طراح جواهرات ، ناتالی میلز ، کمپین Kind Act را راه اندازی می کند

دالاس، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – ناتالی میلز، طراح جواهرات و لوازم جانبی معروف به “فرهنگ مهربانی” ، با راه اندازی یک کمپین جدید برای کمک به کسانی که در این تعطیلات بیشتر به آن نیاز دارند ، به ماموریت این برند ادامه می دهد: کمپین Kind Act. بعد از اینکه سختی ها و سختی های سال 2020 باعث شده است که بسیاری در سطح جهانی ، از بیماری ، خسارت ، فشار مالی و سختی ها ، ناتالی می خواهد عشق و شادی بیشتری به کسانی که مهربانی را در چنین اوقات سخت تجربه می کنند ، گسترش دهد. Kind Act Campaign (ابتکار عمل مهربان) ابتکاری است که به افراد اجازه می دهد شخصی را در زندگی خود معرفی کنند که در سال گذشته مهربانی را نشان داده باشد ، در هر سطح ، مهم نیست این حرکت کوچک و بزرگ باشد. فرد معرفی شده برای فرصتی برای برنده شدن در بسیاری از افراد وارد می شود 500 دلار کارت های هدیه را از ناتالی میلز.

“آنچه من بیشتر از همه در ذهن ، جسم و روح انسان دوست دارم ، مقاومت ما در بازگشت و توانایی چسبیدن به هم در مواقعی است که بیشتر از همه به آن احتیاج داریم. هسته ، قلب شرکت من است. من امیدوارم که نشانه کوچک قدردانی وی از اعضای جامعه که در این شرایط سخت به دیگران کمک کرده اند ، به نوبه خود به روشن شدن فصل تعطیلات کمک کند. “

ناتالی میلزماموریت برند همیشه ثابت مانده است: زنان را با جذابیت مقرون به صرفه در حالی که به کسانی که بیشترین نیاز را دارند بازگردانید. در این سال گذشته ، ناتالی میلز “فرهنگ مهربانی” وی را به بیش از 1000 عروس عروسی که تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفتند ، اهدا کرد و جواهرات را در روز خاص خود پوشید. تلاش های مداوم او با برنامه Natalie Gives Back به تهیه وعده های غذایی مقوی برای کودکان بی سرپرست کمک می کند آفریقای جنوبی برای هر جواهر خریداری شده. Kind Act Campaign فقط پسوند آنچه است ناتالی میلز ادامه می دهد تا با جامعه در حال رشد مهربانی خود به زیبایی آنچه که هر یک از ما می تواند انجام دهد برای ایجاد تغییر در زندگی یکدیگر است.

میلز قصد دارد این کارزار را در طول سال 2021 ادامه دهد تا به کسانی که تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته اند ، کمک کند و کسانی که پس می دهند ، آن را پرداخت می کنند و هر جا که بتوانند مهربانی کنند.

اگر کسی را می شناسید که می خواهید برای کمپین Kind Act نامزد شوید ، کافی است داستان او را اینجا وارد کنید تا وارد شوید.

مخاطب:
ملیسا راپاپورت / ماریا بوو
مشاور روابط عمومی RappAround
[email protected] / [email protected] / [email protected]

تصاویر مرتبط

natalie-mills.jpg
آسیاب های ناتالی
ناتالی میلزطراح ، جواهرات و لوازم جانبی – همچنین به دلیل ماسک صورت با بهترین فروش ، Destiny Rhinestone شناخته می شود.

لینک های مربوطه

سایت اینترنتی

فروشگاه AMAZON

منبع جواهرات ناتالی میلز

اخبار مرتبط  دانلود فیلم و سریال خارجی و ایرانی