کارخانه هوشمند Dreame Technology برای تولید انبوه موتورهای خلاuum 150،000 دور در دقیقه نوار سرعت مکش را می شکند فرانسه – Français USA – انگلیسی Deutschland – Deutsch Россия – Pусский

در سال 2020 ، Dreame موفق به تولید یک موتور خلا speed پرسرعت شد که می تواند به 150،000 دور در دقیقه برسد و با شکستن سد فنی بازار که در 125،000 دور در دقیقه قرار دارد ، عملکرد مکش بسیار بالاتری را ارائه می دهد. . با بهره برداری از کارخانه جدید ، این شرکت اکنون شش خط تولید دارد و می تواند تا چهار میلیون واحد در سال تولید کند. ساخت آنچه به موفق ترین جاروبرقی در خط تولید Dreame تبدیل خواهد شد قبلاً در این کارخانه جدید هوشمند آغاز شده است.

“Dreame در حال ورود به یک دوره رشد سریع است و پتانسیل زیادی برای توسعه بیشتر نشان می دهد. این شرکت در توسعه نوآوری ها به طور مستقل پافشاری می کند و به سرعت مزایایی را در تحقیق و توسعه فن آوری های اساسی ایجاد می کند. ما در آستانه دوره جدیدی از تولید واحد و تولید هوشمند هستیم. “

اخبار مرتبط  ویرایش هالیوود غربی که در اول اکتبر سال 2020 باز می شود

تیم Dreame در راس کارخانه هوشمند با متخصصان در زمینه تحقیق و توسعه موتور ، تجزیه و تحلیل آزمایشگاه ، مهندسی مکانیک ، کیفیت ماشین ، زنجیره ای همراه است. تدارکات ، امور مالی و منابع انسانی. همکاری نزدیک و کار گروهی برای عملکرد صحیح کارخانه تولید موتور ضروری است. همه باید برای حل مشکلات ، اطمینان از کیفیت موتور و هماهنگی زنجیره تأمین و تحویل با هم کار کنند.

اخبار مرتبط  توجه ژنرال ها !! با 2500 دلار از Pop-Tarts و United Way به ایجاد تفاوت در انجمن خود کمک کنید

در حالی که Dreame همچنان به ارائه محصولات با عملکرد بالا و رقابتی در بازار بین المللی ادامه می دهد ، این شرکت هم اکنون دارای 248 حق ثبت اختراع است. با تحریک مهندسان Dreame با زمینه هوانوردی ، تولید هوشمند ، از جمله تولید خودکار و عملیات مکانیزه ، همچنین به دقت سطح بالایی دست می یابد.

Dreame امیدوار است که تعداد خانه هایی که می توانند از خلا super فوق العاده با موتور بدون برس 150،000 دور در دقیقه لذت ببرند ، همچنان در حال رشد است. همه سزاوار این هستند که بتوانند از فناوری پیشرفته و با قیمت های مقرون به صرفه استفاده کنند. این هدف Dreame است: تغییر جهان از طریق فن آوری های نوآورانه و ساخت ماشین های آینده برای کشف امکانات بی پایان صنعت رباتیک سرویس هوشمند ، “یو هائو اضافه کرد.

اخبار مرتبط  صنعت مواد غذایی منجمد در سراسر جهان تا سال 2027

درباره Dreame Technology

Dreame Technology در سال 2015 تاسیس شد ، یک برند نوآورانه است که با هدف ارتقا the کیفیت زندگی کاربران در مقیاس جهانی متخصص در لوازم تمیز کردن منازل است ، که با عملکرد بالا از مزایای فناوری های مکانیکی فضایی برخوردار است. . ما را در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام.

تماس با رسانه

نام: یوکون لیو
آدرس پست الکترونیکی : [email protected]
شماره تلفن: +8611 400-875-9511

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1389268/INTL_PHOTO.jpg

SOURCE Dreame Technology