Cardi B لیست شیطانی Cardi را به همراه Bellesa برای ارسال هدایا و اسباب بازی های جنسی رایگان به همه راه اندازی می کند

لس آنجلس، 19 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکای Cardi B با Bellesa (BBoutique) ، مقصد برتر برای همه چیزهای جنسیت زن ، برای راه اندازی لیست شیطانی کاردی این فصل تعطیلات

تعطیلات اینجاست (و سال 2020 یک سال است). Cardi B و Bellesa در طول ماه هدیه رایگان می دهند به همه کسانی که برای لیست شیادی Cardi ثبت نام می کنند. این بدان معنی است که کارت های هدیه برای ویبراتورها ، عضویت در Bellesa Plus ، ولگردهای خرید ، برچسب ها و شگفتی های بیشتر.

خواننده رپ ، که قبلاً برای هدیه دادن به مهمانان مانند Bellesa همکاری می کرد کایلی جنر و مگان تو نر [Aurora and Dea] Cardi B به او گفت: “ویبراتورهای Bellesa در جشن تولد اکتبر خود ، بعد از ظهر جمعه به اینستاگرام رفتند:” آیا شما می خواهید 2021 واقعا تند داشته باشید؟ 80M دنبال کنندگان اینستاگرام.

“من اینها را خواهم داد [BuzzFeed AirVibe vibrators] دور با Bellesa. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در لیست Naughty Cardi ثبت نام کنید [at bboutique.co/naughtylist/cardi]”

با عرضه ماه گذشته BuzzFeed AirVibe ، Bellesa چیزهای زیادی برای جشن گرفتن داشته است – و از گسترش احساسات خوب همراه با برخی از تشویق های تعطیلات مورد نیاز در کنار Cardi B بسیار هیجان زده است.

مدیر عامل و بنیانگذار Bellesa گفت: “سال 2020 هرج و مرج بوده است.” میشل شنیدمن. “همه ما می توانیم از تسکین استفاده کنیم! امیدوارم که لیست شیطانی Cardi به نوعی مثبت باشد و به پایان رسیدن امسال با یادداشت سبک تر و شادتر برای همه کمک کند.”

محدود کردن به 1 ثبت نام در هر نفر. این لیست شیطان است ، نه لیست حریص!

در bboutique.co/naughtylist/cardi ثبت نام کنید

تصاویر در اینجا موجود است: https://drive.google.com/drive/folders/1zaFj8yEOjn2V2YAz8jN9GCFQKmIGDmYY

درباره Bboutique.co

بوتیک اسباب بازی های جنسی شماره 1 در Google (18k + نظر). مجموعه BBoutique (Bellesa Boutique) که به دقت سرپرستی شده شامل اسباب بازی های جنسی ، ویبراتورها ، کیرمصنوعات ، اسباب بازی های زوجین و … است. ماموریت بلسا این است که زنان را قادر به در آغوش گرفتن ، کاوش و جشن گرفتن از جنسیت خود کند – بدون تعارف.

برای اطلاعات بیشتر به سایت bboutique.co مراجعه کنید

درباره Bellesa.co

Bellesa.co یک وب سایت سرگرمی بزرگسالان برای زنان است – وب سایتی که در حال تغییر چشم انداز یکی از تحریک کننده ترین صنایع کره زمین است. Bellesa به عنوان پاسخ این س createdال ایجاد شده است: “اگر سرگرمی بزرگسالان از همان روز اول در دید یک زن ایجاد شود – فراموش کردن همه چارچوب ها ، هنجارها و متن ها – آن شبیه چیست؟ “

در سال 2017 توسط تاسیس شده است میشل شنیدمن، بللسا به پر بازدیدترین وب سایت بزرگسالان برای زنان در سراسر جهان تبدیل شده است. انجمن آنلاین دارای فیلم های رایگان بزرگسالان ، پلت فرم برتر Bellesa Plus (که شامل فیلم هایی از استودیوهای زنانه Bellesa است) خانه بلسا، Bellesa Films) ، داستان های وابسته به عشق شهوانی ، مقالات Sex Ed ، و همچنین فروشگاه اسباب بازی های جنسی BBoutique (بوتیک Bellesa).

ماموریت بلسا توانمند سازی است. سیستم عامل آنها با تغییر در نحوه نمایش آنلاین جنسیت ، موانع مربوط به جنسیت زن محور را از بین می برد. زنان برای پنهان شدن در زیر ملافه های خود به بلز نمی آیند. آنها می آیند تا جنسیت خود را جشن بگیرند … بدون عذرخواهی.

مخاطب

[email protected]

تصاویر مرتبط

cardi-b.png
کاردی بی
Cardi B لیست شیطانی Cardi را راه اندازی می کند

لینک های مربوطه

https://www.bboutique.co/naughtylist/cardi

SOURCE BBoutique.co (بللسا)


اخبار مرتبط  Montserrat Cabballé: آخرین زیارت