InventHelp Inventor لوازم جانبی مناسب برای رنگ آمیزی مو (NJD-2245) را توسعه می دهد

پیتسبورگ، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – “یک مخترع ، از مورگانویل ، نیوجرسی، “بنابراین من A 3 X H. را اختراع کردم. طراحی من نسبت به ابزارها و روشهای معمول پوشش سازگارتر و آشفتگی کمتری دارد.”

اختراع در انتظار ثبت اختراع روشی موثر برای نگهداری و پشتیبانی از ورقه های فویل هنگام استفاده از محلول رنگ آمیزی مو ارائه می دهد. با این کار ، کنترل ، دقت و قدرت مانور را افزایش می دهد. همچنین باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود. این اختراع از طرحی ساده و بادوام استفاده می شود که استفاده از آن آسان است ، بنابراین برای آرایشگران حرفه ای ، آرایشگاه ها و انجام کارهای شخصی ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه آن موجود است.

اخبار مرتبط  بنیاد باریلا و تانک غذا این رویداد را اعلام می کنند: "بازیابی سیستم غذایی از مزرعه به میز دیگر

طرح اصلی به نیوجرسی دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-NJD-2245 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید

اخبار مرتبط  جشن خانوادگی دلار و دلار جمع آوری 2 میلیون دلار برای باشگاه های دختران و پسران آمریکا

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com