شرکای میامی و رانسایر ایالات متحده برای کاهش خطرات ناشی از COVID توسط هوا

هریس شوارتزبرگ که رانسایر ایالات متحده را هدایت می کند ، در کنار شهردار سوارز برای اهدای واحدها ایستاد و گفت ، “ایده اینجا واقعا بازگشت مردم به کار ، بازگشت به مدارس ، غذا خوردن در رستوران ها ، کار در دفاتر ، بازدید از هتل ها ، استراحتگاه ها و رویدادهای ورزشی است. Rensair ایالات متحده ممکن است یک مرکز توزیع یا دفتر منطقه ای در میامی با افزایش تقاضا. ”

اخبار مرتبط  اندازه پایدار بازار کفش تا 2027 ارزش 11.8 میلیارد دلار دارد

اثربخشی سیستم تصفیه هوا Rensair توسط آزمایشگاه های خارج از کشور تأیید شده است و تضاد بین آن و سیستم های معمول فیلتراسیون هوا کاملاً آشکار است. فیلتر هوا معمولاً عوامل بیماری زا را به دام می اندازد و نگه می دارد تا جایی که فیلتر توسط تکنسین های خاص و لباس ایمنی تغییر کند. با این حال واحدهای Rensair درجه بیمارستان هستند و ویروس و باکتریهای موجود در هوا را در فیلترهای HEPA13 گیر می آورند و فیلترها را با نور UVC بمباران می کنند که 99٪ ویروس و باکتری های گرفته شده در سطح DNA / RNA را از بین می برد. آنها 20،000 فوت مکعب هوا را در ساعت فیلتر می کنند. تغییرات فیلتر Rensair ساده است ، فقط پس از 9000 ساعت استفاده مداوم باید تعویض شود و قابل حمل است و تقریباً در همه جا قابل استفاده است – رستوران ها ، دفاتر ، هتل ها یا دفاتر دولتی.

اخبار مرتبط  بازار اسید لاکتیک و اسیدهای پلی اتیلنی تا سال 2026 به $ 1.8B و 790 میلیون دلار برسد ، گفت: Global Market Insights، Inc.

SOURCE Rensair U.S.