شرکت همچنین اصلاحیه ای را برای ترتیب تأمین مالی بدهکار در اختیار دارد (“تأمین مالی DIP“) در تاریخ بین شرکت و PharmHouse وارد شده است 15 سپتامبر 2020. در نتیجه این اصلاحیه ، حداکثر مبلغ اصلی موجود برای تهیه توسط PharmHouse مطابق با بودجه DIP تقریباً افزایش یافته است 2.5 میلیون دلار تقریباً از 7.2 میلیون دلار به 9.7 میلیون دلار، و تاریخ سررسید از تاریخ تمدید شده است 29 دسامبر 2020 به 28 فوریه 2021. پیش بینی می شود که این اصلاحیه بودجه کافی برای PharmHouse برای ادامه فعالیتهای روزمره خود در طول فاز دو SISP و تا تاریخ بلوغ اصلاح شده فراهم کند. درصورتي كه مراحل تجديد ساختار تا تاريخ سررسيد اصلاح شده به پايان نرسد ، PharmHouse ممكن است سرمايه اضافي را طلب كند. بر 18 دسامبر 2020، دیوان اصلاحیه DIP Financing را تصویب کرد و تعقیب مراحل مربوط به PharmHouse را تا مدت زمان طولانی تمدید کرد 28 فوریه 2021، از جمله

ناربه الكساندریان ، رئیس جمهور و مدیرعامل Canopy Rivers گفت: “ما همچنان به حل مسئله PharmHouse برای منافع سهامداران خود ادامه می دهیم.” “ما بر این باوریم که DIP Financing سرمایه لازم برای PharmHouse برای حفظ فعالیتهای كوتاه مدت را در اختیار داروساز قرار می دهد و معتقدیم كه این امر همچنین بهترین نتیجه را برای سهامداران ما در بلند مدت تضمین خواهد كرد.”

اخبار مرتبط  آلفا لاوال برنده 130 میلیون SEK سفارش برون مرزی در چین است

PharmHouse طبق قانون تنظیم طلبکاران شرکتها مراحل رسمی خود را آغاز کرد (“CCAA“) بر 15 سپتامبر 2020، و فعالیتهای منظم خود را در طول روند بازسازی خود ادامه داده است. این شامل پرورش و برداشت شاهدانه و تلاش برای نهایی کردن توافقات تجاری جدید در بخش شاهدانه کانادا است. Canopy Rivers در حال حاضر پیش بینی می کند که مراحل CCAA PharmHouse قبل از پایان سال مالی جاری شرکت به پایان برسد و شرکت در تمام این مراحل به همکاری مشترک با سندیکا وام بانکی PharmHouse ادامه دهد.

درباره Canopy Rivers

Canopy Rivers یک شرکت سرمایه گذاری خطرناک است که متخصص حشیش است و دارای 18 شرکت در بخشهای مختلف زنجیره ارزش حشیش است. ما معتقدیم که گرد هم آوردن مردم ، سرمایه و ایده ها توانایی کل صنعت شاهدانه را افزایش می دهد. ما با استفاده از بینش صنعت ، تخصص داخلی و رویکرد تز-محور برای سرمایه گذاری ، هدف ما این است که سهامداران را در معرض شرکت های تخصصی و مخل حشیش قرار دهیم. مأموریت ما سرمایه گذاری بر روی مبتکران در سراسر زنجیره ارزش حشیش ، کمک به رشد آنها و در نهایت ایجاد ارزش با هدایت این شرکت ها به سمت یک رویداد درآمدزایی است. همراه با نمونه کارها ، ما در حال ساخت صنعت شاهدانه از فردا ، امروز هستیم.

اظهارات رو به جلو

این نسخه خبری حاوی گزاره هایی است که “اطلاعات آینده نگر” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار را شامل می شود ، شامل گزاره هایی در مورد برنامه ها ، اهداف ، عقاید و انتظارات فعلی شرکت با توجه به فعالیت های تجاری آینده و عملکرد عملیاتی. تا آنجا که هرگونه اطلاعات آینده نگر در این خبرنامه “چشم انداز مالی” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا محسوب می شود ، به خواننده هشدار داده می شود که این اطلاعات ممکن است برای هر هدف دیگری مناسب نباشد و خواننده نباید اعتماد بیجا به آنها داشته باشد. چنین چشم اندازهای مالی اطلاعات آینده نگر اغلب با کلمات “ممکن است” ، “می تواند” ، “می تواند” ، “باید” ، “اراده” ، “قصد” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “تخمین” ، “انتظار” یا عبارات مشابه و اطلاعات آینده نگر در این نسخه خبری شامل اطلاعات و اظهارات مربوط به: نتیجه احتمالی SISP ، از جمله تجدید ساختار احتمالی ، سرمایه گذاری بزرگ یا شکل دیگری از سازماندهی مجدد تجارت PharmHouse است. و امور مشارکت بالقوه و دریافت هرگونه پیشنهاد الزام آور از سوی طرفین انتخاب شده برای انتقال به مرحله بعدی SISP و مهلت مشخص شده برای زمان ارائه پیشنهادات الزام آور برای این مرحله دو. این انتظار که اصلاحیه DIP Funding بودجه کافی برای PharmHouse فراهم کند تا عملیات روزمره خود را در طول فاز دو SISP و تا تاریخ بلوغ اصلاح شده DIP تأمین کند. این احتمال که PharmHouse در صورت عدم تکمیل مراحل بازسازی تا تاریخ سررسید اصلاح شده DIP Financing ، به سرمایه اضافی نیاز داشته باشد. این اعتقاد که DIP Financing سرمایه مورد نیاز برای حفظ فعالیتهای کامل در کوتاه مدت را برای PharmHouse فراهم می کند و این باور که این امر همچنین بهترین نتیجه را برای سهامداران شرکت در بلند مدت تضمین می کند. توانایی PharmHouse برای ادامه فعالیتهای منظم خود در طول روند بازسازی خود ؛ اتمام پیش بینی روند CCAA PharmHouse قبل از پایان سال مالی جاری شرکت ؛ قصد شرکت در ادامه کار به طور مشترک با سندیکا وام بانکی PharmHouse در طی این فرآیند. و انتظارات از سایر عوامل اقتصادی ، تجاری و / یا رقابتی.

اخبار مرتبط  شهرستان Lingqiu N. N. چین کشاورزی ارگانیک را برای کاهش فقر کشف می کند

سرمایه گذاران هشدار می دهند که اطلاعات آینده نگر براساس واقعیت تاریخی نیست بلکه در عوض انتظارات ، برآوردها یا پیش بینی های مدیریت در مورد نتایج یا رویدادهای آینده را بر اساس نظرات ، مفروضات و برآوردهای مدیریتی منطقی می داند که در تاریخ اظهارات منطقی است. اگرچه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در چنین اطلاعات آینده نگرانه منطقی است ، اما چنین اطلاعاتی شامل خطرات و عدم اطمینان است و نباید به این اطلاعات اعتماد کرد ، زیرا عوامل ناشناخته یا غیرقابل پیش بینی می توانند اثرات نامطلوبی بر نتایج آینده داشته باشند ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت. چشم اندازهای مالی ، مانند اطلاعات آینده نگر ، به طور کلی ، بدون محدودیت ، بر اساس فرضیات و در معرض خطرات مختلف همانطور که در اینجا ذکر شده است. موقعیت مالی واقعی و نتایج عملیاتی ما ممکن است با انتظارات فعلی مدیریت تفاوت اساسی داشته باشد. از جمله عوامل کلیدی که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر پیش بینی شده در اطلاعات آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند عبارتند از: نتیجه چنین فرآیندی خطرات مرتبط با بودجه DIP و اصلاحیه های آن ؛ خطرات مرتبط با PharmHouse و توانایی آن برای ادامه فعالیت های روزمره در سراسر SISP. خطرات مرتبط با نیاز احتمالی سرمایه اضافی توسط PharmHouse ؛ خطرات مرتبط با روند CCAA PharmHouse به طور کلی. خطرات مرتبط با فسخ ، مذاکره مجدد و اجرای قراردادهای مادی ؛ اعتبار ، نقدینگی و خطرات تأمین مالی اضافی برای شرکت و سرمایه گذاران آن. نوسانات بازار سهام خطرات نظارتی و صدور مجوز. خطرات قیمت حشیش؛ تغییرات در رشد و روند صنعت شاهدانه ؛ تغییر در فعالیت های تجاری ، تمرکز و برنامه های شرکت و سرمایه گذاران آن و زمان مربوط به آن ؛ نتایج مالی واقعی شرکت و توانایی مدیریت منابع نقدی آن ؛ تغییر در شرایط عمومی اقتصادی ، تجاری و سیاسی ، از جمله شرایط مالی جهانی به چالش کشیدن و تأثیر همه گیر ویروس کرونا. خطرات رقابت تعارضات احتمالی منافع چشم انداز نظارتی و اجرای قانون مربوط به شاهدانه ، از جمله خطرات سیاسی و خطرات مربوط به تغییرات نظارتی ؛ تغییر در روابط شرکت با Canopy Growth و سرمایه گذاران آن. تغییر در قوانین قابل اجرا ؛ انطباق با مقررات گسترده دولت ، از جمله تفسیر شرکت از چنین مقررات ؛ تغییر در احساسات جهانی نسبت به صنعت شاهدانه و افکار عمومی آن. خطرات واگذاری و عوامل خطر مندرج در AIF شرکت ، ثبت شده در تنظیم کننده های اوراق بهادار کانادا و موجود در نمایه شرکت در SEDAR به آدرس www.sedar.com.

اخبار مرتبط  CASETiFY سلام بچه گربه را به برنامه Co-Lab برای دو مجموعه نسخه ویژه ارائه می دهد

در صورت تحقق یک یا چند مورد از این خطرات یا عدم قطعیت ها ، یا باید نادرستی ثابت شود که فرضیه های اطلاعات آینده نگر ، نتایج واقعی ممکن است از آنچه در اینجا توصیف شده است ، به طور مد نظر ، برنامه ریزی شده ، پیش بینی شده ، باور شده ، تخمین زده شده یا پیش بینی شده متفاوت باشد. اگرچه این شرکت تلاش کرده است خطرات مهم ، عدم قطعیت و عواملی را که می تواند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی شود شناسایی کند ، ممکن است موارد دیگری وجود داشته باشد که باعث می شود نتایج آنطور که پیش بینی شده ، تخمین زده نشده یا در نظر گرفته نشده است. این شرکت قصد ندارد و هیچ تعهدی نیز برای به روزرسانی این اطلاعات آینده نگر به جز موارد دیگری که در قانون اعمال می شود ، به روز نمی کند.

SOURCE Canopy Rivers Inc.