فیلترهای هوا Dexwet آیین نامه D 506 (c) ارائه شده برای سرمایه گذاران معتبر را اعلام می کند

نیویورک، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Dexwet Capital Partners، LLC ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Dexwet Holdings Corporation (فیلترهای هوا Dexwet) ، امروز اعلام کرد که در حال آغاز یک درخواست عمومی درخواست D است که به یک گروه منتخب از سرمایه گذاران معتبر طبق قانون 506 ارائه می شود ( ج) طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار”). Dexwet یک شرکت تولید و فناوری فیلتر هوا است که “فیلتر هوای خالص” (Patent Air Filter) در رادیاتورهای گرمایی استاندارد اروپا استفاده می شود و برای منافذ مبادله استاندارد ایالات متحده برای مصارف خانگی و تجاری در دسترس خواهد بود. با فیلتر کردن هر ذره گرد و غبار ، از ذرات خام گرفته تا ذرات ریز نانو ، یک محیط هوای تمیز و ایمن فراهم می کند. فناوری فیلتر DEXWET توسط یک متخصص فیلتراسیون هوا در اروپا آزمایش شده است تا در برابر عوامل بیماری زای موجود در هوا از جمله ویروس کرونا (COVID-19) بسیار موثر باشد. هنگامی که فیلتر Pure Air در ایالات متحده در دسترس قرار گرفت ، شرکت اقداماتی را برای دریافت تأیید لازم از تنظیم کننده های ایالات متحده انجام خواهد داد.

بودجه جمع آوری شده برای ایجاد یک کارخانه ایالات متحده و ایجاد آگاهی از مارک تجاری برای صدور مجوز از فن آوری فیلتراسیون محافظ هوا در محصولات موجود استفاده می شود که برای ماشین آلات و همچنین انسانها به هوای خالص و پاک نیاز دارند تا در ذرات ریز گرد و غبار و عوامل بیماری زا فعالیت کنند. به ترتیب محیط های رایگان

“فیلترهای هوا Dexwet محیط هوای پاک و تمیز را برای انسان و ماشین فراهم می کند و بیش از 15 سال است که این کار را انجام می دهد اروپا، “گفت گریگوری اسکات نیوزوم، مدیر ارشد مالی و مدیر هیئت مدیره فیلترهای هوا Dexwet. “ما از ارائه فرصت و تجربه تنفس هوای پاک و خالص با در دسترس قرار دادن محصولات خود در بازار ایالات متحده با بودجه ای که از پیشنهادات مقررات D جمع می کنیم ، هیجان زده هستیم.”

اخبار مرتبط  آنالیز بازیکنان اصلی Blueair AB ، Daikin Industries Ltd ، Hitachi Ltd. ، شرکت پاناسونیک ، شرکت شارپ و شرکت توشیبا

این پیشنهاد به صورت یک واحد ترجیحی با مجموع پیشنهاد 6800 واحد خواهد بود که با قیمت 10000 دلار در هر واحد ، با سود سهام 5.75٪ ، با مشارکت بیشتر در درآمد خالص سالانه. شرایط واحدهای ترجیحی به مدت 3 سال ، با حداقل 2 سال ، و دارای قابلیت تمدید به 2 سال دیگر ، در مجموع 5 سال ، دارای مدت تصفیه خواهد بود ، که طبق آن دارنده بازپرداخت قیمت قابل پرداخت پرداخت شده را دریافت می کند در هر واحد. واحدهای ترجیحی رأی نخواهند داد.

واحدهای ترجیحی تحت قانون اوراق بهادار ثبت نخواهند شد و فقط با توجه به قوانین و مقررات قابل اجرا در مقررات D قانون اوراق بهادار توسط سرمایه گذاران معتبر قابل خرید هستند

حداقل مبلغ اشتراک برای واحدهای ترجیحی خواهد بود 10000 دلار. حداقل مبلغ کل برای این پیشنهاد خواهد بود 2 میلیون دلار. پیش بینی می شود حداکثر مقدار کل این پیشنهاد تقریباً 6،800 واحد از واحدهای ترجیحی باشد که در مجموع تقریباً 68 میلیون دلار در درآمد ناخالص

علاوه بر این ، شرکت حق لغو یا تغییر این پیشنهاد را در هر زمان یا رد اشتراک واحدهای ترجیحی به طور کامل یا جزئی حفظ می کند. پرداخت های اشتراک تا زمان بسته شدن در Escrow جمع آوری و نگهداری می شود. در صورت رد شدن اشتراک ، بلافاصله پرداخت هزینه اشتراک توسط نمایندگی سپردن برگردانده می شود.

Dexwet Holdings Corporation COO ، کلمنس اسپاروویتز؛ مدیر مالی ، گریگوری اسکات نیوزوم؛ و مدیر هیئت مدیره و رئیس کمیته حسابرسی ، کوسالا هنگاما برای ارائه اطلاعات در مورد این پیشنهاد در دسترس خواهد بود. برای دسترسی به شرکت ، لطفا با شماره تلفن 452-7157 (646) تماس بگیرید ، از وب سایت به آدرس www.dexwetholdings.com دیدن کنید ، یا ایمیل ارسال کنید [email protected]، برای دریافت تفاهم نامه پیشنهاد محرمانه ، قرارداد اشتراک ، و فرم های مربوط به واحدهای ترجیحی ، و سایر اسناد مربوطه ، و همچنین اطلاعات اداری و رویه ای در مورد الزامات اعتبار “وضعیت” سرمایه گذار معتبر “. لطفاً به وب سایت ما www.dexwetholdings.com مراجعه کنید که دارای نمایندگان آنلاین شرکت برای پاسخگویی به سوالات شما است.

اخبار مرتبط  Corbion فعالیتهای میکرو جلبک خود را با قرارهای استراتژیک گسترش می دهد

درباره شرکت Dexwet Holdings
فیلترهای هوا Dexwet یک شرکت پایدار فیلتر هوا و فیلتر فیلتر آمریکایی آمریکایی است که در زمینه توسعه و تجاری سازی فناوری فیلتر هوای مرطوب ثبت اختراع شده تخصص دارد. فیلترهای Dexwet با دوام ، کیفیت بالا و به راحتی می توانند چندین بار مورد استفاده قرار گیرند. اولین حق ثبت اختراع Dexwet که در سال 2000 ثبت شد ، در اصل برای کاهش موثر ذرات ریز گرد و غبار ایجاد شد. امروزه ، تمرکز Dexwet به سمت کاهش عوامل بیماری زای موجود در هوا از جمله COVID-19 تغییر یافته است.

Dexwet Holdings Corporation شرکت هولدینگ است که کاملاً مالک هر چهار شرکت تابعه است. Dexwet Capital Partners، LLC یک شرکت آمریکایی است که در تشکیل شده است دلاور. DCP یک نهاد با هدف خاص است که برای تسهیل افزایش سرمایه مقررات D ایجاد شده است.

Dexwet International AG یک شرکت اتریشی است که مقر آن در وین. DIAG فروش در سال را مدیریت می کند اروپا و در حال حاضر دارای بیش از 60 اختراع ثبت شده جهانی شامل فناوری پیشرفته فیلتر هوای مرطوب مورد استفاده در “فیلترهای هوای خالص” ، قادر به فیلتر کردن ذرات تا ریزگردها و انواع عوامل بیماری زای شناخته شده از جمله COVID-19 است. DIAG همچنین دارای حقوق IP جهانی برای فناوری فیلتر و مجوز فناوری و مارک تجاری برای این شرکت است اروپا منطقه

Dexwet Technologies Limited یک شرکت مستقر در است هنگ کنگ. DTL به استثنای مجوز IP Technology Dexwet در سطح جهان مجوز می دهد اروپا.

Dexwet Brand Management Limited یک شرکت مستقر در است هنگ کنگ. به استثنای DBML مسئولیت صدور مجوز در سطح جهانی را دارد اروپا.

سلب مسئولیت

واحدهای ترجیحی فقط به “سرمایه گذاران معتبر” با اتکا به معافیت از ثبت نام مندرج در قانون 506 (ج) از مقررات D که تحت قانون اوراق بهادار اعلام شده است ، ارائه می شوند. واحدهای ترجیحی تحت قانون اوراق بهادار یا قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی دیگر ثبت نشده و نخواهند شد و ممکن است بدون ثبت نام یا معافیت قابل اعمال از شرایط ثبت نام قانون اوراق بهادار و قابل اجرا ، عرضه یا فروش نشوند. اوراق بهادار دولتی یا قوانین آسمان آبی و قوانین اوراق بهادار خارجی.

اخبار مرتبط  بودجه کانادا امنیت غذایی و افزایش درآمد برای بیش از 12،000 خانوار در اتیوپی و غنا را بهبود می بخشد

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هر نوع اوراق بهادار نیست و همچنین فروش واحدهای ترجیحی در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش قبل از ثبت غیرقانونی باشد ، وجود نخواهد داشت. یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر حوزه قضایی.

اظهارات ارائه شده در این خبر انتشاراتی بیانیه های آینده نگرانه است. کلماتی مانند “انتظار” ، “باور” ، “قصد” ، “طراحی” ، “برنامه” ، “ادامه” ، “ممکن است” ، “خواهد” ، “پیش بینی” و عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر است . نتایج واقعی ممکن است با نتایج پیش بینی شده در هر بیانیه آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. به طور خاص ، تعدادی از عوامل مهم وجود دارد که می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت قابل توجهی با موارد پیش بینی شده داشته باشد ، مانند خطرات مربوط به توانایی شرکت در تولید ، بازاریابی و فروش محصولات خود ، عدم اطمینان در مورد عملکرد به موقع اشخاص ثالث ، خطرات مربوط به آیا محصولات این شرکت به دلیل ایمنی و اثربخشی و سایر خطرات پذیرفته می شوند. اطلاعات اضافی در مورد عوامل خطر فوق و سایر عوامل ، از جمله عوامل خطر ، که می تواند نتایج شرکت را تحت تأثیر قرار دهد ، در یادداشت پیشنهاد محرمانه آن گنجانده شده است. شما نباید به هیچ یک از گفته های آینده نگر اعتماد بیجا کنید. این شرکت هیچ تعهدی در قبال بروزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر را در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع یا تحولات آینده متعهد نمی شود ، مگر اینکه در قوانین اوراق بهادار مورد نیاز باشد.

تماس با رسانه:

Sharda Veeramally
10 به 1 روابط عمومی
480-514-1070
[email protected]

جاش ویس
10 به 1 روابط عمومی
480-789-0743
[email protected]

SOURCE فیلترهای هوا Dexwet

لینک های مربوطه

http://www.dexwetholdings.com