کنسرت آنلاین آنلاین SHEIN Global اعلام کرد کنسرت آنلاین SHEIN TOGETHER با کتی پری و Lil Nas X به عنوان ستاره های پیشرو

صندوق صندوق واکنش همبستگی COVID-19 برای سازمانها WHO تنها روشی است که افراد ، شرکتها ، بنیادها و سایر سازمانها در سراسر جهان می توانند به طور مستقیم از تلاشهای جهانی WHO برای کمک به کشورها در پیشگیری ، کشف و پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 پشتیبانی کنند. این صندوق همچنین از کار دو شریک ، صندوق کودکان پشتیبانی می کند یونیسف یک ائتلاف برای نوآوری در آمادگی اپیدمی (CEPI)

عملکرد مجازی منحصر به فرد از سال آغاز می شود شنبه 9 اردیبهشت در 13:00 PT و پر از اجرای موسیقی منحصر به فرد ، بخش های مشهور ، اجرای ویژه افراد با نفوذ و میهمانان شبکه TikTok خواهد بود. این رویداد همراه خواهد بود ارین لیممجری برنامه هفتگی “The Rundown” که توسط E! News در شبکه Snapchat پخش می شود ، بینندگان همچنین می توانند یک آموزش آموزش آرایشگر را ببینید کریسپی با موضوع زیبایی ، جلسات یک ظاهر طراحی منزل با سبک های مشهور مایو ریلی یک کارلو ولچ و بسیاری از شگفتی ها!

عملکرد:
کیتی پری
LIL NAS X
RITA ORA | DOJA CAT

دستاوردهای خاص:
هایلی بیبر
یارا شهیدی
MADELAINE PETSCH
STORM مراجعه کنید
ونسا مورگان
PONS LELE
TYLER CAMERON
LOAIZA KIMBERLY
سوفیا ویلی

شین متعهد شده است که 100 صندوق را به این صندوق اهدا کند 000 دلار. بینندگان همچنین می توانند با خرید یک تی شرت نسخه محدود #SHEINtotal ، که در آن 100 درصد از درآمد حاصل از فروش به بنیاد سازمان ملل متحد صندوق همبستگی COVID-19 برای WHO می روند ، شرکت کنند. تی شرت های #SHEINCelly برای فروش می رود 10.00 دلار و می توان آن را از 4 مه 2020 در وب خریداری کرد www.shein.com. علاوه بر این ، بینندگان می توانند از طریق لینک اهدای عضو در برنامه اهدا کنند و کلیه بودجه برای حمایت از این صندوق اختصاص می یابد.

اخبار مرتبط  تیم های بمباس با تابولا برای تقویت مجموعه پراید 2020 به بیش از یک میلیون نفر ، تقویت پیام متنوعیت و بازگشت بازگشت

“ما به عنوان یک برند جهانی ، می دانیم که این بحران همه جوامع ، مصرف کنندگان و خانواده های آنها را تحت تأثیر قرار داده است. ما گفتیم که فقط نمی توانیم آنها را تماشا کنیم و به آنها کمک نکنیم. ” مولی میائو، بنیانگذار SHEIN. “ما علاوه بر تلاشهای ما برای اهدای حجاب به کسانی که در صدر جهان هستند ، ما همچنین می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که هواداران ما اهمیت پشتیبانی از این امر را درک کرده اند ، بنابراین ما به این ایده رسیدیم که یک شاین را با هم ترتیب دهیم.”

می توانید برنامه را برای آیفون یا آندروید در اینجا بارگیری کنید سیب فروشگاه برنامه. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید www.shein.com.

اخبار مرتبط  دانلود فیلم و سریال های نمایش خانگی – نمناک

درباره SHEIN با هم:
SHEIN Together یک سرگرمی مجازی به سود صندوق واکنش همبستگی COVID-19 برای WHO است که توسط بنیاد سازمان ملل متحد پشتیبانی می شود. در طول پخش جریانی که نمایش داده می شود ارین لیممجری برنامه “The Rundown” که از E! News در اسنپ چت پخش می شود در یک اجرای موسیقی منحصر به فرد اجرا خواهد شد کتی پری، Lil Nas X ، ریتا اورا و گربه دجا افراد مشهور ، تأثیرگذار ویژه و نمایندگان شبکه TikTok ، مانند هیلی بیبر، یارا شهیدی، مادلین پتش، طوفان رید، ونسا مورگان، لل پونز، تایلر کامرون و موارد دیگر رویداد SHEIN Together در تاریخ 9 مه سال 2020 از شبکه سه پخش می شود 13:00 PT منحصراً در برنامه SHEIN که برای iPhone و Android برای بارگیری در دسترس است.

درباره SHEIN:
SHEIN در سال 2008 تأسیس شد و یک خرده فروش آنلاین آنلاین به اصطلاح سریع با یک شبکه جهانی است که 220 کشور و منطقه را پوشش می دهد. در اینجا در شاین ، ما روی لباس خود تأکید نمی کنیم ، بلکه انتخاب ما است. به همین دلیل است که ما روزانه 500 لباس و لوازم جانبی جدید شیک را معرفی می کنیم و با انتخاب گیج کننده لباس های زنانه مرسوم ، که می توانند با خواست و لباس مطابقت داشته باشند ، مشتریان خود را “دلسرد” می کنیم .این کار را انجام می دهیم زیرا معتقدیم لباسی که می پوشیم شخصیت ما را نشان می دهد ، و ما می خواهیم از زنان امروزی در کشف و بیان فردیت خود پشتیبانی کنیم. با تشکر از انتخاب بزرگی که ما ارائه می دهیم ، مشتریان ما می توانند بطور جامع ظاهر کاملی را ایجاد کنند که منعکس کننده فردیت آنها باشد.

اخبار مرتبط  اسموتی کینگ و فرانشیزهای آن در حال اهدا 1 میلیون دلار اسموتی به قهرمانان محلی هستند

اطلاعات بیشتر در مورد SHEIN را می توانید در اینجا پیدا کنید shein.com، instagram.com/shein یک youtube.com/shein.

درباره بنیاد سازمان ملل:
بنیاد سازمان ملل متحد ایده ها ، مردم و منابع را برای کمک به سازمان ملل در مدیریت پیشرفت جهانی و رسیدگی به مسائل فشرده گرد هم می آورد. ویژگی بارز ما همکاری برای ایجاد تغییرات پایدار و نوآوری در پرداختن به بزرگترین چالش های بشریت است. اطلاعات بیشتر را می توان در وب سایت یافت www.unfoundation.org

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1163414/SHEIN_LOGO_Logo.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1163416/SHEIN_TOGETHER_FINAL.jpg

پیوندهای مرتبط

http://www.shein.com

منبع شین