مارک های لوگو پیشنهادات محصول را برای دانشگاه ایالتی اوهایو گسترش می دهد

فرانکلین ، تن.، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Logo Brands ، Inc با مجله The قرارداد قرارداد پنج ساله برای صدور مجوز منعقد کرده است دانشگاه ایالتی اوهایو، بلافاصله ، از طریق 31 دسامبر 2025.

مارک های لوگو تأمین کننده اصلی برای ایالت اوهایو محصولات درب عقب دارای مجوز برای خرده فروشان عمده. این اقلام شامل صندلی ، میز ، چادر ، صندلی های استادیوم و کولرهای نرم و نرم است. مارک های لوگو مجموعه ای از اقلام مجاز دیگر را شامل می شوند که شامل ظروف مشروبات الکلی ، پتو ، پرتاب ، بالش ، زیور آلات و تورم است. حقوق شامل می شود ایالت اوهایو آرم ، کلمات و نام تجاری مشترک Star Wars.

“ما بسیار خوشحالیم که به طور رسمی از The استقبال می کنیم دانشگاه ایالتی اوهایو به عنوان یک مجوز استراتژیک جدید برای شرکت ما “، گفت مگی مک هیو، معاون مشارکت های استراتژیک در Logo Brands. “من می خواهم از ایالت اوهایو تیمی که به ما فرصت همکاری در کنار آنها را داده است تا مجموعه ای از درهای دریچه عقب و سبک زندگی در فضای باز را برای دانشجویان ، فارغ التحصیلان ، کارکنان و طرفداران خود ارائه دهند تا سالهای زیادی از آنها لذت ببرند. “

مارک های لوگو در دسترس قرار می گیرند ایالت اوهایو کالاهای پشت بام از طریق Walmart ، Target ، کالاهای ورزشی دیک ، آکادمی ورزشی ، تختخواب و حمام ، Fanatics و بسیاری دیگر از فروشگاه های عمده خرده فروشی ، از جمله فروشگاه های بزرگ ، باشگاه های انبار ، فروشگاه های فرودگاه و بسیاری دیگر. ایالت اوهایو محصولات نیز از طریق توزیع خواهد شد ایالت اوهایو کانال های رسمی ، مانند فروشگاه تیمی و فروشگاه آنلاین ، صاحبان امتیاز بازی ، کتابفروشی های دانشگاه و فروشگاه های طرفداران.

دانشگاه ایالتی اوهایو یکی از بزرگترین دانشگاهها در است ایالات متحده و در بخش 1 NCAA شرکت می کند. این عضو کنفرانس بزرگ ده فوتبال ، بیس بال و بسکتبال است و یکی از شش دانشگاهی است که در هر سه ورزش بزرگ مردان موفق به کسب عنوان قهرمانی شده است.

در حال حاضر ، مارک های لوگو با دانشگاه های زیر همکاری استراتژیک دارند: آلاباما، آریزونا، ایالت آریزونا، سینسیناتی، کلرادو، کانکتیکت (UConn) ، فلوریدا، ایالت فرسنو، گرجستان، کنتاکی، ایالت لوئیزیانا، میامی، مینه سوتا، نوتردام، تنسی، Vanderbilt، ویرجینیا تک، واشنگتن و ویسکانسین.

درباره مارک های لوگو

Logo Brands پیشرو در تولید محصولات دارای مجوز رسمی برای بیش از 450 تیم و سازمان از جمله دانشگاهی ، NFL ، MLB ، NHL ، NBA ، MLS و NASCAR است. مجموعه شرکت شامل بیش از 170 خط تولید مختلف ، سبک زندگی در فضای باز ، زندگی در محیط داخلی و خانه را در بر می گیرد. این شرکت به عنوان یک تجارت خانوادگی در سال 1999 و با حمل صندلی های درب عقب از یک گاراژ خارج از آن آغاز به کار کرد ممفیس. دفتر مرکزی آن اکنون در است فرانکلین ، تنسی.

در اینستاگرام دنبال کنید:logobrandsinc

تماس با رسانه:
امی لوک
615-716-4907
[email protected]

تصاویر مرتبط

ohio-state-logo-brands-cooler.jpg
کولر مارک های آرم ایالت اوهایو
آگوست ایالتی آرم مارک های 24 می تواند خنک تر

SOURCE Logo Brands Inc

لینک های مربوطه

https://logobrands.com/


اخبار مرتبط  جی مانوئل برای انتشار اولین رمان Wig، The Bitch & The Meltdown