کارخانه هوشمند فناوری Dreame مانع سرعت مکش در تولید انبوه موتورهای خلاuum 150،000 دور در دقیقه را شکست

در سال 2020 ، Dreame با موفقیت موتورهای خلا vac پرسرعت تولید کرد که به 150،000 دور در دقیقه می رسند و با شکستن سد فنی 125،000 دور در دقیقه عملکرد مکش بسیار قوی تری را ارائه می دهند. با کارخانه جدیدی که اکنون در حال فعالیت است ، به شش خط تولید گسترش یافت و به ظرفیت تولید سالانه چهار میلیون نفر دست یافت. این کارخانه هوشمند جدید شروع به ساخت بهترین جاروبرقی در سری محصولات Dreame کرده است.

“Dreame در حال ورود به دوره ای از رشد سریع است و پتانسیل بزرگی را برای توسعه آینده نشان می دهد. این شرکت در نوآوری مستقل پافشاری می کند و به سرعت مزایایی را در زمینه R&D فناوری اصلی ایجاد کرده است. Dreame به یک دوره جدید تولید کل واحد و تولید هوشمند قدم می گذارد ، “گفت یو هائو، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Dreame.

اخبار مرتبط  پیشنهاد کمیته نامزدی AB Fagerhult (انتشارات) به AGM 2021

کارشناسان در زمینه تحقیق و توسعه موتور ، آزمایشگاه ، مهندسی ماشین ، کیفیت ماشین ، زنجیره تأمین ، امور مالی و منابع انسانی به تیم Dreame که منجر به کارخانه هوشمند می شود پیوستند. همکاری نزدیک و کار گروهی برای عملکرد روان کارخانه موتور ضروری است ، همه با هم برای حل مشکلات ، اطمینان از کیفیت موتورها و هماهنگی زنجیره تأمین و تحویل همکاری می کنند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor زمین بازی حیوان خانگی را توسعه می دهد (WDH-2484)

در حالی که Dreame به ارائه محصولات با عملکرد و رقابتی بالا در بازار بین الملل ادامه می دهد ، تعداد کل حق ثبت اختراعات به 248 رسیده است. با پشتیبانی مهندسان Dreame با زمینه هوافضا ، تولید هوشمند شامل تولید اتوماسیون و عملیات مکانیزه نیز به دقت بالایی دست می یابد.

“Dreame امیدوار است که خلأهای فوق العاده با موتورهای بدون برس 150،000rpm بتواند خانواده های بیشتری را به درد بخورد. همه لیاقت این را دارند که فناوری های پیشرفته را با قیمت های مقرون به صرفه تجربه کنند و هدف Dreame این است ؛ تغییر جهان با فناوری های نوآورانه و ساخت ماشین آلات آینده برای کشف امکانات بی نهایت در صنعت رباتیک خدمات هوشمند “، گفت یو هائو.

درباره Dreame Technology

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی ادویه جات ارگانیک CAGR 8.51٪ را در دوره پیش بینی 2019-2028 رشد و ثبت کند.

Dreame Technology در سال 2015 تاسیس شد ، یک برند نوآور با هدف ارتقا کیفیت زندگی جهانی کاربران با تمرکز بر لوازم تمیز کننده با کارایی بالا و استفاده از فناوری های استرودینامیک. ما را در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر.

تماس با رسانه

نام: یوکون لیو
آدرس ایمیل: [email protected]
شماره تماس: +8611 400-875-9511

SOURCE Dreame Technology