دکتر لوسیا ژانگ نویسنده چینی سنگاپوری با راه اندازی کتاب جدید در سفر دریایی مسیر دریایی ابریشم سفر می کند

شانگهای، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – روشن است 19 دسامبر 2020، نویسنده مشهور زن چینی سنگاپوری دکتر. لوسیا ژانگ از جدیدترین داستان ادبی خود – “افسانه آینه” در مرکز تبادل فرهنگی بین المللی Lakehouse در شانگهای، چین. رویداد راه اندازی کتاب توسط انتشارات کتابفروشی شانگهای ، Treasureway و موسسه “کمربند و جاده” دانشگاه فودان برگزار شده است و توسط فرهنگ و فناوری Shanghai Lakehouse Co. ، Ltd. برگزار می شود.

به عنوان فرستاده دوستی تبادل فرهنگی بین چین و سنگاپور، دکتر ژانگ در تحقیق و خلق حماسه تاریخ “افسانه آینه” هشت سال زحمت کشید. این داستان افسانه ای از پشتکار ، کاوش ، مبارزه و تعقیب رویاها است.

کشتی “Belitung Shipwreck” در طی تانگ به یک سفر سرنوشت ساز از دریای چین جنوبی حرکت کرد.
سلسله ، 1200 سال پیش – با 67000 قطعه محموله برای مقصد هند و شمال آفریقا از طريق جنوب شرقی آسیا، و به کف اقیانوس آبهای اندونزی غرق شد. نمایش دائمی در سنگاپور موزه تمدن آسیا، گنجینه های “Belitung Shipwreck” از 15 سپتامبر در یک نمایشگاه تور 4 ماهه در موزه شانگهای قرار دارند. این یک پروژه بزرگ تبادل فرهنگی به مناسبت سی امین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین است چین و سنگاپور امسال ، و “افسانه آینه” ادای احترامی مناسب برای همگرایی تمدن آسیا و فرهنگ های جهانی است.

اخبار مرتبط  ارتش نجات از برنامه درخت فرشته برای رفع نیازهای بیشتر در این فصل تعطیلات سازگار است

همانطور که “افسانه آینه” به طور همزمان و جهانی در برنامه کتاب صوتی Ximalaya منتشر می شود ، نویسنده دکتر ژانگ به طور معمول ، در پلت فرم Jinri Toutiao ، سفر خلاقانه و فصل های خارق العاده خود را در رابطه با رمان خود – با حمایت خوانندگان و دوستان گسترده – به اشتراک می گذارد. مجموعه ای از پروژه های بزرگ IP در دست اقدام است که شرکا از “افسانه آینه” و ارزش پیشنهادی منحصر به فرد آن از چند منظر – از نظر تاریخی ، فرهنگی و تجاری – قدردانی می کنند. یک سفر دسته جمعی ، منتسب به نوآوری و رشد ، در مسیر ابریشم دریایی آغاز شده است.

اخبار مرتبط  Alimentation Couche-Tard به روزرسانی را برای دستیابی به Caltex استرالیا ارائه می دهد

مراسم افتتاحیه کتاب امروز توسط بزرگان کنسولگری کشور ارائه می شود هند، اندونزی، مالزی، سنگاپور و تایلند که در شانگهای، روسای اتاق های خارجی ، کارآفرینان و کارشناسان دانشگاهی ، و بیش از 40 رسانه برجسته با حمایت قابل توجه و بررسی مثبت کتاب تحت پوشش قرار داده اند. فرهنگ YuanCe مسئول اطلاع رسانی است.

اخبار مرتبط  iHerb مدیر ارشد مالی جدید را اعلام می کند

دکتر ژانگ اظهار داشت: “با راه اندازی کتاب جدیدم ،” با نگاهی به مسیر ابریشم دریایی که همیشه شلوغ است و از طریق داستان های بسیار تکان دهنده از تخیل ، مأموریت پذیرفته ام که یک تفسیر بی نظیر و یک سهم داشته باشم در جهت پیشرفت ، شکوفایی و یادگیری متقابل تمدن و فرهنگ دوست داشتنی آسیا. “

منبع فرهنگ YuanCe