بهترین بستر گربه ای جهان ™ با کمک عاشقان گربه در سراسر کشور یک میلیون پوند زباله اهدا می کند

MUSCATINE ، آیووا، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – بهترین بستر گربه ای دنیا پس از رسیدن به هدف خود برای اهدای یک میلیون پوند بستر طبیعی ایمن به پناهگاه های نیازمند ، یک میلیون تشکر برای دوستداران گربه در سراسر کشور ارسال می کند.

مارک شماره 1 بستر گربه طبیعی اخیراً با اهدای زیادی از ذرت بسیار جاذب ذرت خود به انجمن انسانی آریزونا ، که یکی از 20 شریک پناهگاهی بود که در این برنامه ثبت نام کرده بودند ، مرحله یک میلیون پوندی را جشن گرفت.

دکتر گفت: “ما از این همکاری بسیار قدردانی می کنیم.” استیون هانسن، رئیس و مدیر عامل انجمن انسانی آریزونا. “سال گذشته ، ما بیش از 5000 گربه و بچه گربه را به فرزندخواندگی پذیرفتیم ، بنابراین اهدای زباله از این دست کمک زیادی به ما می کند تا رسالت خود را برای کمک به آسیب پذیرترین حیوانات و غنی سازی زندگی حیوانات خانگی و مردم انجام دهیم.”

نقطه عطف تحقق هدف یک میلیون پوندی است که برای کمپین GiveLitter ™ #GIVEACRAP تعیین شده است. این ابتکار سرگرم کننده و تعاملی باعث شد مردم به راحتی و رایگان نشان دهند عشق گربه خود را به اهدای بستر مورد نیاز به پناهگاه های سراسر کشور ایالات متحده.

این کمپین پیشگامانه در رسانه های اجتماعی باعث شد که عاشقان گربه ، پناهگاه ها و حتی یک مشهور مشهور دوستدار گربه ، با ارسال هشتگ #giveacrap در ازای کمک های زباله ذرت سالم این مارک ، در رسانه های اجتماعی پشتیبانی کنند.

اخبار مرتبط  کاغذ سفید کاکس خودرویی به جستجوی بازار بعد از COVID-19 EV می پردازد

حامیان همچنین با ورود به اینترنت و بسته بندی عکسی از خود (و گربه هایشان) در یک قاب عکس سفارشی #GIVEACRAP و به اشتراک گذاشتن آن در شبکه های اجتماعی ، به اهدای بستر کمک کردند.

وی گفت: “شركت ما معتقد است كه حیوانات خانگی ما را به افراد بهتری تبدیل می كنند و این نقطه عطف نشان می دهد وقتی با هم كار می كنیم چه اتفاقی می افتد.” ژان برودرز، مدیر ارشد برند ، گروه کنت پت. “ما مارک شماره 1 فروش بستر طبیعی هستیم ، اما این معنای واقعاً در بهترین حالت است … این حمایت از طرفداران و شرکای پناهگاه ما است.”

اخبار مرتبط  با استفاده از بهداشت ، فناوری ViralOff با قابلیت شستشوی لباس در طول عمر بهبود یافته است

به منظور تجلیل از این موفقیت ، تیم بهترین Cat Litter Cat World یک مهمانی ZOOM با اعضای انجمن انسانی آریزونا برگزار کرد و یک فیلم ویژه احترام به طرفداران منتشر کرد که شامل یک میلیون گربه ها – برخی از آنها توسط طرفداران واقعی ارسال شده اند.

و در تلاش برای آگاهی از ابتکار عمل قبل از اعلام هدف بعدی GiveLitter in در بهار 2021 ، نام تجاری گربه گربه از دوستداران گربه درخواست می کند تا به آنها در ساختن بزرگترین لیست از عشق گربه ها کمک کند – یک میلیون دلیل به #GIVEACRAP در مورد گربه ها. ارسال خود را در اینجا.

درباره GiveLitter:

GiveLitter La که در سال 2010 راه اندازی شد ، با اهدای بستر به پناهگاه های سراسر کشور از پناهگاه های حیوانات و پذیرش گربه حمایت کرده است. این طرح خیرخواهانه سالانه شامل مشارکت بهترین گربه آشغال جهان با مشتریان برای کمک به اطلاع رسانی در مورد مسائل مربوط به رفاه حیوانات ، ترویج پذیرش حیوانات خانگی و اهدای بستر گربه رایگان به پناهگاه ها است. برنامه GiveLitter an یک تلاش فعال و مداوم است و هر خرید بهترین Cat Litter Cat World در جهان به حمایت از گربه های پناهگاه کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد GiveLitter ، مراجعه کنید www.worldsbestcatlitter.com/ دلخواه-گربه-بلاغ.

اخبار مرتبط  شرکت Nidec Motors به ​​برنامه تامین کننده Carrier Alliance می پیوندد

درباره بهترین بستر گربه ای جهان ™:
بهترین بستر گربه ای دنیا family خانواده ای از بسترهای طبیعی گربه است که قدرت ذرت جاذب طبیعی را مهار می کند تا کنترل بوی برجسته ، تجمع سریع و جمع شدن آسان را تضمین کند. این بستر در انواع مختلف فرمول ها و اندازه های جمع شده ارائه می شود و به صورت آنلاین و در PetSmart® ، PETCO® ، Target® و فروشگاه های Walmart® و سایر فروشگاه های بزرگ حیوانات خانگی و مواد غذایی در سراسر کشور در دسترس است. بهترین بستر گربه ای جهان by توسط Kent Pet Group ، با مقر اصلی در ، تولید می شود مسقطین ، آیووا. بازدید www.worldsbestcatlitter.com.

SOURCE بهترین بستر گربه ای جهان

لینک های مربوطه

http://www.worldsbestcatlitter.com