Chuck E. Cheese از طریق برنامه درخت دادن در سراسر کشور ، جادوی تعطیلات را برای کودکان نیازمند به ارمغان می آورد

ایروینگ ، تگزاس، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – پنیر Chuck E.، مکان شماره 1 سرگرمی خانوادگی کشور ، قلب بزرگ کودکان را مورد استفاده قرار داده است تا به آنها کمک کند تا از طریق برنامه Giving Tree ، بخشی از فروشگاه ، آنلاین و خانگی خود ، روحیه تعطیلات را به بچه های نیازمند در جوامع خود برسانند. تعطیلات زمستان برنده-سرزمین جشن

از جانب 13 نوامبر تا 13 دسامبر، کودکانی که بازدید کردند پنیر چاک E. این فرصت را داشت که بلیط های الکترونیکی را که به دست آوردند در بازی هایی مانند Skee-Ball و Pop-A-Shot به سازمان های غیر انتفاعی محلی مانند Toys for Tots و Big Brothers Big Sisters اهدا کند تا اسباب بازی برای بچه های دیگر نیازمند فراهم کند.

در شهرهای سراسر ایالات متحده ، Chuck E. Cheese’s مهمانان جوان سخاوت خود را نشان دادند و نزدیک به 1.5 میلیون بلیط الکترونیکی اهدا کردند. پنیر Chuck E. و شرکای خیریه آن بلیط های الکترونیکی ده ها هزار اسباب بازی را برای سازمان های غیر انتفاعی برای توزیع این فصل تعطیلات خریداری کردند.

از جمله گروههای خدمت شده ، مأموریت ستاره امید بود هوستون. کودکان موجود در جامعه بیش از 44000 بلیط الکترونیکی اهدا کردند که بابت هدایایی که ستاره امید به آنها تحویل می دهد از آنها استفاده شد. هوستونکودکانی که امسال در معرض بی خانمانی هستند.

اخبار مرتبط  Xero Shoes ، پیشرو در صنعت کفش جنبش طبیعی ، سرمایه گذاری استراتژیک را از TZP Group دریافت می کند

“ما از سخاوت جوانترین خود دور شدیم پنیر چاک E. میهمانانی که تعداد باورنکردنی بلیط الکترونیکی به شرکای خیریه محلی خود اهدا کردند و در این تعطیلات به کودکان نیازمند کمک می کردند. ” دیوید مک کیلیپس. “بعد از یک سال سخت برای همه ، ما واقعاً احساس غرق شده ایم که می بینیم این کودکان در آغوش گرفتن لذت فصل از هدیه دادن به دیگران.”

به ازای هر کمک مالی که انجام می دادند ، کودکان زیور آلاتی دریافت می کردند که می توانستند با افتخار به درخت اهدای محل خود اضافه کنند پنیر Chuck E. مکان ، ارائه نمایشی در محل از تعداد کل کمکهای مالی کودکان محلی که به کودکان دیگر در شهرهای خود کمک می کنند.

مدیر منطقه گفت: “درختان بخشنده ما مملو از زیور آلات است که نمادی از هر کمک مالی طی چند هفته گذشته است.” فرانک رامیرز. “دیدن اینکه کودکان به راحتی جایزه های خود را می دهند بسیار دلگرم کننده است و این یک نمونه عالی از لذت واقعی فصل تعطیلات است.”

اخبار مرتبط  دومین اجلاس سالانه میانه گردشگری کننا ، به صورت مجازی انجام می شود

برای افزودن بیشتر به جادوی تعطیلات در این فصل ، چاک E. و دوستانش در شب کریسمس “Twas the Night Before Christmas” را می خوانند. کودکان می توانند از داستان کلاسیک کریسمس ، همراه با تصاویر روی صفحه و دستورالعمل پایانی برای تهیه شیر و کلوچه برای سانتا ، لذت ببرند. بازدیدکنندگان می توانند شروع داستان را بشنوند 24 دسامبر در www.youtube.com/chuckecheese.

برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات در مورد مکانهایی که برای بازی و صرف شام مجدداً باز شده اند ، مهمانان می توانند به سایت www.chuckecheese.com مراجعه کنند.

درباره CEC Entertainment، Inc.
CEC Entertainment ، Inc. با داشتن هر دو فروشگاه خود یک رهبر شناخته شده در خانواده در زمینه صرف غذا و سرگرمی است پنیر چاک E. و پیتزا پیتر پایپر رستوران ها. به عنوان مکانی که سالانه یک میلیون تولدت مبارک برگزار می شود ، پنیر چاک E. – مکانی که یک کودک می تواند کودک باشد – هدفش ایجاد خاطرات مثبت و مادام العمر برای خانواده ها از طریق سرگرمی ، غذا و بازی است. متعهد به ارائه یک محیط امن و سرگرم کننده ، پنیر چاک E. از طریق برنامه های پیشرو در صنعت مانند Kid Check® به محافظت از خانواده کمک می کند. به عنوان یک مدافع قوی برای جوامع محلی خود ، پنیر چاک E. بیش از اهدا کرده است 16 میلیون دلار از طریق برنامه های جمع آوری کمک مالی به مدارس. پیتزا پیتر پایپر دارای ناهار خوری ، سرگرمی و حمل و نقل با احساس پیتزا فروشی محله و فرهنگ “تازه پیتزا ساخته شده ، خانواده ها خوشحال می شوند”. پیتزا پیتر پایپر با ارائه غذا و سرگرمی با کیفیت که خانواده و دوستان را دوباره بهم متصل می کند ، افتخار می کند. با طراحی جسورانه و چیدمان معاصر ، آشپزخانه روباز بسیاری از تهیه غذای دست ساز ، آخرین فن آوری و بازی ها ، و آبجو و شراب برای بزرگسالان را نشان می دهد ، پیتزا پیتر پایپر رستوران ها به طور یکسان برای والدین و بچه ها جذاب هستند. این شرکت و مشمولان حقوقی خود سیستمی متشکل از 568 مکان Chuck E. Cheese و 122 Peter Piper Pizza را با مکان در 47 ایالت و 15 کشور و سرزمین خارجی اداره می کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به chuckecheese.com و peterpiperpizza.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  گروه دادا در 500 شرکت برتر خصوصی هورون در لیست چین موجود است

برای سوالات لطفا با ما تماس بگیرید:
برایان بل
سرگرمی CEC
[email protected]
972-942-8540

منبع پنیر چاک E.