InventHelp Inventors کولر اصلاح شده را برای افزایش راحتی و راحتی تولید می کنند (NPL-322)

پیتسبورگ، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – یکی از سه مخترع ، از یکی از سه مخترع ، گفت: “ما معمولاً کسی را در کباب کردن یا درب عقب می بینیم که روی کولر نشسته است و هر وقت کسی بخواهد یک نوشیدنی بخورد ، باید از خواب بلند شود.” کیپ مرجان ، فلوریدا “ما فکر کردیم که راهی راحت تر وجود دارد ، بنابراین KOZY KOOLER را اختراع کردیم. طراحی ما شما را قادر می سازد بدون اینکه مانع دسترسی به محتوای آن شوید ، راحت روی کولر بنشینید.”

اخبار مرتبط  RetailMeNot معاملات روز آزاد و تبلیغات را جمع آوری نمی کند

این اختراع یک جایگزین منحصر به فرد برای کولرهای سنتی ارائه می دهد. با این کار ، فرد را قادر می سازد تا هنگام نشستن در بالای کولر به موارد ذخیره شده دسترسی داشته باشد. در نتیجه ، راحتی ، راحتی و دسترسی را افزایش می دهد و دیگر نیازی به یافتن یا آوردن صندلی ندارد. این اختراع از طرحی قابل حمل و بادوام بهره می برد که استفاده از آن آسان است ، بنابراین برای مسافران کمپ ، شکارچیان ، ماهیگیران ، خیاط ها ، پیک نیک ها و مسافران ساحل ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و در صورت درخواست مدل اولیه نیز در دسترس است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor پتو برقی اصلاح شده (CNC-547) را توسعه می دهد

طرح اصلی به ناپل دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-NPL-322 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید

اخبار مرتبط  در این فصل تعطیلات از رصدخانه ساختمان امپایر استیت دیدن کنید

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com