InventHelp Inventor Develops Set Holder Tool for Ladders (NPL-330)

پیتسبورگ، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از چشمه های بونیتا ، فلوریدا. “به طور مداوم بالا رفتن و پایین آمدن برای رسیدن به آنها ، بسیار دشوار بود.”

وی نمونه اولیه ای را برای MAGNA LADDER در انتظار ثبت اختراع تهیه کرد تا وسیله ای برای ذخیره ابزار در یک نردبان فراهم کند. به همین ترتیب ، هنگام جابجایی نردبان ، ابزارها را به راحتی در دسترس و در عین حال محکم نگه می دارد. بنابراین ، باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود زیرا نیازی به بالا و پایین رفتن مکرر از نردبان نیست. این به نوبه خود خطر زمین خوردن ، کشیدگی عضلات و آسیب دیدگی را کاهش می دهد. علاوه بر این ، استفاده از این اختراع ایمن ، با دوام ، همه کاره و کاربردی آسان است. علاوه بر این ، نه تنها راحت و موثر است بلکه با قیمت مقرون به صرفه ای نیز ارائه می شود.

اخبار مرتبط  Dama Financial راه حل CashToTax را به شهر ساکرامنتو راه اندازی می کند

طرح اصلی به ناپل دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-NPL-330 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید

اخبار مرتبط  Ascent® به کسانی که با چالشهای روبرو شده توسط COVID-19 ناشی می شوند کمک می کند و توزیع را گسترش می دهد

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com